KAUNO AUTOBUSAI vs iV INTERNETAS VISIEMS (84:72)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Sėkmingas "Kauno Autobusų" startas "Įmonių" lygoje

"Kauno autobusų" lyderis Darius Lugauskas tarp dviejų varžovų
2006 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 23:08 val., peržiūros: 4375
Šį pirmadienio vakarą kovas "Įmonių" lygoje pradėjo dar dvi komandos – "Kauno Autobusai" savo aikštėje priėmė svečius – "iV Internetas Visiems". Praktiškai visą susitikimą išlaikę bent kelių taškų pranašumą šeimininkai iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 84:72.

Susitikimas prasidėjo abiejų komandų nerezultatyviomis atakomis, bet netrukus ekipos ėmė rinkti taškus. Svečiai savo puolimą grindė tolimais metimais, tuo tarpu "Kauno Autobusų" žaidėjai atakas stengėsi baigti mesdami iš artimesnių distancijų. Pirmajam ketvirčiui įpusėjus "iV Internetas Visiems" spurtavo 7:0, bet sėkmingiau sužaidę kėlinio galą aikštės šeimininkai nusvėrė rungtynių svarstykles savo naudai. Po pirmųjų dešimties minučių dviejų taškų pranašumą turėjo "Kauno Autobusai" – 21:19.

Ir antrajame rungtynių ketvirtyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Vyko įnirtinga kova, bet kiek geriau sekėsi aikštės šeimininkams, kurie po truputį didindami persvarą vienu metu pirmavo jau 11 taškų. Šiame kėlinyje puikiai žaidė Linas Drulia tiek pats taikliai atakuodamas varžovų krepšį, tiek tiksliai skirstydamas kamuolį komandos draugams. Visgi antrojo ketvirčio pabagą sėkmingiau sužaidė "iV Internetas Visiems" žaidėjai, surengę kelias greitas kontraatakas, jie kiek aptirpdė savo taškų deficitą ir komandoms išėjus ilsėtis rezultatas buvo 42:37.

Pirmąsias dvi trečiojo kėlinuko minutes ekipoms niekaip nesisekė taikliai užbaigti savo atakų. Komandoms pradėjus rinkti taškus, vėl užvirė atkaklus žaidimas. Skirtumas laikėsi apie 10 taškų. Po trijų kėlinukų "Kauno Autobusai" pirmavo devyniais taškais – 62:53.

Paskutiniajame ketvirtyje žaidimas vyko pagal tą patį scenarijų – svečiams sunkiai sekėsi stabdyti galingus varžovų priekinės linijos žaidėjus. Kai dvikovos nugalėtojas jau buvo,aiškus, "Kauno Autobusų" gretose pasirodė dar keli nauji žaidėjai, ko pasekoje skirtumas kiek sumažėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu 84:72.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų žaidžiantysis treneris Audrius Juodelis teigė, jog rungtynės buvo neblogos ir atkaklios, o pradžioje sunkiau sekėsi, nes nepavyko uždengti varžovų snaiperių.

"Kauno Autobusų" gretose žibėjo Darius Lugauskas atlikęs dvigubą dublį ir surinkęs net 41 naudingumo keoficientą – 28 taškai bei 17 atkovotų kamuolių. Jam puikiai talkino Aidas Vilpišauskas įmetęs 18 taškų. Dvigubą dublį taip pat sugebėjo atlikti ir Tomas Gecevičius – 13 taškų, 14 atkovotų kamuolių.

"iV Internetas Visiems" ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Vytautas Šunokas pelnęs 23 taškus. Naudingai žaidė Gražvydas Davidavičius atlikęs dvigubą dublį – 19 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.
"Kauno autobusai" - "Įmonių" lygos finale (2007 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)"Kauno Autobusai" apgynė "Įmonių lygos" čempionų titulą (2007 balandžio 14 d., šeštadienis, 17:12 val.)"Kauno Autobusai" "Įmonių" lygoje palūžo po 29 pergalių iš eilės (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 19:23 val.)"Kauno autobusai" nepasigailėjo "Kautros" (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:37 val.)Kitas "Kauno autobusų" sustojimas - pusfinalis (2007 kovo 16 d., penktadienis, 21:08 val.)Įtikinama "Kauno Autobusų" pergalė (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:41 val.)Sunki "Kauno autobusų" pergalė (2007 sausio 03 d., trečiadienis, 22:42 val.)Daugiau nei įtikinama "Kauno autobusų" pergalė (2007 vasario 24 d., šeštadienis, 15:12 val.)Dėl pergalės "Kauno autobusai" turėjo išlieti daug prakaito (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:55 val.)"Kauno autobusai" išlygino serijos rezultatą (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 23:34 val.)