BIRŠTONO "JAZZ & DIREMTA 2" vs KAUNO AUTOBUSAI (63:130)AUKSO+ LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 kovo 24 d., Antradienis, 20:45 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas LT-59210

"Kauno Autobusai" pervažiavo "BIRŠTONO JAZZ & DIREMTA 2"

2009 kovo 25 d., Trečiadienis, 00:46 val., peržiūros: 4574

Šiandien (03.24) Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko dvikova tarp "BIRŠTONO JAZZ & DIREMTA 2" (šeimininkai) ir "Kauno Autobusų" (svečiai) . Rungtynės prasidėjo geriau svečiams kurie jau kėlinio pradžioje pradėjo tolti nuo varžovų, tačiau svečiai žaidė drausmingai, taigi tai jiems leido vis didinti savo persvarą ir rungtynes laimėti triuškinančiu rezultatu (63:130).

Nuo pat pirmųjų minučių svečiai savo žaidimu parodė, kad ne nejuokaut atvažiavo, taigi nieko nelaukdami pradėjo spurtuoti. Tuo tarpu varžovai nors ir namų aikštelėje žaidė, tačiau nesugebėjo nutraukti varžovų puolimo grandinės. Kėlinio viduryje savo persvarą išaugino iki 10 taškų, bet laimėjusi paskutinę pirmojo kėlinio atkarpą "Kauno Autobusų" ekipa po pirmojo ketvirčio jau turėjo 20 taškų persvarą (14:34).

Antrasis kėlinys klostėsi panašia linkme kaip ir pastarasis "BIRŠTONO JAZZ & DIREMTA 2" ir toliau nesusitvarkė su varžovų puolimu taip pat ir su savuoju per visą pirmąją rungtynių puse jiems pavyko relizuoti vos (8 dvitaškius ir 3 tritaškius) ,kai varžovams pavyko įmesti (net 23 divtaškius ir taip pat 3 tritaškius), o po antrojo kėlinio persvara išaugo jau iki 36 taškų Ū29:65).

Po ilgosios pertraukos vaizdas nei kiek nepasikeitė, tik dar blogiau pradėjo trečiajį kėlinį šeimininkų ekipa kuri po svečių spurto pralaiminėjo jau 50 taškų skirtumu. Po šio spurto šeimininkams pavyko įmesti keletą metimų, tačiau tai "Kauno Autobusams" nesutrukdė didinti skirtumo kuris po trečiojo kėlinio išaugo iki 54 taškų (43:97).

Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai ir toliau nerado savo žaidimo, taigi skirtumas vis augo ir po rungtynių "BIRŠTONO JAZZ & DIREMTA 2" turėjo pripažinti didelį savo varžovų pranašumą (63:130).

"Kauno Autobusų" komandoje pastebimiausi buvo Tomas Čerkunovas įmetęs 24 taškus, atkovojęs 15 kamuolių ir atlikęs dvigubą dublį, taip pat labai pastebimas buvo Karolis Meiliūnas pelnęs 23 taškus, atkovojęs 10 kamuolių ir išpravokavęs 12 pražangų, taip pat atlikęs trigubą dublį.

"BIRŠTONO JAZZ & DIREMTA 2" komandoje rezultatyviausi buvo Laurynas Bartninkas pridėjęs 20 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių, bei atlikęs dvigubą dublį, taip pat rezultatyvus buvo ir Kęstutis Aliukevičius pelnęs 15 taškų ir sugriebęs 4 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris sakė, kad šiandien žaidėjai atsigavo po vakarykštės nesekmės ir pridūrė, jog pergalę lėmė, tai kad žaidėjai neatsipalaidavo. Tuo tarpu pralaimėjusiųjų treneris teigė, kad jo komanda vakar žaidė gerai, o šiandien tiesiog nesisekė, taip pat kalbėjo, jog visi šiandien norėjo tik pulti o ne gintis.

"Kauno Autobusai" dar kartą sutriuškino "Birštono Jazz - Diremta 2" (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 02:20 val.)"LKKA - BMS MEGAPOLIS" namuose sutriuškino BIRŠTONO "JAZZ & DIREMTA 2" (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Kauno autobusai" nepasigailėjo ir "Birštono Jazz - Diremta 2" ekipos (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:41 val.)"Kauno Autobusai" nelengvai įveikė "Kaunoalėja.lt" (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Kauno autobusai" viena koja finale (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 23:24 val.)"Kauno autobusai" išlieka nenugalimi (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 01:45 val.)Ketvirtfinalį "Kauno autobusai" pradėjo pergale (2009 kovo 23 d., pirmadienis, 22:59 val.),,Kauno autobusai" nušlavė sau nuo kelio ,,AIG LIFE" ekipą (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:55 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo Birštono "Jazz & Diremta 2" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:10 val.)Dar viena triuškinanti "Kauno autobusų" pergalė (2009 sausio 27 d., antradienis, 00:45 val.)