ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs BURITUS (54:65)Kauno Mero taurė 2010m. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 rugsėjo 29 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Energijos Sistemų Servisas" po atkaklios kovos nusileido "Buritus" ekipai

Su kamuoliu vienas iš nugalėtojų lyderių
2010 rugsėjo 29 d., Trečiadienis, 19:32 val., peržiūros: 8402

Trečiadienį, rugsėjo 29 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko dvi "Kauno mero taurės 2010" turnyro ekipos – "Energijos sistemų servisas" su "Buritus". Po permainingos bei atkaklios kovos, pergalę išplėšė svečiai, rezultatu 54 : 65.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo "Energijos sistemų serviso" spurtu 12 : 2. Svečiams sunkiai pavyko pelnyti taškus, kai tuo tarpu varžovai jų baudos aikštelėje darė ką norėjo. Tik įpusėjus ketvirčiui "Buritos" ekipos krepšininkai sugebėjo atrasti savo žaidimą. Dėka puikaus V.Tirvos žaidimo gynyboje, svečiai rado būdų kaip apsiginti bei surengti greitų kontraatakų. Žaidimas aikštelėje tapo apylygis. Rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo 21 : 13.
Antrajį ketvirtį taipogi geriau pradėjo aikštelės šeimininkai. Jie sugebėjo spurtuoti rezultatu 9 : 0 ir susikrauti gan solidžią 14 taškų persvarą (32 : 18). Tačiau kėliniui einant į pabaigą, "Energijos sistemų serviso" lyderiui Mantui Gelažnikui atsisėdus pailsėti, reikalai pakrypo kita linkme. "Buritus" ekipa sugebėjo išlaikyti "sausą" savo krepšį 3 minutes bei panaikinti deficitą iki vieno tolimo metimo – kėlinukas baigėsi rezultatu 32 : 29.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje užvirė arši kova. Matėsi, jog abi ekipos yra pasiryžusios dantim ir nagais kovoti dėl pergalės. Tai puikiai parodo "Energijos sistemų serviso " komandos žaidėjo Pauliaus Liepinaičio elgesys gynyboje – jo ginamasis žaidėjas buvo laikomas už rankų, stumdomas, negalėdavo netgi priimti kamuolio, o ką jau kalbėti apie metimą . Aikštelėje vyko nuožmi kova, rezultatas visąlaik svyravo tai vienos tai kitos ekipos naudai. Po šio ketvirčio rezultatas buvo 44 : 45, į priekį išsiveržė svečių ekipa.
Finalinio kėlinuko pradžia buvo taipogi labai intensyvi. Pirmąsias tris minutes šeimininkų komanda kovojo kaip lygus su lygiu prieš oponentų komandą. Tačiau ketvirčiui įpusėjus, "Energijos sistemų serviso" komandos žaidimas subyrėjo. Komandos lyderis Mantas Gelažnikas pavargo, vietoj veržlių atakų jis ėmė šaudyti iš toli, prametė keturis tolimus metimus iš eilės. Tuo pasinaudojo "Buritus" ekipa, ji spurtavo rezultatu 0 : 12 ir be jokios dramos užbaigė rungtynes.

Rezultatyviausi žaidėjai :
"Energijos sistemų servisas " – Mantas Gelažnikas 18 tšk., 13 atk. kam.
"Buritus" - Vytautas Tirva 12 tšk., 10 atk. kam., Ramūnas Švagždys 14 tšk.

Po rungtynių "Buritus" komandos treneris S.Korolkov sakė, jog viską lėmė paskutinis kėlinukas, varžovai pavargo, ėmė žaisti vienas prieš vieną, kas jiem nelabai sekėsi, ėmė nepataikyti tolimų metimų ir tai lėmė jų pralaimėjimą.
"Energijos sistemų serviso" komandos strategas Esmiraldas Sliežauskas sakė, jog rungtynių pradžią, kaip ir praeitose rungtynėse su "Dumblu" pradėjo normaliai. Viską lėmė varžybų pabaiga, ėmėme nepataikyti iš toli, praleidome keletą gretų atakų, kas ir sąlygojo tokią rungtynių baigtį, taip pat sveikinu varžovus su gražiu žaidimu ir pasiekta pergale.

"Energijos Sistemų Servisas" tik po labai sunkios kovos iškopė į "Kauno Mero mažosios taurės" pusfinalį (2010 spalio 13 d., trečiadienis, 20:45 val.)"Energijos sistemų servisas" kovos "Kauno Mero Mažosios taurės 2010" finale (2010 spalio 18 d., pirmadienis, 23:40 val.)Pergalingas "Energijos Sistemų Serviso" startas Kauno "Mero taurėje 2010" (2010 rugsėjo 22 d., trečiadienis, 19:40 val.)"Kauno autobusai" lengvai nugalėjo "Buritus" komandą (2010 spalio 04 d., pirmadienis, 22:48 val.)"Dumblas" iškovojo svarbią pergalę prieš "Buritus" (2010 spalio 09 d., šeštadienis, 18:42 val.)"Dumblas" įrodė pranašumą prieš "Energijos Sistemų Servisą" (2010 rugsėjo 26 d., sekmadienis, 17:52 val.)Po atkaklios kovos "Energijos sistemų servisas" palaužė " Kauno autobusai" komandą rezultatu 75:72 (2010 spalio 06 d., trečiadienis, 20:58 val.)"Kauno Mero Mažosios taurės" finale triumfavo "Ekodora & FSM" (2010 spalio 24 d., sekmadienis, 17:49 val.)"SK Dainava" nutraukė savo pralaimėjimų seriją (2010 rugsėjo 25 d., šeštadienis, 18:03 val.)