ŠIAULIŲ "GRAFŲ BALDAI - KRISTALAS" vs PANEVĖŽIO "BANGENĖ - AIVERA" (72:77)Lietuvos krepšinio lygų "SUPER" Taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 19 d., Šeštadienis, 11:00 val. @ Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai, LT-78162

Panevėžio atstovai palaužė Šiaulių čempionus

2012 gegužės 19 d., Šeštadienis, 13:26 val., peržiūros: 1836

Susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai Šiaulių krepšininkai, kurie greitai spurtavo 7:2. Vis tik, Simonas Slivka užbaigė dvi atakas iš eilės ir sumažino savo komandos atsilikimą iki minimumo, o dar kitos atakos metu jau Panevėžio atstovai išsiveržė į priekį (7:8). Žaidimas aikštėje išsilygino, o komandos rungtyniavo koja kojon. Aivaro Mincės du taiklūs tritaškiai iš eilės sužaidus penkias su pus minutės privertė Šiaulių „Grafų Baldus – Kristal“ paprašyti pirmosios minutės pertraukėlės (11:14). Po minutės pertraukėlės šeimininkai kiek atsigavo ir sugebėjo spurtuoti 5:0 (16:14). Komandos ketvirtį baigė panašiu ritmu ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių rungtynėse visiška lygybė (20:20).

Antrojo kėlinio pradžioje komandos pradėjo aktyviai prasiženginėti, o Šiaulių ekipa jau sužaidus vos vieną minutę antrame ketvirtyje patyrė pirmuosius nuostolius (15nr 5 baudos). Tuo netruko pasinaudoti panevėžiečiai, kurie pabėgo (26:33). Tačiau šeimininkų spurtas 6:0 privertė svečius sušaukti minutės pasitarimą (32:33). Vis tik ir po minutės pertraukė svečių problemos nesibaigė, o šiauliečiai nutolo jau (37:33). Po dviejų kėlinių Panevėžio “Bangenė – Aivera” priekyje (39:41).

Ir antrosios rungtynių pusės pradžioje komandos rungtyniavo vienodu ritmu bei keitėsi rezultatyviomis atakomis (47:49), vėliau (49:51). Nors trečiasis ketvirtis nebuvo labai rezultatyvus, tačiau tai nesutrukdė šeimininkams prieš lemiamą ketvirtį įgyti trijų taškų pranašumą (57:54).

Intrigos nestigo ir lemiamame ketvirtyje, o sužaidus dvi su puse minutės rezultatas buvo lygus (59:59). Įpusėjus lemiamam kėlinukui Šiaulių miesto atstovai turėjo penkių taškų pranašumą (64:59). Panevėžiečiai paprašė minutės pertraukėlės, po kurios greitai pelnė du taškus, bet šeimininkai atsakė tuo pačiu (66:61). Likus žaisti 3 su puse minutės komandas skyrė vos vienas taškas ir jau šeimininkai paprašė trumpo pasitarimo (66:65). Lemiamu momentu svečių gretose patikimai sužaidė Simonas Slivka (70:74). Rungtynių paskutiniąsias sekundes užtikrinčiau sužaidė Panevėžio čempionai, kurie ir iškovojo pergalę (72:77).

Šiaulių gretose išsiskyrė: Mindaugas Norkus ir Dovydas Valentėlis po 13 taškų, Paulius Klemas 9 taškai

Panevėžį į pergalę vedė: Simonas Slivka 24 taškai, Aivaras Mincė 18 taškų, Tomas Černeckis 14 taškų

Panevėžio "Bangenė - Aivera" antrą kartą tapo čempionais (2012 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:55 val.)Kauno "Bangai" nepavyko trinktelėti durimis (2012 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:35 val.)Pasvalys metė iššūkį Panevėžio "Bangenei Aiverai", bet pergalės neiškovojo (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 16:54 val.)Šiauliai neturėjo vargo su Pasvaliu (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 18:57 val.)