KAUNO SRC - 2 vs COLTS (76:79)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 03 d., Antradienis, 18:00 val. @ Kauno SRC, V.Krėvės pr. 114, Kaunas LT-50315

"Colts" šiaip ne taip įveikė "Kauno SRC - 2"

2009 lapkričio 03 d., Antradienis, 19:50 val., peržiūros: 5789

Spalio 3-iąją, antradienį Kauno statybininkų rengimo sporto salėje įvyko C lygos rungtynės, kuriose jėgas surėmė salėje šeimininkaujanti "Kauno SRC - 2" ir "Colts". Visas rungtynes vyko atkakli kova taškas į tašką, rezultatas labai dažnai būdavo lygis ir, tik pačiame rungtynių gale, dėka sėkmingai išnaudotų varžovų pražangų, svečiams pavyko išsiveržti į priekį ir pasiekti pergalę rezultatu 76:78 (24:24; 17:21; 18:15; 17:19).

Nuo pat rungtynių pradžios tapo aišku, kad kova nusimato iki pat finalinio švilpuko – nei viena komanda neišsiskyrė pelnomais taškais ar išskirtiniais žaidimo elementais, tiesa, šeimininkų ekipa žaidė labiau komandinį žaidimą, svečių komanda oponentų krepšį stengėsi pulti labiau individualiais veiksmais, todėl "Colts" dažniau klydo. Tolygaus žaidimo įspūdį dar labiau sustiprino lygiu rezultatu pasibaigęs pirmasis ketvirtis – 24:24.

Nors antroji rungtynių dalis sėkmingiau prasidėjo "Kauno SRC – 2" krepšininkams, tačiau "Colts" netruko prisivyti varžovų ir rungtynės toliau tęsėsi sau įprasta vaga – maksimalus komandų atotrūkis siekė vos kelis taškus ir tik pačiame kėlinio gale svečių ekipai pavyko išsiveržti net keturių taškų skirtumu, o po antrojo kėlinio deficitą rezultatu 41:45 stengėsi panaikinti jau šeimininkų penketas.

Trečiąjį kėlinį vėl sėkmingiau pradėjo šeimininkai, bet, vis daugiau pražangų renkantis komandos lyderiams, žaidėjams nepavyko išlaikyti įprasto rungtynių ritmo. Tik trečiojo ketvirčio antrojoje pusėje, prastesnę atkarpą sužaidus "Colts" komandai, "Kauno SRC – 2" ekipa sugebėjo sumažinti atsilikimą vos iki vieno taško ir rezultatas prieš paskutinįjį kėlinį tapo 59:60.

Pakilus lemiamam mūšiui, paskutinų dešimties rungtynių minučių pradžioje ir vėl fortūna labiau šypsojosi "Kauno SRC – 2" ekipai, kuri ne tik persvėrė rezultatą, bet ir įgijo 4 taškų persvarą, kuri tokiose rungtynėse atrodė pakankamai svari. Visgi, šeimininkų gretose, surinkus 5 pražangas L.Garneliui, žaidimas lyg ir išsiderino ir spurtuojančiųjų vaidmenį perėmė "Colts" ir netrukus, sausu rezultatu 0:10 laimėjusi trijų minučių atkarpą, paliko šeimininkų komandą užnugaryje jau su 8 taškų deficitu. Po to prasidėjo dar viena apylygė atkarpa, po kurios, likus žaisti šiek tiek daugiau, nei 2 minutes šeimininkų komanda stengėsi iš visų jėgų sumažiti atsilikimą, tačiau skirtumą mažinti sekėsi labai mažai žingsniukais ir, nors paskutinėmis dar buvo likęs šansas laimėti rungtynes ar bent išplėšti pratęsimą, tačiau netaiklūs metimai, neatkovotas lemiamas kamuolys ir desperatiška pražanga leido E.Grėbliūnui stoti prie baudos metimų linijos, kuris, realizavęs vieną iš dviejų metimų, skirtumą padidino iki 3 taškų, o rungtynės baigėsi rezultatu 76:79.

Nugalėtojų gretose net trys žaidėjai savo žaidimu surinko dvigubus dublius – E.Grėbliūnas (42 naudingumo balai, 19 taškų), K.Aliukevičius (32 naudingumo balai, 21 taškas) ir G.Bačkevičius (19 naudingumo balų ir 17 taškų).

"Kauno SRC - 2" komandoje varžovams sunkiausiai sekėsi stabdyti 34 taškus pelniusį L.Garnelį. Dar 12 taškų pridėjo E.Balčiūnas.

"Kolpingo kolegija" neatsilaikė prieš "Kauno SRC-2" (2010 vasario 23 d., antradienis, 23:27 val.)"Kaunas" nugalėjo "Kauno SRC-2" (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 21:32 val.)"Baltvesa" atkaklioje kovoje nugalėjo "Kauno SRC-2" (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 22:49 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Kauno SRC-2" (2010 sausio 05 d., antradienis, 21:03 val.)Dideliu tempu išsiskyrusiose rungtynėse, "Kauno SRC-2" nugalėjo "Kolpingo kolegija" (2010 vasario 02 d., antradienis, 20:14 val.)"Colts" nesunkiai nugalėjo "SK Dainava" komandą (2010 sausio 05 d., antradienis, 21:19 val.)Lengva "Kauno SRC - 2" pergalė prieš "Kėdainius" (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 19:59 val.)"Ragai" ketvirtajame kėlinyje atsilaikė prieš "Kauno SRC-2" spaudimą ir iškovojo pergalę (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 21:50 val.)"Baltvesa" iškovojo užtikrintą pergalę (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 18:37 val.)"Kauno SRC-2" sutrypė "Akis" ekipą (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 20:41 val.)