ELEKTROS DARBAI vs SUVALKIJOS ŽELDINIMO IDĖJOS (88:57)KĮKL » Atkrintamosios rungtynės
2007 kovo 09 d., Penktadienis, 18:30 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

"Elektros darbai" žengė tvirtą žingsnį Iššūkio taurės pusfinalio link

Deimantą Roveršteiną bando stabdyti Darius Levickis
2007 kovo 10 d., Šeštadienis, 00:23 val., peržiūros: 2092
Šį vakarą VRM sporto salėje pirmosioms "Įmonių" lygos "Iššūkio" turnyro ketvirtfinalio rungtynėms "Elektros darbai" priėmė "Suvalkijos želdinimo idėjas". Šeimininkai pasielgė ne itin svetingai ir sutriuškino savo varžovus rezultatu 88:57, tuo išsiverždami serijoje 1:0. "Suvalkijos želdinimo idėjoms" atsilaikyti pavyko nepilnus du kėlinukus, tačiau vėliau visišką žaidimo kontrolę perėmė "Elektros darbai".

Pačioje rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais metimais, tačiau po to iniciatyvą perėmė "Elektros darbai", kurie ir diktavo susitikimo eigą iki pat kėlinuko pabaigos. Nors didelio pranašumo jiems įgyti ir nepavyko, tačiau po pirmųjų 10 minučių jie pirmavo 4 taškais – 21:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai pelnė 6 taškus be atsako ir pirmą kartą susikrovė dviženklę 10 taškų persvarą. "Suvalkijos želdinimo idėjos" dar bandė vytis, bet vis dėlto jautėsi, jog jų varžovai yra šiek tiek pranašesni. "Elektros darbai" gana neretai laimėdavo kovas po krepšiais ir iš ten rinkdavo taškus, kurie po dviejų kėlinių leido pastariesiems turėti jau nemažą 13 taškų atotrūkį. Komandos patraukė ilsėtis rezultatui esant 42:29.

Po pertraukos žaidimo braižas nesikeitė ir šeimininkai toliau valdė padėtį aikštelėje – jie dar labiau suaktyvino savo gynybą ir per šį ketvirtį varžovams leido pelnyti tik 8 taškus, kai tuo tarpu patys jų surinko net 26. Prieš lemiamą atkarpą "Elektros darbai" jau turėjo daugiau negu solidžią 31 taško persvarą, kuri garantavo ramų gyvenimą iki mačo pabaigos.

Paskutinįjį ketvirtį suvalkiečiai pradėjo labai dažnai išprovokuodami atsipalaidavusių varžovų pražangas, tačiau baudų metimai dažniausiai skriejo pro šalį ir tai neleido nė kiek priartėti prie varžovų. Kėlinys vyko taip kaip ir turėjo vykti – abi komandos laukė susitikimo pabaigos, kadangi žinojo, jog likusios minutės tebuvo formalumas. Nenuostabu, kad šis kėlinys ir baigėsi taikiai, tačiau bendrą pergalę rezultatu 88:57 šventė "Elektros darbai", kuriems iki pusfinalio beliko vienas žingsnis.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Darius Levickis teigė, jog po švenčių visi pailsėję, beje, daug kas ir paslidinėję. "Tikėjomės sunkesnės kovos, bet gavosi kaip gavosi" – teigė strategas. Teisėjų darbą jis įvertino 9 balais. Tuo tarpu jo oponentas, nors ir ilgai apgalvojo arbitrų darbą, tačiau nepagailėjo jiems po 8 balus.

Naudingiausiai "Elektros darbų" gretose rungtyniavo Robertas Gabševičius, kuris pelnė net 40 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 35 naudingumo balus. Neblogai jam talkino Martynas Petravičius, kurio sąskaitoje dvigubas dublis – 12 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

Tarp pralaimėjusiųjų išsiskyrė Deimantas Roveršteinas ir Povilas Čižauskas (9 atkovoti), pelnę atitinkamai 19 ir 18 taškų. Likusių žaidėjų indėlis buvo ganėtinai menkesnis.
"Elektros darbai" žengė tvirtą žingsnį finalo link (2007 kovo 30 d., penktadienis, 21:26 val.)"Elektros darbai" šventė nesunkią pergalę (2007 kovo 02 d., penktadienis, 21:05 val.)"Elektros darbai" ir antrą kartą pralaimėjo ESS ekipai (2007 sausio 05 d., penktadienis, 20:16 val.)"Agava" laukia varžovo "Iššūkio" taurės finale (2007 balandžio 11 d., trečiadienis, 21:02 val.)"Elektros darbai" įveikė "Antakorą" (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 20:18 val.)"Elektros darbai" palaužė "Stokker" (2007 vasario 10 d., šeštadienis, 11:34 val.)"Elektros darbų" revanšas prieš "Agavą" pavyko (2007 sausio 19 d., penktadienis, 20:47 val.)"Elektros darbai" nesunkiai įveikė "Lytagros" ekipą (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:36 val.)"Elektros darbai" eliminavo "Suvalkijos želdinimo idėjas" (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 18:38 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjoms" šventės padarė savo (2006 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:38 val.)