RADIJAS TAU & UNITED vs PRIENŲ GYVENIMAS (112:91)"Laikinoji sostinė 2011" Didžioji taurė » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2011 birželio 10 d., Penktadienis, 19:30 val. @ S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras, lauko treniruočių aikštynas, Perkūno al. 5, LT-44221 Kaunas

"Radijas Tau & United" gana nesunkiai iškopė į finalą

2011 birželio 10 d., Penktadienis, 22:22 val., peržiūros: 6614

Kauno energijos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės 2011" Didžiosios taurės turnyro "Iššūkio" taurės pusfinalio mačas, kuriame susitiko "Radijas Tau & United" (šeimininkai) ir Prienų "Gyvenimo" (svečiai) komandos. Į varžybas svečiai atvyko vos 6-iese, tad sunku buvo tikėtis atkaklios kovos, tačiau prieniškiai viso susitikimo metu demonstravo ryžtą kovoti ir padovanojo susirinkusiems žiūrovams gražų reginį. Visgi šeimininkai nuo antrojo kėlinio rungtyniavo šiek tiek tiksliau tiek gynyboje, tiek puolime nei varžovai, tad skirtumas tarp ekipų palaipsniui vis augo, o paskutinis teisėjų švilpukas užfiksavo užtikrintą "Radijas Tau & United" pergalę rezultatu 112:91 (29:24; 35:17; 29:24; 19:26). Turnyro finale šeimininkai susitiks su "Topo centro" ekipa, tuo tarpu "Gyvenimas" mažajame finale kovos su "Kauno grūdais".

Rungtynės prasidėjo Prienų “Gyvenimo” atkovotu ginčo kamuoliu ir jau pirmoje atakoje pelnytais 2-m taškais, o netrukus rezultatas tapo 3:0. Nors tada “Radijas Tau & United“ pataikė dvitaškį (2:3), tačiau įsibėgėjusių svečių tai nesustabdė ir jie pelnė dar 4-is taškus be atsako (7:2). Visgi vėliau iniciatyvą perėmė šeimininkų komanda – po laimėtos atkarpos 9:2 priekyje jau buvo būtent jie (11:9). Po šio epizodo prieniškiams dar buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai (13:11), bet po to sekė „Radijas Tau & United“ spurtas 11:0 ir skirtumas šoktelėjo iki 9-ių taškų šeimininkų naudai (22:13). Vėliau „Gyvenimas“ sužaidė šiek tiek tiksliau, tačiau po pirmųjų 10-ties kovos minučių 5-ių taškų skirtumu priekyje buvo „Radijas Tau & United“ krepšininkai (29:24).

Antrąjį kėlinį „Radijas Tau & United“ žaidėjai pradėjo itin aktyviu žaidimu, kas greitai davė teigiamų vaisių, t.y. šeimininkai laimėjo dar vieną „sausą“ atkarpą 12:0 ir komandas jau skyrė 17-a taškų (41:24). Vėliau Prienų „Gyvenimas“ atsigavo po šio „šalto dušo“ ir stabilizavo žaidimą, tačiau skirtumas tarp ekipų nuolat svyravo ties 12-14-os taškų riba. Visgi ketvirčio pabaigoje „Radijas Tau & United“ surengė dar vieną spurtą 11:1 ir prieš didžiąją pertrauką šeimininkai susikrovė pakankamai solidų pranašumą (64:41).

Trečiajame kėlinyje jau nebesijautė tokio didelio „Radijas Tau & United“ ekipos dominavimo, tačiau ir Prienų „Gyvenimas“ nedemonstravo tokio žaidimo, kuris galėtų pakreipti įvykius jiems naudinga linkme. Visgi aikštelėje vyravo atkaklus, gražus ir rezultatyvus krepšinis, kuriame vėl šiek tiek geriau sekėsi šeimininkams – jie laimėjo ketvirtį rezultatu 29:24, o bendras skirtumas tarp komandų padidėjo iki 28-ių taškų (93:65).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, o vienintelė intriga buvo belikusi ta, kada gi pagaliau „Radijas Tau & United“ pelnys 100-ąjį tašką – tai jiems pavyko padaryti likus iki susitikimo pabaigos dar 4 min. 46 sek., kai dvitaškį pataikė L.Vėlavičius (100:77). Vėliau niekas kardinaliai nepasikeitė, o paskutinis teisėjų švilpukas skelbė užtikrintą šeimininkų pergalę rezultatu 112:91.

Nugalėtojus į pergalę vedė V.Užkuraitis (25 taškai, 13 atk. kam.), A.Lencevičius (21 taškas, 11 rez. perd.), L.Žukauskas (18 taškų), M.Daraškevičius (14 taškų, 12 atk. kam.), L.Vėlavičius (13 taškų) ir A.Gedminas (11 taškų).

Prienų "Gyvenimo" komandoje pastebimiausi buvo M.Gečionis (28 taškai), T.Kavaliauskas (17 taškų), R.Marcinkevičius (17 taškų, 10 atk. kam.) ir Š.Stiklakis (15 taškų, 10 atk. kam.).

Pakalbintas „Radijas Tau & United“ ekipos treneris A.Lapinskas sakė, jog „kadangi varžovai nesusirinko į rungtynes pilnos sudėties, jie negalėjo žaisti pilnu pajėgumu, tai gavosi lengvas pasilakstymas karštame ore, kaip treniruotė be gynybos – tiesiog mes šiandien buvome stipresni“. Strategas užsiminė, kad gailisi, jog dėl oro sąlygų nepavyko sužaisti rungtynių lauko aikštelėje kaip buvo planuota, bet yra kaip yra – gerai, kad pavyko bent vieną pusfinalio mačą sužaisti gryname ore.

Prienų "Gyvenimo" ekipos žaidžiantis treneris M.Birbalas komentuoti rungtynių nepanoro.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Eurelijus2011 birželio 10 d., 20:53 val.

nu prilyta...idomu kaip sekes

"Radijas Tau & United" toliašaudė artilerija atnešė jiems sunkią pergalę (2011 gegužės 29 d., sekmadienis, 22:52 val.)"Radijui Tau & United" nepavyko įgelti "Top Sport" vilkams (2011 gegužės 25 d., trečiadienis, 23:30 val.)"Radijas TAU & United" tik po atkaklios kovos palaužė "Kauno Grūdus" (2011 gegužės 18 d., trečiadienis, 23:26 val.)"Vaišvydava" turėjo pripažinti "Radijo Tau & United" pranašumą (2011 gegužės 18 d., trečiadienis, 00:02 val.)"Ekodora & Sporto Manija" užtikrintai įveikė "Radijo Tau & United" pasipriešinimą (2011 birželio 02 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Prienų "Gyvenimas" pasinaudojo varžovų tyla lemiamoje atkarpoje ir iškovojo sunkią pergalę (2011 birželio 01 d., trečiadienis, 23:07 val.)"Topo Centras" nesunkiai susidorojo su "Prienų Gyvenimo" ekipa (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 15:52 val.)Po nervingos rungtynių pabaigos "Prienų Gyvenimas" šventė pergalę (2011 birželio 08 d., trečiadienis, 22:40 val.)Prienų "Rūdupis SC" pasiekė pergalę tik po pratęsimo (2011 gegužės 29 d., sekmadienis, 17:08 val.)"Laikinosios sostinės" turnyro "Didžioji" taurė atiteko "Topo Centro" komandai (2011 birželio 14 d., antradienis, 00:36 val.)