KAUTRA vs TORNADO - 90 & RUSTEDA (46:100)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 13 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V.Chonmičiaus KM sporto salė, Bijūnų.g Vilijampolė

"Tornado - 90 & Rusteda" nušlavė "Kautros" ekipą

Šarūnas Zablockis pademonstravo jauniesiems komandos draugams kaip reikia žaisti krepšinį
2007 gegužės 13 d., Sekmadienis, 21:19 val., peržiūros: 3929
Šiandien (05.13) Mažajame Laikinosios sostinės turnyre labai lengvą pergalę iškovojo "Tornado – 90 & Rusteda", jie rezultatu 46:100 sutriuškino aikštės šeimininkus "Kautros" krepšininkus. Intrigos rungtynėse nebeliko nuo pirmų mačo sekundžių, namų ekipa tik per vieną kėlinį sugebėjo pelnyt daugiau nei 10 taškų.

Tornado ir Rustedos ekipa nuo mačo pradžios nerodė jokio noro juokauti, kibi gynyba išmušė iš vėžių "Kautros" krepšininkus, per pirmas 5 minutes suklydę 7 kartus, pastarieji paleido varžovus į priekį 2:23, bei pirmąjį kėlinį pralaimėjo 8:31.

Antrojo kėlinio pradžioje kautriečius gelbėjo taiklūs tolimi metimai, jų šeimininkai pataikė keturis. Pasiaukojanti namų ekipos gynyba leido
"Tornado – 90 & Rustedai" pelnyt "tik" 20 taškų per kėlinį, dėl šios priežasties, "Kautros" taškų deficitas, po pirmos rungtynių dalies išaugo tik vienu tašku – 27:51.

Po ilgosios pertraukos namų ekipa, registravusi rungtynėms šešis žaidėjus atrodė išvargusi, tuo tarpu svečiai, žaidę pilnos sudėties pradėjo smagintis. 17:0 laimėta atkarpa sukrovė
"Tornado – 90 & Rusteda" ekipai jau 44 taškų persvarą (31:75).

Paskutinysis kėlinys tebuvo tik formalumas, bet ir jį "Kautros" oponentai pradėjo spurtu 11:0 ir svečiai įgijo nepadorų 57 taškų pranašumą (37:94). Rungtynės baigėsi rezultatu 46:100.
"Tornado – 90 & Rustedos" komandai tai buvo pirmoji pergalė, iš tiek pat galimų "Laikinosios sostinės M" turnyre. "Kautros" ekipa patyrė jau antrą skaudų pralaimėjimą.

"Tornado – 90 & Rusteda": Š.Zablockis – 25 tšk. (2/2 (100%) – baudos, 10/11 (91%) – dvitaškiai, 1/1 (100%) – tritaškiai, 7 atk. kam.), V.Gineika – 16 tšk. (6/8 (75%) – dvitaškiai, 4 atk. kam., 4 išpr. pražangos), Ž.Danielius – 14 tšk. (6/9 (67%) – dvitaškiai, 4 išpr. pražangos).

"Kautra": G.Drebulys – 24 tšk. (2/2 (100%) – baudos, 8/12 (67%) – dvitaškiai, 2/4 (50%) – tritaškiai, 8 atk. kam., 6 išpr. pražangos, 6 klaidos), V.Apolianskas (6 atk. kam.) ir V.Sakalauskas (6 klaidos) po 6 taškus.

Kovoje dėl patekimo į kitą etapą "Tornado-90&Rusteda" žengė tvirtą žingsnį (2007 gegužės 22 d., antradienis, 19:29 val.)"Araušai" teko paplušėti dėl pergalės (2007 gegužės 16 d., trečiadienis, 22:15 val.)Levas Iljonskis atvedė "Kauno vandenis" į pergalę (2007 gegužės 18 d., penktadienis, 22:05 val.)Lengva "Kauno vandenų" pergalė (2007 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 21:10 val.)"Energijos Sistemų Servisas" sugebėjo palaužti jaunuosius "Tornado-90 & Rustedos" krepšininkus (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 22:53 val.)"Lytagra" be didesnio vargo prasibrovė į ketvirtfinalį (2007 birželio 03 d., sekmadienis, 22:47 val.)Tomo Janušausko 40 taškų ir užtikrinta "ESS" pergalė (2007 gegužės 23 d., trečiadienis, 23:06 val.)