MIKROVISATA vs KAMESTA (65:66)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 25 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

Sunkią pergalę iškovojo "Kamesta", rungtynių pabaigoje nugalėjusi "Mikrovisatos" komandą

2010 vasario 25 d., Ketvirtadienis, 22:54 val., peržiūros: 4324
Ketvirtadienį, Vasario 25 dieną, Panemunės pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos D grupės varžybos. Jose aikštės šeimininkai „Mikrovisata“ priemė svečius „Kamesta“. Iki šių varžybų „Mikrovisata“ savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę ir septynis pralaimėjimus, o „Kamesta“ šešias pergales ir du pralaimėjimus. Pirmą šių komandų susitikimą rezultatu 79:72 laimėjo „Kamesta“. Pirmo kėlinio pirma pusė vyko lygiai. Vėliau „Kamesta“ spurtavo rezultatu 0:9 (9:16). Iki ketvirčio pabaigos „Mikrovisata“ varžovų persvarą sumažino (15:18). Antras ketvirtis vyko nerezultatyviai. Jį rezultatu 10:11 laimėjo „Kamesta“ ir sužaidus pusę varžybų pirmavo keturiais taškais (25:29). Trečio kėlinio pirmą pusę geriau žaidė „Mikrovisata“, kuriem buvo pavykę išsiveržti į priekį penkiais taškais (41:36), bet vėliau iniciatyvą susigrąžino svečiai bei laiminėjo po trijų kėlinių rezultatu 43:50. „Mikrovisata“ visą ketvirtą ketvirtį vijosi varžovus. Porą kart jiem buvo pavykę išlyginti rezultatą. Rungtynių pabaigoje „Mikrovisata“ turėjo galimybę išplėšti pergalę, bet rungtynių pabaigą geriau sužaidė „Kamesta“ ir iškovojo pergalę rezultatu 65:66. Kamesta iškovojo septintą pergalę, o „Mikrovisata“ D grupėje pralaimėjo aštuntą kartą.

Rungtynių pradžioje keturis taškus pelnė „Kamesta“ ir išsiveržė į priekį 0:4. Netrukus dvitaškį pataikė T.Grigalevičius („Mikrovisata“), dvitaškį su pražanga J.Rajackas („Mikrovisata“) ir pirmą kart šios dienos varžybose pirmavo „Mikrovisata“ (5:4). Rungtynė vyko atkakliai. Sužaidus keturias su puse minutės komandas skyrė tik du taškai (9:7). Trijų minučių atkarpą „Kamestai“ pavyko laimėto rezultatu 0:9 bei įgyti septinių taškų pranašumą (9:16). Netrukus „Mikrovisata“ varžovų persvarą sumažino iki trijų taškų (13:16). Per paskutinę ketvirčio minutę abi komandos pataikė po dvitaškį. Sužaidus pirmą kėlinį rezultatas buvo 15:18.

Antro kėlinio pirmas dvi minutes „Kamesta“ varžvam neleido pelnyti taškų, o patys pelnė penkis (15:23). Po to „Mikrovisata“ spurtavo rezultatu 8:2 ir varžovų pranašumą sumažino iki dviejų taškų (21:23). Šio spurto metu ilgą laiką komandom nepavyko pelnyti taškų, todėl komandos jau buvo sužaidusios aštuonias minutes. Nors „Kamesta“ pataikė du dvitaškius ir padiudino persvarą iki šešių taškų, paskutini metimą pataikė M.Čereška („Mikrovisata“). Sužaidus du kėlinius, komandas skyrė keturi taškai (25:29).

Trečiame kėlinyje sužaidus keturias minutes, vis dar pirmavo „Kamesta“ (31:36). Tada 10:0 atkarpą laimėjo „Mikrovisata“ ir sužaidus šešias minutes priekyje jau buvo „Mikrovisata“ 41:36. Po šio spurto žaidimą pagerino „Kamestos“ komanda, kurios žaidėjai pataikė du dvitaškius, du tritaškius ir įgijo penkių taškų pranašumą (41:46). Iki ketvirčio pabaigos likus dviem minutėm vėl taškus pelnė „Mikrovisatos“ žaidėjas J.Rajackas (43:46). Paskutinę kėlinio minutę geriau rungtyniavo „Kamesta“. T. Zakarauskui ir I. Bataičiui pavyko imesti dvitaškius. Sužaidus tris ketvirčius 43:50 pirmavo „Kamesta“.

Ketvirto kėlinio pradžioje vėl geriau žaidė „Kamesta“ Per pirmas tris minutes jie padidino persvarą iki 12 taškų (45:47). „Mikrovisata“ paprašė minutės pertraukėlės. Nors atrodė, jog „Mikrovisata“ varžovų jau nebepasivys, bet po šųeimininkų laimėtos atkarpos rezultatu 15:2, rezultatas tapo lygus. Šeštą ir septintą kėlinio minutėmis „Mikrovisatos“ puolimas vėl užstrigo, o tuo metu „Kamesta“ pelnė šešis taškus (59:65). Šeši iš eilės T. Grigalevičiaus („Mikrovisata“) pelnyti taškai sugrąžino viltį laimėti varžybas šeimininkam. Likus mažiau nei minutei, komandos keitėsi klaidom ir netaikliais metimais. Likus aštuoniom sekundėm iki varžybų pabaigos „Mikrovisata“ prasižengė. Prie baudų metimo linijos stojęs „Kamestos“ žaidėjas A.Dubickas pataikė tik pirmą baudos metimą, o po antro nepataikyto „Mikrovisata“ atkovojo kamuolį ir skubėjo pelnyti taškus. „Kamestos“ komanda prasižengė likus vienai sekundei, bet tai buvo tik ketvirtoji komandinė pražanga. „Mikrovisata“ paprašė minutės pertraukėlės, o po jos iš užribio kamuolį išsimetė beveik prie vidurio linijos stovinčiam M.Čereškai („Mikrovisata“), o šio žaidėjo mestas kamuolys net nelietė lanko. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:66 „Kamestos“ naudai.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris sakė: „Gera salė, maža salė. Nemokėjom susikaupt normaliai. Nesunkios, labai ramios varžybos, jokių sukrėtimų nebuvo.“

„Kamesta“: I.Bataitis 22, R.Kybartas 20
„Mikrovisata“: J.Rajackas 22 (13 atk. kam.), T.Grigalevičius 19, M.Čereška 11 (13 atk. kam.)

"Minordija" antrą kartą sezone nugalėjo "Mikrovisatos" komandą (2010 sausio 19 d., antradienis, 20:05 val.)Kupinose klaidų rungtynėse pergalę iškovojo "Mikrovisatos" ekipa (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 23:31 val.)"Kamesta" atsilaikė prieš "Mikrovisatą" (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 22:48 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo "Kamesta" (2009 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:28 val.)Po įnirtingos kovos pergalę šventė "Mikrovisata" (2009 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)"Achema & EKB" po atkaklios kovos nugalėjo "Mikrovisatą" (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)"Kamesta" iškovojo pergalę, svečiuose įveikusi "Kauno tiltų" komandą (2010 vasario 23 d., antradienis, 22:08 val.)Itin prastai atakavusi "Mikrovisata" patyrė skaudžią nesėkmę (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 21:52 val.)"Kamesta" nugalėjo "Minordiją" (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 23:28 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" namuose nepaliko vilčių nepilnos sudėties "Mikrovisata" ekipai (2009 gruodžio 18 d., penktadienis, 20:47 val.)