STASIO RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs KAMESTA (59:67)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 08 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Po inirtingos ir sunkios kovos "Kamesta" šventė penktą pergalę iš eilės

2008 gruodžio 08 d., Pirmadienis, 23:46 val., peržiūros: 4869

2008 m. gruodžio 8 d. 18:00 val. Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko dvi „Įmonių“ lygos ekipos. „Stasio Raštikio puskarininkių mokykla (SRPM)“ (šeimininkai) savo aikštėje priėmė „Kamesta“ komandą (svečiai). Po sunkios ir intriguojančios kovos pergalę šventė „Kamesta“ vyrai, nugalėję priešininkus rezultatu 67:59. Šiuo pralaimėjimu šeimininkai „SRPM“ nutraukė savo penkių pergalių iš eilės seriją. Tuo tarpu „Kamesta“ krepšininkai toliau eina pergalių keliu ir tai jiems jau yra penktasis laimėjimas iš eilės.

Sėkmingiau rungtynes pradėjo svečiai laimėdami pirmą ginčo kamuolį ir taikliai užbaigdami ataką. Po to sekė „SRPM“ žaidėjo A. Revaičio reidas varžovų pusėje, po kurio jis taikliai realizavo du baudų metimus. Į tai „Kamesta“ ekipa atsakė trim taikliom atakom be atsako ir įsiveržė šešiais taškais į priekį. Kėlinio viduryje rezultatą išlygino „SRPM“ komanda, sėkmingai realizuodama tris atakas be atsako. Taip pat šeimininkai sugebėjo sėkmingiau sužaisti kėlinio pabaigą, kada A.Grigaravičius pelnė du taškus su pražanga, bei ją taikliai realizavo. Prie to paties prisidėjo ir D.Marcinkevičius paleistamas du „kiaurus“ tritaškius į varžovų krepšį. „SRPM“ ekipa laimėjo pirmąjį kėlinį 22:16.

Antro kėlinio pradžioje dviem baudų metimais „SRPM“ žaidėjai galėjo padidinti savo pranašumą, tačiau A. Grigaravičiaus mestos baudos tikslo nepasiekė. Po kurių sekė „Kamesta“ dvi taiklios atakos, kas leido sumažinti svečių atsilikimą iki minimumo. Bet „SRPM“ vyrai nesnaudė ir bandė bėgti nuo priešininkų rezultatyviau užbaigdami ataką ir R. Gečionio dviem taikliomis baudomis. Po to sekė abiejų komandų apsikeitimas tolimais metimais. Šeimininkai po taiklaus tritaškio dar pridėjo 4 taškus ir pirmavo prieš svečius 9 taškais. Tačiau kėlinio viduryje pakeitę taktiką „Kamesta“ žaidėjai, L.Zvegas ir R.Kybartas, sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas ir užpulti šeimininkų krepšį 12:0. Į ką kėlinio pabaigoje „SRPM“ komanda atsakė tik vienu taikliu baudų metimu. Po dramatiškai pasibaigusios antro ketvirčio pabaigos svečiai laimėjo šį kėlinį 20:12 ir prieš didžiąją pertrauką pirmavo dviem taškais 36:34.

Po didžiosios pertraukos žaidimas aikštelėje sėkmingiau klostėsi „Kamesta“ komandos žaidėjams. Jie drąsiai veržėsi į „SRPM“ baudos aikštelę ir rinko taškus tiek iš po krepšio, tiek nuo baudų metimo linijos (5/9). Tačiau šeimininkai sunkiai sugebėjo įveikti svečių gynybą. Kėlinio pradžioje pataikė tritaškį „SRPM“ M.Zapalis ir komanda bandęs temti D.Marcinkevičius, kuris pataikė tritaškį ir sėkmingai pralaužė tik du kartus „Kamesta“ ekipos geležinę gynybą. Šį kėlinį vėl laimėjo svečiai 17:10.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo komandoms pasikeičiant taikliomis atakomis iš po krepšio. Po to sekė „Kamesta“ žaidėjo T. Zakarausko du taiklūs baudų metimai į ką „SRPM“ vyrai atsakė tritaškiu ir spurtu 7:0. Baigiantis kėliniui „SRPM“ komanda buvo priartėjusi prie priešininkų tritaškio atstumu, tačiau „Kamesta“ žaidėjai tvarkingai ir gražiai žaisdami sugebėjo išlaikyti sukauptą pranašumą ir sėkmingai sužaidę rungtynių pabaigą laimėjo šį susitikimą rezultatu 67:59.

Geriausiai „Kamesta“ ekipoje žaidė R.Buinevičius pelnęs 15 taškų, atkovojęs 13 kamuolių ir atlikęs dvigubą dublį. R.Kybartas 12 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai (22 naud. balai).

„SRPM“ komandoje geriausiai sužaidė D.Marcinkevičius pelnęs 22 taškus. A.Grigaravičius 10 taškų. M.Zapalis 11 atkovotų kamuolių.

"Kamesta" išplėšė pergalę iš "Kauno Švaros & KRG" rankų (2008 spalio 21 d., antradienis, 23:13 val.)Po intriguojančios kovos "Sanistal" svečiuose nugalėjo "Stasio Raštikio puskarininkių mokyklą" (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:18 val.)"Ekodora & MC Trans" po sunkios kovos palaužė "Kamesta" (2009 kovo 13 d., penktadienis, 21:27 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Agava - Automatinių sistemų servisas" (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 14:34 val.)Namų sienos nepadėjo "Kamestai" apsiginti nuo "Ekodora - MC Trans" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)"Kauno Tiltai" iškovojo lengvą pergalę prieš nepilnos sudėties "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 21:06 val.)Puikiai sužaistas antrasis kėlinys, leido "Kauno Tiltams" iškovoti dar vieną pergalę (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 23:05 val.)Pergalę minimalia persvara iškovojo "Kamesta" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 14:24 val.)Pakiliai rungtyniavęs "BMS Megapolis" iškovojo užtikrintą pergalę prieš "Kamestą" (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 21:37 val.)Įtemptoje dvikovoje pergalę šventė „Mikrovisata“ ekipa (2009 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)