KK POLICIJA vs TEO LT (62:68)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 13 d., Penktadienis, 20:15 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Sunki „TEO LT“ pergalė

2009 kovo 13 d., Penktadienis, 23:11 val., peržiūros: 4435

Šį vakarą VRM sporto salėje susitiko šeimininkų „KK Policija“ ir svečių „TEO LT“ ekipos. Po intriguojančios, nervingos ir sunkios kovos pergalę iškovojo svečių ekipa, kuri laimėjo 68:62.

Pirmajame kėlinyje geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie šiek tiek geriau pataikė nei jų varžovai. Vis gi abi komandos daug klydo ir nesusikalbėdavo aiktelėję. Ir tik individualiais žaidėjų meistriškumais pavykdavo pelnyti taškus. Taigi po pirmojo kėlinuko rezultatu 21:18 priekyje buvo „KK Policija“.

Antrame kėlinyje svečių ekipa pradėjo kibiau gintis ir tai davė vaisių. Šeimininkai pradėjo daugiau klysti o svečiai tai sugebėjo išnaudoti ir atitrūkti į priekį rezultatu 36:32. Nors rezultatas galėjo būti kitoks jei šeimininkai būtų taikliau metę baudos metimus iš 11 metimų tik 3 pasiekė tikslą.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vyko kieta ir vyriška kova, nors diskvalifikacine pražanga užsidirbo šeimininkų žaidėjas, jo komanda nesutriko ir kovojo su varžovais kaip lygus su lygiais. Šį nerezultatyvų kėlinį laimėjo šeimininkų krepšininkai 14:10, o švieslentėje po trijų kėlinuko degė lygus rezultatas 46:46.

Paskutiniame kėlinyje vyko tikrai intriguojanti kova. Likus iki rungtynių pabaigos apie 3 minutes rezultatu 59:57 priekyje buvo aikštės šeimininkai, tačiau likusias minutes geriau atrodė svečių ekipa, kuri laimėjo trijų minučių atkarpa 11:3 ir užsitikrino sau pergalė rezultatu 68:62.

„KK Policija“ ekipoje sėkmingiausiai žaidė komandos lyderiai Tadas Abišala pelnęs 21 tašką ir Jonas Normantas pridėjęs 15 taškų.

„TEO LT“ ekipoje išsiskyrė Arūnas Lenartas pelnęs 19 taškų ir sugriebęs 12 kamuolių.

Nugalėtojų ekipos treneris sakė, jog nugalėjome labai stiprų varžovą ir tai mums užtikrino 2 vietą „Įmonių“ lygoje.

Pralaimėjusios ekipos treneris sakė, kad trejos rungtynės iš eilės sužaidė tokiam lygi, kad mums priklausytų žaisti „Iššūkio taurėje“. Varžybos buvo emocingos, jos buvo nesėkmingos ne tik mūsų komandai, bet ir arbitrams.

Po atkaklios kovos „TEO LT“ pergalė (2009 sausio 20 d., antradienis, 00:26 val.)Įtikinama "TEO LT" pergalė (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 00:37 val.)Nesunki "KK Policija" pergalė (2008 gruodžio 06 d., šeštadienis, 17:08 val.)Nesunkiai pasiekta "Teo LT" komandos pergalė (2008 gruodžio 05 d., penktadienis, 20:58 val.)Ganėtinai lengva „Naftelf & Nowaco“ ekipos pergalė (2009 kovo 10 d., antradienis, 21:02 val.)Po atkaklios kovos "Teo" pergalė (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:26 val.)Antra iš eilės "KK Policija" pergalė (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 00:15 val.)Lengva "TEO LT" pergalė namų salėje prieš "Mikrovisata" (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Teo LT“ sutriuškino savo varžovus (2008 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:46 val.)"TEO LT" sezoną pradėjo nesunkia pergale (2008 spalio 20 d., pirmadienis, 21:13 val.)