KAUNO ŠVARA & KRG vs TEO LT (61:47)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"KAUNO ŠVARA & KRG" įveikė TEO LT

2009 vasario 17 d., Antradienis, 22:24 val., peržiūros: 3437

Šiandien (02.17) Kauno Švaros sporto salėje įvyko "ĮMONIŲ" lygos rungtynės kuriose susitiko "KAUNO ŠVARA & KRG" (šeimininkai) ir TEO LT (svečiai) ekipos. Dvikova prasidėjo pakankamai nerezultatyviai abejom komandom. Pirmajame kėlinyje vyko lygus žaidimas, taigi jis baigėsi minimaliu skirtumu. Prasidėjus antrajam kėliniui šeimininkai po truputį pradėjo didinti skirtumą ir taip po truputį didindami persvarą iškovojo nesunkią pergalę (61:47).

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų tritaškiu metimu ir taiklia bauda iš dviejų ir nors svečiai rezultatą išlygino, tačiau persverti jo jiems nepavyko žaidimas buvo apyligis ir pirmąjį kėlini vos 1 taško skirtumu laimėjo TEO LT komanda (10:11).

Antrasis kėlinys prasidėjo panašiai kaip baigėsi pirmasis žaidimas bangavo pirmaujanti komanda vis keisdavosi, tačiau įpusėjus antrajam kėliniui "KAUNO ŠVARA & KRG" spurtavo (5:2). Kėlinio pabaigoje svečiai pataikė tik 1 baudos metimą, tuo tarpu šeimininkai įmetė 4 taškus taigi prieš ilgąją pertrauką rezultatas tapo (31:25).

Trečiasis kėlinys buvo panašus į antrojo galą "KAUNO ŠVARA & KRG" komanda po truputį, bet užtikrintai didino savo persvarą prieš varžovus ir sugebėjo jiems primesti savo žaidimą. Kėlinio pabaigoje atkarpą laimėjusi (4:0) jį užbaigė ir skitumą padidino iki 17 taškų (54:37)

Paskutinis kėlinys praktiškai nieko nelėmė, kadangi skirtumas tarp komandų buvo pakankamai didelis. Žaidimas vyko labai nerezultatyviai, dažnai pažeidinėjo taisykles. Taigi nesunkią pergalę iškovojo "KAUNO ŠVARA & KRG" rezultatu (61:47)

Sėkmingiausiai nugalėtojų komandoje pasirodė Mykolas Brusokas įmetęs 21 tašką, taip pat pasižymėjo Martynas Senkus imetęs 13 taškų ir atkovojęs 4 kamuolius.

TEO LT pastebimiausi buvo Arūnas Lenartas įmetęs 12 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius, bei Edmundas Blauzdžiūnas imetęs 7 taškus

TEO LT komandos treneris sakė jog pralaimėjo, nes šiandien jiems nesisekė ir komanda buvo nepilnos komplektacijos, o "KAUNO ŠVARA & KRG" treneris nenorėjo komentuoti rungtynių.

"Kauno švara & KRG" įveikė "Olympic casino" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 23:24 val.)"Kauno švara - KRG" nesunkiai įveikė "Sanistal" (2009 sausio 23 d., penktadienis, 19:19 val.)"TEO LT" antrą kartą įveikė "YIT Kausta" (2009 kovo 06 d., penktadienis, 22:17 val.)Rami "Kauno švaros & KRG" pergalė (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 23:44 val.)"Teo LT" nesunkiai įveikė "YIT Kaustą" (2009 sausio 26 d., pirmadienis, 20:01 val.)" AKS Angaro Prekyba & Nekturtas " įveikė "Kauno Švara & KRG" (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 23:16 val.)"Kauno švara ir KRG" sugebėjo apginti namų sienas (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 23:38 val.)"Kauno Švara & KRG" savo priešininkus palaužė tik ketvirtajame kėlinyje (2009 vasario 24 d., antradienis, 22:17 val.)Kauno "Švara" po atkaklios kovos įveikė "Sanistal" (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 00:56 val.)"Naftelf & Nowaco" nepajėgė atsirevanšuoti "Teo LT" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 23:14 val.)