ROBOTUKŲ ARMIJA vs SK DAINAVA (65:65)C LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2010 kovo 21 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ Rasos gimnazijos sporto salė, P. Lukšio g. 40, LT 49294

Pirmąsias varžybas "Robotukų Armija" ir "SK Dainava" sužaidė lygiosiomis

2010 kovo 21 d., Sekmadienis, 17:34 val., peržiūros: 4568

Sekmadienį (03.21) Rasos gimnazijos sporto salėje susitiko "Robotukų Armija" (šeimininkai) ir "SK Dainava" (svečiai). Rungtynės pasižymėjo abiejų komandų puikia ginyba ir kovingumu. Pirmasis kėlinys pradžioje kiek geriau klostėsi šeimininkams, tačiau pabaigoje rezultatą sumažino svečiai, o per paskutiniąją ataką jį persvėrė savo naudai. Antrasis ketvirtis daugiau mažiau panašiai sekėsi abejoms ekipoms, tagi tai lėmė, jog skirtumas pakito tik 2 taškais. Trečiajame kėlinyje komandos ir toliau demonstravo kovingumą ir žaidė taškas į tašką. Paskutiniajame ketvirtyje nei viena komanda nesiruošė pasiduoti ir kovojo iš visų jėgų iki pat finalinio švilpuko, po kurio rezultatas buvo lygus (65:65).

Pirmasis kėlinys iš pradžių puikiai prasidėjo "Robotukų Armijos" ekipai, kuri kėlinio pradžioje, surengė spurtą ir išsiveržė rezultatu (10:2). Įpusėjus kėliniui aikštelėje vaizdas pasikeitė iš esmės, kadangi "SK Dainava" atsigavo ir pradėjo po truputi vytis savo varžovus, o kėlinio pabaigoje sugebejo rezultatą persverti (12:14).

Antrajame kėlinyje viskas apvirto aukštyn kojomis, jau pirmosiomis minutėmis, svečiai pradėjo demonstruoti puikų krepšinį ir kėlinio viduryje sukaupė jau 9 taškų persvarą, tačiau ir vėl kartojosi pirmojo kėlinio scenarijus, tik šį kartą šeimininkams nepavyko persverti rezultato, kaip tai pavyko "SK Dainavos" ekipai, kuri pirmąją dalį laimėjo rezultatu (23:30).

Trečiasis ketvirtis buvo kiek banguotas, ekipos žaidė nestabiliai, išsiverždavo tai viena, tai kita ekipa, dažniausiai komandos surengdavo nedidelį spurta, bei tuoj pat, tuo pačiu atsakydavo varžovai, taigi taip trečiasis kėlinys klostėsi, kol visgi pabaigoje 1 tašku į priekį išsiveržė "SK Dainava" (49:50).

Ketvirtajame kėlinyje įtampa ir toliau kilo, komandos ir toliau demonstravo kovingumą ir nei viena nesiruošė sudėti ginklų. Nuo pat pirmosios atakos ekipos žaidė taškas į tašką, kovojo dėl kiekvieno centimetro. Likus vos minutei į priekį išsiveržė "Robotukų Armija", tačiau kėlinio pabaigoje svečiai išlygino rezultatą ir sėkmingai apsigynę sužaidę rungtynes lygiosiomis (65:65).

"Robotukų Armijos" ekipos gretose rezultatyviausi buvo Karolis Meiliūnas pelnęs 24 taškus, atkovojęs 11 kamuoių, bei surinkęs dvigubą dublį, jam puikiai talkino Arūnas Eitutis pridėjęs 16 taškų, atkovojęs 10 kamuolių ir taip pat surinkęs dvigubą dublį.

"SK Dainava" komandoje pasižymėjo Domas Stankaitis įmetęs 23 taškus ir atkovojęs 6 kamuolius, taip pat Martynas Genys pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 8 kamuolius.

Po rungtynių "Robotukų Armijos" vadovas kalbėjo: "laukėm pratęsimo, tikėjomės lengvai išlošti, neturėjome centro pagrindinio, tai neapsigynem po krepšiu", tuo tarpu "SK Dainavos" treneris teigė: "dominavo ginyba, dėl to toks lygus rezultatas, stengėmės dengt jų lyderius tai pavyko vidutiniškai toks ir rezultatas, dabar namuose lošim, tai tikimės aplošt".

Tik per paskutiniąsias sekundes "Robotukų Armija" išplėšė pergalę (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 17:23 val.)Lengva "Robotukų armijos" pergalė (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 20:22 val.)Po permainingų rungtynių "SK Dainava" šventė pergalę (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)"Robotukų Armija" pasiekė nelengvą pergalę (video) (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 17:23 val.)"Kauno Kvarcas" nepasigailėjo "Robotukų Armijos" (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 17:43 val.)"Amentia ad astra" permainingose rungtynėse palaužė "Robotukų armija" komandą (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 20:33 val.)"Robotukų Armija" po atkaklios kovos įveikė "Amentia Ad Astra" (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 17:37 val.)"Robotukų armija" paskutinėmis sekundėmis išleido pergalę iš savo rankų (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 19:01 val.)"Studentija" palaužė "Robotukų armiją" (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 19:46 val.)"Robotukų armija" beviltiškai pralaimėjo "Sporto Fėja & IVnet.lt" (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 18:23 val.)