SABONIO KM 94 - ŪKIO BANKAS vs DUMBLAS (98:81)B LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 31 d., Sekmadienis, 12:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

Geriau sužaista antra varžybų dalis lėmė pergalę "Sabonio KM 94 – Ūkio bankas" komandai

2010 sausio 31 d., Sekmadienis, 14:44 val., peržiūros: 4513
Sausio 31 dieną, sekmadienį, A. Sabonio krepšinio mokyklos sporto salėje, „B“ lygos C pogrupio varžybas žaidė aikštės šeimininkai „Sabonio KM 94 – Ūkio bankas“ ir svečiai „Dumblas“. „Sabonio KM 94 – Ūkio bankas“ iki šių varžybų buvo pralaimėję abi varžybas, žaistas C grupėje. „Dumblas“ savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę ir du pralaimėjimus. Pirmame ketvirtyje vyko lygi kova. Nei vienai komandai nepavyko išsiveržti į priekį didesniu nei trijų taškų skirtumu. Antro kėlinio pirma pusė vyko taip pat kaip ir pirmasis kėlinys. Antroje ketvirčio pusėje atitrūkti buvo pavykę „Dumbas“ komandai, bet kėlinio gale „Sabonio KM 94 – Ūkio bankas“ pasivijo varžovus. Sužaidus pusę varžybų rezultatas buvo lygus 39:39. Trečiame ketvirtyje „Sabonio KM 94 – Ūkio bankas“ žaidė geriau. Kėlinio pabaigoje šeimininkai spurtavo 10:2 ir prieš prasidedant ketvirtam kėliniui turėjo 11 taškų persvarą (67:56). Ketvirtame kėlinyje „Dumblui“ nepavyko pasivyti varžovų. Daug ir taikliai atakavę „Sabonio KM 94 – Ūkio bankas“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 98:81. Tai buvo jų pirmoji pergalė „B“ lygos C grupėje.

Rungtynės prasidėjo taikliu L. Lekavičiaus („Sabonio KM 94 – Ūkio bankas“) dvitaškiu su varžovo pražanga. Netrukus taikliu dvitaškiu atsakė „Dumblo“ žaidėjas M.Didžiulis (3:2). Sužaidus dvi minutes, rezultatu 5:7 pirmavo „Dumblas“. Prasidėjus šeštai varžybų minutei, rezultatas vėl buvo lygus 11:11. Komandom beveik dvi minutes nepavyko pelnyti taškų, bet kėlinio pabaigoje komandos vėl pradėjo pataikyti, o rezultatas keistis. Besibaigiant kėliniui, M.Krasinskas („Sabonio KM 94 – Ūkio bankas“) pataikė vieną iš dviejų mestų baudos metimų ir padidino komandos persvarą iki didžiausios kėlinyje – keturių taškų. Netrukus, po taiklaus T. Jorudo („Dumblas“) dvitaškio, komandas vėl skyrė du taškai (22:20). Tokiu rezultatu kėlinys ir baigėsi.

Prasidėjus antram kėliniui, taškus pelnė T.Bulotas („Dumblas“) ir rezultatą išlygino (22:22). Taiklus M. Krasinsko („Sabonio KM 94 – Ūkio bankas“) dvitaškis vėl į priekį išvedė šeimininkus (24:22). Netrukus komandos pataikė dar po dvitaškį ir sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 26:24. Po dviejų dvitaškių, kuriuos pataikė „Dumblo“ žaidėjai, svečiai pirmą kart šios dienos varžybose pirmavo (26:28). Likus iki kėlinio pabaigos trim minutėm, „Dumblas“ vis dar pirmavo rezultatu 33:37. Tada rezultatu 6:0 spurtavo šeimininkai ir išsiveržė į priekį rezultatu 39:37. Per likusį laiką M.Didžiulis („Dumblas“) spėjo pelnyti du taškus, o rezultatas po dviejų kėlinių buvo lygus (39:39). „Sabonio KM 94 – Ūkio bankas“ komandos žaidėjai pirmoje varžybų pusėje truputį taikliau atakavo krepšį negu varžovai, o „Dumblo“ žaidėjai varžovus pranoko pagal atkovotus kamuolius. Pagal kitus statistikos rodiklius komandos žaidė beveik lygiai.

Trečio ketvirčio pradžia vyko lygiai. Į taiklius „Sabonio KM 94 – Ūkio bankas“ komandos dvitaškius „Dumblas“ atsakydavo tuo pačiu. Sužaidus tris minutes kėlinyje, rezultatas buvo lygus (45:45). Tada spurtavo šeimininkų komanda 10:2 ir įgijo aštuonių taškų pranašumą (55:47). Netrukus apsigynę kelias atakas, patys pelnydami taškus, svečiai sumažino persvarą iki dviejų taškų (55:53). Visgi paskutines keturias minutes daug geriau sužaidė „Sabonio KM 94 – Ūkio bankas“. Jie kėlinio pabaigą laimėjo rezultatu 10:2 ir po trijų ketvirčių pirmavo 67:56.

Ketvirto kėlinio pradžioje, įsižaidę šeimininkai pelnė dar šešis taškus be atsako, o rezultatas tapo triuškinantis (73:56). Komandos buvo sužaidusios dvi minutes kėlinyje. T.Jorudas („Dumblas“) taikliu tolimu metimu kiek aptirpdė „Sabonio KM 94 – Ūkio bankas“ komandos pranašumą (73:59). Po šio tritaškio „Dumblui“ vėl sunkiai sekėsi pelnyti taškus – šeimininkai laimėjo atkarpą rezultatu 12:2 ir likus žaisti pusę ketvirčio rezultatas buvo 85:61. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes, 94:74 pirmavo šeimininkai. Devintą ketvirto ketvirčio minutę geriau sužaidė „Dumblas, sumažinęs varžovų persvarą septyniais taškais (94:81). Per likusį laiką dar keturiais taškais persvarą padidino „Sabonio KM 94 – Ūkio bankas“ ir laimėjo rungtynes rezultatu 98:81. Šeimininkai šiandien pataikė tik vieną tritaškį, bet tai nesukliudė jiem iškovoti pergalės.