TOPO CENTRAS vs ARAUŠA (49:72)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 04 d., Antradienis, 19:00 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas LT-51309

"Arauša" tik antroje varžubų pusėje parklupdė "Topo centrą"

A.Mocevičius patenkintas Araušos komandos pergale
2008 lapkričio 04 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 5802

Šiandien (11-04) "Varpo" vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi "Įmonių + " lygos ekipos - "Topo centras" (šeimininkai) ir "Arauša" (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje abi ekipos žaidė apylygį ir panašaus pobūdžio žaidimą. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė. Svečiai puikiai sužaidę trečiąjį ketvirtį pabėgo į priekį. Šeimininkai nespėję pagal varžovų tempą nesugebėjo sumažinti persvaros , kuri varžybų gale siekė 23 taškus 49:72.

Rungtynės prasidėjo sėkmingai šeimininkų sužaista atkarpa , kurią laimėjo 8:0. Tokį žaidimą demonstravę beveik visą kėlinio laiką šeimininkai ilgą laiką buvo priekyje. Geriau sužaidus paskutines kėlinio minutes svečiams pavyko persverti rezultatą ir įgyti 2 taškų persvarą 15:17.

Antrame ketvirtyje ir toliau ekipos demonstravo kovingą bei įtemptą žaidimo stilių. Pirmoje kėlinio pusėje "Arauša" trumpam buvo įgijusi dviženklią persvarą , tačiau greitai ji ištirpo. O prieš ilgąją pertrauką jie turėjo 3 taškų persvarą 30:33 (15:16).

Trečiame ketvirtyje "Topo centro" ekipa atrodė tragiškai. "Arauša" šiame kėlinyje pranoko varžovus visuose statistiniuose rodikliuose. Puikiai kovoję dėl atšokusių kamuolių svečių aukštieji krepšininkai dažnai kartodavo savo metimus. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 38:54 (8:21).

Paskutiniame ketvirtyje svečiai ir toliau sėkmingai tolo nuo savo varžovų. Nesugebėdami sustabdyti priešininkų "Topo centras" žaidėjai kėlinio pabaigoje jau neberodė kovingumo ir susitaikė su pralaimėjimu. Galutinis šių varžybų rezultatas 49:72 (11:18).

Po varžybų bandytas pakalbinti "Araušos" ekipos treneris buvo labai nekalbus ir rungtynes komentuoti atsisakė.

Nerezultatyviose varžybose "Topo centro" pergalė (2009 vasario 10 d., antradienis, 22:12 val.)"Arauša" palaužė "Eltechą" (2009 sausio 20 d., antradienis, 22:27 val.)"Arauša" įveikė "Statybų vizija - LVA" komandą (2008 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:00 val.)"Arauša" nepasigailėjo "Kauno energijos" (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 22:50 val.)"Kauno Energija" nepaliko jokių vilčių "Topo Centrui" (2009 kovo 17 d., antradienis, 21:02 val.)"Autokontaktas" svečiuose nugalėjo "Topocentras" ekipą (VIDEO) (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 23:56 val.)"Arauša" nesunkiai susidorojo su "Vėjų linija" (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)"Arauša" nesunkiai įveikė "Eltechą" (2009 vasario 13 d., penktadienis, 20:49 val.)"Araušos" komandai sirgaliai nepadėjo iškovoti pergalės prieš "Servisa - ICT" (2009 kovo 27 d., penktadienis, 21:36 val.)Užtikrinta "Baltijos baldų grupės" pergalė (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 21:43 val.)