BMS & KK POLICIJA vs ERA+ETERNIT (95:84)Laikinoji sostinė D » Atkrintamosios rungtynės
2007 birželio 20 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"BMS & KK Policijai" "Laikinosios sostinės" didžiosios taurės trečioji vieta

"BMS & KK Policija" iškovojo trečiąją vietą
2007 birželio 20 d., Trečiadienis, 20:42 val., peržiūros: 4313
Šį trečiadienio vakarą "Laikinosios sostinės" didžiosios taurės mažajame finale susikovė "BMS & KK Policija" ir "Era+ Eternit" komandos. Tris kėlinius aikštėje vyko lygi, atkakli kova. Visgi, paskutiniajame ketvirtyje "BMS & KK Policija" turėdama ilgesnį atsarginių suolelį sugebėjo įrodyti savo pranašumą bei šventė pergalę rezultatu 95:84.

Susitikimo pradžioje aikštėje vyravo ramus žaidimas taškas į tašką. Pirmajam ketvirčiui artėjant į pabaigą "BMS & KK Policija" sugebėjo įgyti šiokį tokį pranašumą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo penkiais taškais – 24:19.

Ir antrajame kėlinuke vyko lygi kova. Įtampa pamažu pradėjo augti. Kėlinio gale po septynių iš eilės Vytenio Jasikevičiaus taškų "Era+ Eternit" po ilgokos pertraukos vėl nusvėrė dvikovos svarstykles savo naudai. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 42:43.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – lygi, atkakli kova. Pirmavo tai viena, tai kita komanda. Prieš lemiamą ketvirtį "BMS & KK Policija" turėjo keturių taškų persvarą – 72:68.

Ketvirtojo kėlinio pradžia vyko pagal tą patį scenarijų. Iki dvikovos pabaigos likus kiek daugiau nei porai minučių taiklus Mindaugo Burneikos dvitaškis padidino "BMS & KK Policijos" persvarą iki aštuonių taškų. "Era+ Eternit" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos
"Era+ Eternit" du kartus iš eilės suklydo, o tuo pasinaudojusi "BMS & KK Policija" pelnė keturis taškus be atsako ir nepaliko klausimų dėl trečios vietos laimėtojo. Dvikova baigėsi rezultatu 95:84.

Po susitikimo nugalėtojų reneris Mindaugos Brazys kalbėjo: "Pradžioje žaidėme kiek atsipalaidavę, nes atrodė, kad esam visa galva aukštesni. Antroj pusėj susiėmėm, kai pamatėm, kad gali būt sunku. Gerai išnaudojom savo priekinę liniją".

"Era+ Eternit" treneris Ričardad Kudarauskas teigė: "Geros rungtynės, geras žaidimas. Gale pavargom, nes turėjom trumpą atsarginių suolelį".

"BMS & KK Policijos" gretose pirmuoju smuiku griežė Tadas Klimavičius atlikęs dvigubą dublį – 33 taškai, 16 atk. k., 8 išpr. praž. 17 taškų įmetė Mantas Simonavičius, 15 – Karolis Kalvaitis (10 atk. k.), 13 – Artūras Milaknis, 11 – Mindaugas Burneika. Vidas Ginevičius pelnė 6 taškus ir atliko net 9 rezultatyvius perdavimus.

"Era+ Eternit" ekipoje 22 taškus surinko Teisutis Kuzminskas, 15 – Giedrius Paurys (10 atk. k.), po 14 Vytenis Jasikevičius bei Donatas Paulauskas (9 atk. k.), 10 – Audrius Vasiliauskas (8 atk. k., 8 rez. perd.).

"BMS & KK Policija" teisėjams skyrė po 8, "Era+ Eternit" po 9 balus.
,,Kauno autobusai" iškopė į ,,Laikinosios Sostinės" Didžiosios taurės finalą (2007 birželio 18 d., pirmadienis, 23:08 val.)Laikinosios Sostinės Didžiosios taurės turnyrą, ,,Era+Eternit" pradėjo pergalingai (2007 gegužės 30 d., trečiadienis, 21:55 val.)Antroji galingosios "BMS & KK Policijos" pergalė (2007 gegužės 31 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)"Energijos Sistemų Servisas" baigdamas turnyrą triktelėjo durimis (2007 birželio 07 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Profesionalais perpildytų ekipų kovoje "BMS & KK Policija" įrodė pranašumą prieš "Topsport & Dextera" (2007 gegužės 29 d., antradienis, 00:21 val.)Antroji "Era+ Eternit" pergalė (2007 birželio 06 d., trečiadienis, 22:40 val.)Mačiulis atvedė "Topsport&Dexterą" į finalą (2007 birželio 18 d., pirmadienis, 21:22 val.)