ICE vs Chaosas (66:63)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 spalio 13 d., Sekmadienis, 21:50 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pratęsimo metu ICE įveikė Chaosas ekipą

2024 spalio 13 d., Sekmadienis, 23:42 val., peržiūros: 38

Spalio 13 dieną, Sekmadienį, Kauno technologijų mokymo centro salėje įvyko "Laikinosios sostinės" taurės rungtynės tarp Chaosas ir ICE ekipų.

Pirmojo kėlinio metu, taiklesniu žaidimu po krepšinio lanku pasižymėjo ICE komanda. Toks komandos žaidimas leido jiems užbaigti pirmąjį kėlinį rezultatu 12:26

Antrojo kėlinio metu, Chaosas komanda susiėmė ir vijosi priešininkų komandą. Visgi, taiklesni išliko ICE komandos žaidėjai, pirmąją rungtynių pusę baigę rezultatu 27:37

Po ilgosios pertraukos Chaosas komanda priartėjo prie ICE ir tada žaidimas tapo aršesnis. Trečiojo kėlinio metu Chaosas ekipa sparčiai prisivijo ICE, o tik prasidėjus lemiamam kėliniui rezultatas tapo lygus. Viso ketvirtojo kėlinio metu komandos žaidė kelių taškų skirtumu. Rezultatas išsilygino ir suskambėjus pagrindinio rungtynių laiko sirenai abi komandos savo sąskaitoje turėjo po 59 taškus.

Tikroji rungtynių kulminacija užvirė pratęsimo metu. Po įtemptų 5 pratęsimo minučių pergalę švenčia ICE rezultatu 66:63 (26:12, 11:15, 11:17, 11:15, 7:4)

Mantas Razanta

„Mazgas“ nesunkiai įveikė „Chaosas“ ekipą (2024 spalio 01 d., antradienis, 22:06 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „Euroatletas“ ekipos pranašumą (2024 spalio 09 d., trečiadienis, 21:46 val.)„GZP“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ ekipą (2024 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 spalio 08 d., antradienis, 22:37 val.)„ICE“ turėjo vargo su „Kaunas LBA“, bet vis tiek pasiekė pergalę (2024 spalio 07 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Skroblų alėja“ pademonstravo geležinę gynybą ir pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Chaosą“ (2024 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:53 val.)