Kelių priežiūra vs Mazgas (70:96)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 rugsėjo 25 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Ketvirtame kėlinyje „Mazgas“ įrodė pranašumą prieš „Kelių priežiūra“ ekipą

2024 rugsėjo 25 d., Trečiadienis, 19:43 val., peržiūros: 69

Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" taurės 2024 rungtynės, kuriose susitiko "Kelių priežiūra" ir "Mazgas".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Mazgas" ekipa, kurie pirmieji susikrovė neženklų pranašumą ir išsaugojo iki ketvirčio pabaigos ( 10:17). Antrame kėlinyje "Kelių priežiūra" pradėjo lipti varžovams ant kulnų, kur rezultatas tapo lygus. Per likusį laiką svečiai susigrąžino iniciatyvą ir atstatė turėtą pranašumą – 34:39

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau "Mazgas" užtikrinčiau atrodė puolime ir turėjo dviženklį pranašumą ( 51:61). Ketvirtame kėlinyje "Kelių priežiūra" kilo į lemiamą kovą, tačiau "Mazgas" puikiai atsilaikė prieš varžovus ir iškovojo pergalę, rezultatu – 70:96 (10:17, 24:22, 17:22, 19:35)