ICE vs Klausučių alaus darykla (100:93)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 spalio 16 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„ICE“ panaikino net 20 taškų deficitą ir išplėšė kelialapį į pusfinalį

2024 spalio 16 d., Trečiadienis, 22:30 val., peržiūros: 75

Spalio 16 dieną, 20:00 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ "Mažosios" taurės 2024 komandos „ICE“ (šeimininkai) ir "Klausučių alaus darykla" (svečiai). Rungtynės buvo vertos ketvirtfinalio, iš pradžių dominavę "Klausučių alaus darykla" krepšininkai iššvaistė net 20 taškų pranašumą ir rungtynių pabaigoje buvo priversti pripažinti "ICE" ekipos pergalę 100:93 (27:32, 21:28, 20:17, 32:16).

Rungtynių pradžioje abi komandos iš karto įsivėlė į taškų lenktynes, nors abi komandos puikiai pataikė, bet "Klausučių alaus darykla" išlaikė iniciatyvą savo rankose ir visą laiką išliko priekyje. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 48:60.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas dar labiau išaugo ir pasiekė 20 taškų ribą. Tačiau ties čia "ICE" ekipa ėmė rodyti atsigavimo ženklus. Neturėdami ilgo suolelio "Klausučių alaus darykla" labai kentėjo nuo pražangų ir varžovų spaudimo. "ICE" rodė puikią energiją ir taškas po taško artėjo, kol galiausiai jiems pavyko persverti rezultatą. "ICE" galingai užbaigė rungtynes, pelnė 100-ąjį tašką ir žengė į pusfinalį. Rungtynės baigėsi rezultatu 100:93.

Enrikas Žukas

„ICE“ turėjo vargo su „Kaunas LBA“, bet vis tiek pasiekė pergalę (2024 spalio 07 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Kautech“ įsirašė dar vieną pergalę (2024 spalio 06 d., sekmadienis, 20:46 val.)Ketvirtame kėlinyje „Klausučių alaus darykla“ įrodė pranašumą prieš „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2024 spalio 02 d., trečiadienis, 23:00 val.)„ICE“ turėjo pripažinti „Euroatletas“ ekipos pranašumą (2024 spalio 09 d., trečiadienis, 21:46 val.)Pratęsimo metu ICE įveikė Chaosas ekipą (2024 spalio 13 d., sekmadienis, 23:42 val.)„GZP“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ ekipą (2024 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Klausučių alaus darykla“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2024 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 22:11 val.)Į pusfinalį „Laikinosios sostinės“ taurėje žengė BC „Pilėnai“. (2024 spalio 13 d., sekmadienis, 17:47 val.)