INFOFACE & KAVEIKTI.LT vs VĖJŲ LINIJA (47:71)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 10 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Infoface & KaVeikti.lt" nepavyko atsirevanšuoti "Vėjų Linijai"

Andrius Raila bando blokuoti varžovo metimą
2008 vasario 10 d., Sekmadienis, 22:21 val., peržiūros: 6612
Šį sekmadienio vakarą "Įmonių" lygos F pogrupyje "Infoface & KaVeikti.lt" savoje aikštėje priėmė "Vėjų Linijos" komandą. Pirmoje šių komandų akistatoje pergalę vos trijų taškų skirtumu šventė "Vėjų Linija". Šiandien kova nebuvo tokia atkakli. Svečiai jau nuo pirmojo kėlinio vidurio ėmė kontroliuoti įvykius aikštėj bei krautis pranašumą. Šeimininkai būdami tik šešiese nesugebėjo pasipriešinti varžovams ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 47:71.

Rungtynių pradžioje vyravo itin nerezultatyvus krepšinis – per penkias minutes buvo pelnyti vos šeši taškais. Pirmajam ketvirčiui įpusėjus komandos pagaliau įsižaidė ir aktyviau pradėjo rinkti taškus. Kiek geriau sekėsi svečiams, kurie pamažu krovėsi pranašumą ir po dešimties minučių pirmavo aštuoniais taškais – 11:17.

Antrajame kėlinyje aikštėje vyko apylygis, kiek padrikas žaidimas. Ketvirčio pabaigoje "Vėjų Linija" vedina Mindaugo Merfeldo spurtavo 12:1 ir taip dar labiau padidino savo atotrūkį. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 19:33.

Po pertraukos sąlygas ir toliau diktavo svečiai. "Infoface & KaVeikti.lt" žaidėjams labai sunkiai sekėsi rasti kelių varžovų krepšio link – per keturias trečiojo kėlinio minutes šeimininkai pelnė vos tašką. Ketvirčiui įpusėjus žaidimas išsilygino ir skirtumas nustojo augęs. Prieš paskutinį kėlinuką "Vėjų Linija" pirmavo 20-čia taškų – 33:53.

Paskutinės dešimt minučių buvo tik formalumas. Šeimininkai išlaikė solidžią persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 47:71.

Po susitikimo nugalėtojų žaidžiantysis treneris Mindaugas Merfeldas kalbėjo: "Pergalę lėmė patirtis ir autoritetas."

"Infoface & KaVeikti.lt" gretose 14 taškų pelnė Gvidas Galubickas, 11 – Linas Scepinas, 10 – Simonas Kairys.

"Vėjų Linijos" ekipoje 14 taškų surinko Remigijus Rapalas (8 atk. k.), po 13 – Vytautas Merkelis ir Mindaugas Merfeldas, 11 – Andrius Raila, 10 – Vytautas Vaškevičius (10 atk. k.).

Šeimininkai rungtynių teisėjams skyrė po 10, svečiai po 8 balus.
"Kauno energija" - neįkandamas riešutas "Vėjų linijai" (2008 vasario 27 d., trečiadienis, 20:53 val.)"Helvina" parklupdė "Vėjų liniją" (2008 kovo 05 d., trečiadienis, 21:28 val.)Neįtikėtina "Infoface & Kaveikti.lt" pergalė! (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 12:52 val.)"Helvina" nepaliko vilčių "Inforace & Kaveiki.LT" komandai (2008 vasario 08 d., penktadienis, 22:13 val.)"Infoface & KaVeikti.lt" nuskendo "Kauno Vandenyse" (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 12:22 val.)"Infoface-kaveikti.lt" nesunkiai įveikė "Lytagrą" (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 22:14 val.)"Helvina" namuose įveikė "Vėjų liniją" (2008 vasario 01 d., penktadienis, 21:09 val.)"Kauno Autobusai" pervažiavo "Infoface & KaVeikti.lt" (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:26 val.)"Trys medžiai" nugalėjo "Infoface & Kaveikti.lt" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:00 val.)"Lytagra" namuose įveikė "Infoface-Kaveikti.lt" (2008 vasario 04 d., pirmadienis, 21:48 val.)