KAUNO SRC - 2 vs SPARTA (95:97)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 kovo 01 d., Pirmadienis, 18:00 val. @ Kauno SRC, V.Krėvės pr. 114, Kaunas LT-50315

"Kauno SRC-2" po atkaklios kovos nusileido "Spartai"

2010 kovo 01 d., Pirmadienis, 23:20 val., peržiūros: 4695

Šiandien, Kovo 1 dieną, Kauno Statybininkų rengimo centre, 18:00val. įvyko akistata tarp šeimininkų "Kauno SRC-2" ir "Sparta" ekipų. Beveik visas rungtynes pirmavusi "Sparta" išplėšė sunkią pergalę paskutinėmis sekundėmis – 95 : 97.

Jau nuo pirmojo ketvirčio "Sparta" paėmė iniciatyvą į savo rankas. Svečiai buvo veržlesni, greitesni, geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių ir greitai įgijo solidų pranašumą. Aikštelės šeimininkai būtų buvę pasiųsti į nokautą jau pirmajame kėlinuke, tačiau keletas tolimų metimų leido jiems nepaleisti varžovų iki dviženklio pranašumo. Rezultatas po pirmojo ketvirčio – 20 : 29.

"Kauno SRC – 2" ekipos krepšininkai sugebėjo atrasti savo žaidimą antrajame ketvirtyje. Didžiausią darbą ekipoje darė komandos lyderis L.Garnelis. Jis darė taškus bei puikiai stygavo savo komandos žaidimą aikštelėje. Tačiau "Spartos" vyrai ir toliau palaikė didelį tempą bei sugebėjo padidinti savo pranašumą iki dviženklio – 42 : 54.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai padarė išvadas. Jie ėmė kibiau gintis, taip priversdami varžovus klysti. Svečių ekipą gelbėjo tik puikus jų ekipos lyderio R. Šunskio žaidimas. Šis techniškas bei puikiai aikštelę matantis žaidėjas sugebėdavo įkišti pasą net ten, kur atrodė, jog jau neįmanoma perduoti. Po trečiojo ketvirčio komandas teskyrė trapus pranašumas – 70 : 75.

Finalinis ketvirtis buvo itin įtemptas. Puikių L. Garnelio solo reidų dėka, aikštelės šeimininkai sugebėjo pasivyti savo varžovus. Likus penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos, svečių ekipa truputį pavargo. Turint trumpesnį atsarginių žaidėjų suolelį bei traumuotą centro puolėją, kuris susižeidė rungtynių eigoje, kovoti darėsi itin sunku. Tačiau svečių ekipa ne be reikalo vadinasi "Sparta". Žaidėjams nesvarbu kad jų skaičius neprilygsta oponentų skaičiui. Jie sutelkė paskutinias jėgas ir sugebėjo išplėšti sunkią pergalę, rezultatu 95 : 97.

Po rungtynių aikštelės šeimininkų treneris A. Žadeikis sakė, jog jiems pritrūko fortūnos – juk negali laimėti, kai žaidėjai prameta laisvi iš po krepšio. Tuo tarpu oponentų komandos treneris Š.Sobolis sakė, jog rungtynių pradžia buvo labai lengva, tačiau rungtynių pabaigoje viskas kardinaliai pasikeitė. Jis džiaugėsi kad pavyko laimėti ir pergyveno dėl komandos centro puolėjo patirtos traumos.

"Sparta" po atkaklios kovos palaužė "Ragus" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 22:06 val.)"Kauno SRC-2" iškovojo nesunkią pergalę (2009 lapkričio 17 d., antradienis, 20:14 val.)"Kauno SRC - 2" svečiuose įveikė "Vaišvydavą" (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 22:55 val.)Kauno "SRC-2" po pratęsimo palaužė "BPG & Banga" ekipą (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 16:11 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Kauno SRC-2" (2010 sausio 05 d., antradienis, 21:03 val.)"Kauno SRC - 2" geriau sužaidę paskutinį kėlinį iškovojo pergalę (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 19:46 val.)Kauno "SRC-2 namuose nepaliko vilčių "Studentija" ekipai (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 20:06 val.)Lengva "Kauno SRC - 2" pergalė prieš "Kėdainius" (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 19:59 val.)"Kauno SRC-2" eliminavo "BPG & Banga" ekipą, "C" lygos aštuntfinalyje (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 23:02 val.)"Kauno SRC-2" sutrypė "Akis" ekipą (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 20:41 val.)