SABONIO KM 92 - VAIGORA vs HIDRAULINĖS SISTEMOS (66:71)B LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 28 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

"Sabonio KM 92 - Vaigora" privertė "Hidraulines Sistemas" dėl pergalės pakovoti

Su kamuoliu nugalėtojų lyderis Tadas Vasiliauskas
2010 sausio 28 d., Ketvirtadienis, 21:50 val., peržiūros: 5256
Ketvirtadienio vakarą "Sabonio KM 92 – Vaigora" priėmė svečius "Hidraulines Sistemas". Pirmuosius du kėlinukus beviltiškai pralaimėję šeimininkai antroje rungtynių pusėje atsitiesė ir privertė varžovus sunerimti. Vis tik, sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę svečiai iškovojo pergalę rezultatu 66:71.

Rungtynes šeimininkai pradėjo taikliais Luko Kazlausko ir Karolio Aleksandravičiaus dvitaškiais (4:0). Tačiau "Hidraulinės Sistemos" greitai atsakė spurtu 2:8 ir jau atsidūrė priekyje (6:8). Po Luko Kazlausko ir Simono Pupkevičiaus dvitaškiu rezultatas vėl tapo lygus (10:10). Vis gi, "Hidraulinės Sistemos" dar kartą truktelėjo į priekį. Ernestas Marcinkevičius ir Tadas Vasiliauskas kartu pelnė 9 taškus ir svečiai jau pirmavo 9 taškais (10:19). Per likusį laiką Karolis Šveikauskas realizavo vieną baudos metimą iš dviejų, o Tadas Vasiliauskas atsakė dviem taikliomis baudomis (11:21).

Jei pirmajame rungtynių ketvirtyje atrodė, jog "saboniukų" puolimas stringa, tai antrajame kėlinyje jis dar labiau "šlubavo". Nors kėlinuką Renaldas Živatkauskas pradėjo taikliu tritaškiu, "Hidraulinės Sistemos" atsakė 6 "sausais" taškais (14:27). Renaldas Živatkauskas dar kartą pataikė iš toli, o Marius Markevičius, Ernestas Marcinkevičius ir Justinas Leitanas kartu pelnė 7 taškus (17:34). Kėlinuką Simonas Pupkevičius ir Justinas Leitanas baigė apsikeisdami dvitaškiais metimais (19:36).

Po ilgosios pertraukos "Sabonio KM 92 – Vaigora" laimėjo atkarpą 8:2 ir kiek sumažino savo atsilikimą (27:40). Vis gi, svečiai nebuvo linkę užleisti išsikovotų pozicijų. Jų atsakas buvo 2:8 bei vėl šoktelėjusi persvara (29:48). Tačiau Linas Vėlavičius pataikė iš toli, o Karolis Šveikauskas ir Lukas Kazlauskas pridėjo po dvitaškį (36:48). Dviejų iš eilės "Hidraulinių Sistemų" atakų metu "saboniukai" pažeidė taisykles, o Marius Markevičius ir Justinas Leitanas abu realizavo mestas baudas (36:52). Per likusią kėlinio dalį Dominykas Domarkas pataikė iš toli, o Karolis Šveikauskas pridėjo 5 taškus. Varžovai savo ruožtu atsakė penkiais taškais (44:57).

Prieš lemiamą ketvirtį svečiai pirmavo 13 taškų skirtumu, tačiau tai negąsdino šeimininkų. Jie aktyviai rungtyniaudami gynyboje ir patys užbaigę keletą sėkmingų atakų skirtumą sumažino iki 7 taškų (53:60). Po taiklaus Tomo Gudaičio tritaškio metimo skirtumas vėl tapo dviženklis (53:63). Tačiau šeimininkai nenuleido rankų. Jų atsakas buvo 9 taškai be atsako ir ištirpęs skirtumas iki minimumo (62:63). Susidūrę su aktvyviu "saboniukų" presingu, "Hidraulinių Sistemų" krepšininkai blaškėsi po aikštę darydami vieną klaidą po kitos. Vis tik, keturi iš eilės Ernesto Marcinkevičiaus taškai padidino svečių pranašumą iki 5 taškų (62:67). Dominykas Domarkas dar kartą sušvelnino skirtumą taikliu dvitaškiu (64:67). Vis tik, per likusį laiką svečiai savo pranašumą padidino iki 7 taškų (64:71). Linas Vėlavičius dar spėjo paskutinę sekundę pelnyti du taškus, tačiau tai buvo viskas, ką šeimininkai nuveikė šiame kėlinyje. Galutinis rungtynių rezultatas (66:71).

Po rungtynių "Sabonio KM 92 – Vaigora" komandos treneris Dalius Lubys buvo nekalbus. Tuo tarpu "Hidraulinių Sistemų" treneris Vitalijus Kirilovas sakė: "Rungtynių eigą kontroliavome, buvome įgiję svarią persvarą pirmoje rungtynių pusėje, bet trečiame kėlinyje varžovai visgi pradėjo naudoti spaudimą, kurio metu padarėme keletą klaidų. Ketvirtame kėlinyje žaidimas buvo tiesiog tragedija, tačiau sugebėjome išlaikyti pergalingą persvarą. Varžovai pasirodė kandūs.Jaunimas greitas, žaidimas buvo įdomus – patiko. Dėkoju varžovams".

"Sabonio KM 92 – Vaigora" gretose sėkmingiausiai rungtyniavo: Dominykas Domarkas ir Lukas Kazlauskas po 12 taškų, Antanas Kučikas 11 taškų, Renaldas Živatkauskas 10 taškų.

"Hidraulinių Sistemų" komandoje išsiskyrė: Ernestas Marcinkevičius ir Tadas Vasiliauskas (10 atk. kam) po 17 taškų, Justinas Leitanas 13 taškų (7 atk. kam).

"Sabonio KM 92 - Vaigora" vargais negalais įveikė "Hidraulines sistemas" (2009 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)Nelengva "A.Sabonio KM 92 - Vaigora" komandos pergalė (2009 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Užtikrinta "Sabonio KM 92 - Vaigora" pergalė (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 19:34 val.)"Sabonio KM 92 - Sampo" per paskutiniąsias sekundes vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2009 spalio 27 d., antradienis, 21:45 val.)“Sabonio KM 92- Vaigora” išplėšė sunkią pergalę (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 20:50 val.)Kantrybė "Hidraulinėms sistemoms" padovanojo pergalę (2010 vasario 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Hidraulinės Sistemos" atidarė pergalių saskaitą (2009 lapkričio 17 d., antradienis, 22:11 val.)"Radijas Tau" namuose įveikė "Hidraulinių sistemų" penketuką (2010 sausio 13 d., trečiadienis, 23:32 val.)"Hidraulinės sistemos" priartėjo prie finalo (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)"Lietuvos dujos" įveikė "Hidraulinių sistemų" pasipriešinimą (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 22:19 val.)