KAUNO ŠV.MATO VIDURINĖ MOKYKLA vs DRUSKININKŲ "ATGIMIMO" VIDURINĖ MOKYKLA (80:86)„Krepsinis.net“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 23 d., Trečiadienis, 16:15 val. @ Šv. Mato vidurinė mokykla, Vaidoto g. 11, Kaunas LT-45388

Permainingoje kovoje stipresni buvo Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos krepšininkai

Pergalingas druskininkiečio dėjimas į varžovų krepšį
2008 balandžio 23 d., Trečiadienis, 17:57 val., peržiūros: 7808

Šiandien Kauno Šv. Mato Šalčiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko dar vienerios "Krepšinis.net" taurės varžybos. Jose susitiko Kauno "Šv. Mato Šalčiaus vidurinė mokykla" (šeimininkai) ir "Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla" (svečiai). Rungtynės buvo permainingos ir labai atkaklios. Pirmus tris kėlinius aiškia persvara pirmavo svečiai, bet paskutiniajame ketvirtyje "Šv. Mato Šalčiaus vidurinės mokyklos" auklėtiniai parodė charakterį ir persvėrė rezultatą savo naudai (71-68). Vis tik, svečiai iš Druskininkų buvo stipresni ir per likusį žaidimo laiką atstatė savo pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 80-86.

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkų laimėtu ginčo kamuoliu, bet pirmieji taškus suskubo pelnyti Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos auklėtiniai. Vėliau, komandoms apsikeitus rezultatyviomis atakomis, svečiai pradėjo dominuoti aikštelėje. Tiksliai mesdami iš visų pozicijų jie išsiveržė į priekį 14-21. "Šv. Mato Šalčiaus vidurinė mokykla" komandoje tik A.Rimas, kartas nuo karto, sugebėdavo pelnyti taškus (14 taškų per kėlinį). Po pirmojo kėlinio, rezultatu 20-28 pirmavo svečiai iš Druskininkų.

Antrojo ketvirčio metu rungtynių scenarijus nesikeitė. Svečiai ir toliau dominuodami, didino pranašumą. Puiki gynyba ir gera aukštaūgių kova po abiejų komandų krepšiais leido "Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos" krepšininkams, kėlinio viduryje, susikrauti jau 20-ies taškų pranašumą. Tiesa, paskutines minutes sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 40-54.

Po ilgosios pertraukos, namų sienų palaikomi, "Šv. Mato Šalčiaus vidurinės mokyklos" auklėtiniai pradėjo mažinti deficitą. Pagaliau jiems pradėjo "lysti" iš toli (5/3 tritaškiai) ir tai buvo pakankamas stimulas dar labiau susikaupti. O svečiai pradėjo piktnaudžiauti individualiais veiksmais, dėl to jų atakos trukdavo ilgai ir ne visada pavykdavo išnaudoti taip sunkiai susikurtas progas metimams. Bet svečiai atsilaikė iki kėlinio galo ir turėdami 7-ių taškų pranašumą (61-68) laukė paskutiniojo ketvirčio.

Rungtynių pabaigoje, šeimininkai spurtu 10-0, pirmą kartą rungtynėse persvėrė rezultatą savo naudai (71-70). Taip sėkmingai pasirodyti padėjo puiki gynyba ir priešininkų klaidos elementariose situacijose. Vis tik, dar ne kartą rezultatas kito, tai vienai tai kitai ekipai įgaunant pranašumą. Kol besibaigiant varžybų laikui svečiai šaltakraujiškiau ir tiksliau sužaidė paskutinius epizodus, po kurių šventė pergalę (80-86), kuri juos išvedė į turnyrinės lentelės pirmąją vietą.

Po rungtynių "Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos" treneris džiaugėsi iškovota pergale. Jie nesitikėjo tokio varžovų pasipriešinimo, bet dėl to pergalė tapo tik dar saldesnė. Teisėjams skirta po 9-is balus.

"Šv. Mato Šalčiaus vidurinė mokykla" ekipoje daugiausiai pasižymėjo A.Rimas surinkęs 26 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių. Komandai kovoti labai padėjo ir P.Vaškevičius – 15 taškų bei 10 atkovotų kamuolių.

Rezultatyviausias "Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos" gretose buvo D. Guzevičius – 22 taškai (4 atk. kam.).

Dar viena Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos pergalė (2008 balandžio 19 d., šeštadienis, 21:19 val.)"Krepšinis.net" taurės turnyro nugalėtoja - Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla! (2008 gegužės 24 d., šeštadienis, 16:59 val.)Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla "Krepšinis.net" pirmenybes pradėjo triuškinančia pergale (2008 balandžio 16 d., trečiadienis, 16:27 val.)Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla iškovojo ketvirtąją pergalę ir užsitikrino pirmąją vietą "A" pogrupyje (2008 balandžio 28 d., pirmadienis, 16:30 val.)Po atkaklios kovos Kauno Šv. Mato Šalčiaus vidurinės pergalė (2008 balandžio 29 d., antradienis, 17:33 val.)Kauno "Šv Mato Šalčiaus" vidurinė mokykla jau po pirmųjų pusfinalio rungtynių užsitikrino vietą finale (2008 gegužės 07 d., trečiadienis, 17:48 val.)Kauno Šv. Mato Šalčiaus vidurinė nepasigailėjo varžovų (2008 balandžio 22 d., antradienis, 19:19 val.)Paaiškėjo antrasis "Krepšinis.net" taurės finalininkas (2008 gegužės 11 d., sekmadienis, 23:32 val.)"Krepšinis.net" taurė startavo permaningomis ir atkakliomis rungtynėmis (2008 balandžio 14 d., pirmadienis, 16:31 val.)