Return vs Compensa (67:54)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 03 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Daugiau nei pusę komandos taškų pelnęs Aurimas Vailionis nutiesė savo komandai pergalę prieš penkiese žaidžiančius „Compensa“

2017 kovo 03 d., Penktadienis, 22:18 val., peržiūros: 860

Penktadienį, kovo 3 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, N pogrupio rungtynės, tarp vietos „Return“ ir svečių „Compensa“ ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Return“ komanda, kuri sužaidus daugiau nei pusę pirmojo kėlinio turėjo 8 taškų pranašumą (12:4). Artėjant pirmajam kėliniui į pabaigą vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. „Compensa“ atsibudusi iš lietargo miego išlygino varžybų rezultatą ir pirmasis kėlinys baigėsi (12:12).

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė - abi komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus antrajam ketvirčiui rezultatas buvo lygus (22:22) ir nei vienai komandai nepavyko per likusį antrojo kėlinio laiką įsiveržti į priekį. Po dviejų kėlinių rezultatu (30:29) pirmavo „Return“ komanda.

Po ilgosios pertraukos komandoms grįžus ant parketo rungtynių rezultatas nesikeitė, nei viena komanda neleido priešininkams įgyti didesnio pranašumo ir pabėgti į priekį. Artėjant į pabaigą trečiajam kėliniui „Return“ surengė sėkmingą ataką ir prieš ketvirtą kėlinį įgijo trapią 2 taškų persvarą (48:46).

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui M.Samuolis smeigė tolimą tritaškį metimą, kuris išvedė „Compensa“ į priekį (48:49). Sužaidus daugiau nei 33 minutes rezultatas vėl buvo lygus (54:54). „Compensa“ komanda per likusias 7 minutes nepelnė taškų, o „Return“ spurtavo atkarpą 13:0 ir laimėjo varžybas rezultatu 67:54.

„Return“: Aurimas Vailionis 37 tšk. (7 atk. kam.), Mantas Grybas 13 tšk. (11 atk. kam.), Lukas Grincevičius 8 tšk. (11 atk. kam. 7 klaid.), Nojus Gabrielaitis 4 tšk. (12 atk. kam.).

„Compensa“: Nerijus Kriaučiūnas 18 tšk. (12 atk. kam.), Mindaugas Samuolis 16 tšk., Merūnas Visockis 13 tšk. (12 atk. kam. 4 rezult. perd.).

„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Resmila.lt“ naujuosius metus pažymėjo pergale prieš „Compensą“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 21:59 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno TPMC ‒ 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Compensos“ ekipą (2016 spalio 18 d., antradienis, 20:31 val.)BC „Ambi“ & Alaina iškovojo pirmąją pergalę, įveikdama „Compensą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:43 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ iškovojo pergalę prieš „Return“ (2016 gruodžio 20 d., antradienis, 22:46 val.)„Brentex Trailer“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Compensą“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Baltic Transline“ užtikrintai nugalėjo „Compensa“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:52 val.)„Hermis“ atsipalaidavo rungtynių pabaigoje, bet pergalės iš savo rankų nepaleido (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Return“ po nelengvos kovos pasiekė pirmą pergalę (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Hermis“ nepasinaudojo proga ir nusileido „Compensa“ penketukui (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 14:55 val.)