AKS ANGARO PREKYBA & NEKTURTAS vs KK POLICIJA (83:79)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 kovo 27 d., Penktadienis, 19:40 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

"AKS Angaro prekyba - Nekturtas" tik po sunkios kovos įveikė "KK Policija"

2009 kovo 28 d., Šeštadienis, 12:38 val., peržiūros: 3253

Šiandien (03-27) "LŽŪU" sporto salėje įvyko antrasis "Įmonių" lygos atkrintamųjų mačas tarp "AKS Angaro prekyba – Nekturtas" (šeimininkai) ir "KK Policija" (svečiai). Pirmoje rungtynių pusėje šeimininkų ekipai pavyko pabėgti nuo savo varžovų ir įgyti dviženklią persvarą. Antroje rungtynių dalyje svečiai sugebėjo aptirpdyti persvarą. Paskutinėmis minutėmis šeiminkams pavyko vėl atitrūkti. Pritrūkę laiko "KK Policijos" krepšininkai turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 83:79 (15:14, 25:16, 15:24, 28:25). Nors ir pralaimėję šias varžybas "KK Policijos" ekipa žengia toliau , dėl geresnio taškų santykio.

Varžybos prasidėjo puikia šeimininkų serija 12:2. Įpusėjus kėlinio laikui "AKS Angaro prekyba – Nekturtas" ekipos puolimui pradėjus strigti varžovai pasinaudojo tuo ir iki ketvirčio pabaigos turėtą dviženklį deficitą sumažino iki minimumo. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 15:14.

Antrame ketvirtyje šeimininkams pavyko susigrąžinti iniciatyvą ir vėl persvara išaugo iki 10 taškų (32:24). Spragos gynyboje ir netaiklūs metimai iš tolimų distancijų svečių ekipai neleido sumažinti rezultato. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 40:30.

Po pertraukos "KK Policija" krepšininkai įrodė , kad jie yra pasiruošę laimėti šios dienos varžybas. Pradėję pataikyti tolimus metimus svečiai netrukus sumažino persvarą iki 3 taškų (51:48). Nesugebėję atsitiesti po varžovų spurto šeimininkai neturėjo galimybių atsitiesti ir prieš lemiamą ketvirtį .Jų persvara tesiekė vos vieną tašką 55:54.

Ketvirtame kėlinyje vyko įnirtinga kova. Ketvirtį sėkmingai pradėję šeimininkai įgijo dviženklę persvarą. Tačiau kelios sėkmingos svečių atkarpos ir rezultatas jau buvo jų naudai. Tačiau beveik visas varžybas tylėję "AKS Angaro prekyba – Nekturtas" snaiperiai pataikė tris tolimus metimus iš eilės ir vėl sugrąžino persvarą savo ekipai (74:69). Svečiai nebuvo linkę pasiduoti ir toliau kovojo dėl pergalės šiose varžybose. Tačiau tašką pataikydamas tolimą metimą padėjo G.Keršis. Net ir turėdami 8 taškų deficitą "KK Policija" nenuleido rankų , bet pritrūkę laiko turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu 83:79.

Naudingiausiai nugalėtojų ekipoje žaidė T.Vaitkevčius 24 taškai ir dvigubą dublį atlikęs K.Šulnius 16 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

Svečių ekipoje išsiskyrė J.Normantas 15 taškų.

Po varžybų pakalbintas "KK Policijos" treneris teigė , kad rungtynės buvo chaotiškos , tačiau nereikalaujančios daug jėgų , nes pirmosiose varžybose pergalė buvo iškovota gan dideliu skirtumu.

" AKS Angaro Prekyba & Nekturtas " įveikė "Kauno Švara & KRG" (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 23:16 val.)"AKS Angaro prekyba - Nekturtas" nušlavė "Olympic casino" ekipą (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 20:39 val.)"AKS Angaro prekyba - Nekturtas" sutriuškino "Kamesta" komandą (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 14:43 val.)"AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" nusileido "Kauno Tiltams" (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:42 val.)"AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" įveikė "Mikrovisatos" pasipriešinimą (2009 vasario 14 d., šeštadienis, 12:54 val.)" AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" iškovojo 4 pergalę (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:45 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" nesunkiai įveikė "GB United" (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:13 val.)"AKS angaro prekyba - Nekturtas" sutriuškino "S. Raštikio puskarininikių mokyklą" (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 21:14 val.)"Teo LT" po sunkios kovos, įveikė "Policininkų" pasipriešinimą (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 22:55 val.)Itin sunki "AKS Angaro prekybos & Nekturto" pergalė (2008 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:45 val.)