SABONIO MOKYKLA vs KAUNO AEROUOSTAS (89:70)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 17 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

"Sabonio mokykla" nesunkiai įveikė "Kauno aerouostą"

Sirtauto skrydis varžovo link :)
2010 vasario 17 d., Trečiadienis, 23:03 val., peržiūros: 4617
Trečiadienį, Vasario 17 dieną, A. Sabonio krepšinio mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos F pogrupio varžybos. Namuose rungtyniavę „Sabonio mokyklos“ krepšininkai priemė svečius „Kauno aerouostas“. Iki šių varžybų F grupėje „Sabonio mokykla“ turėjo šešias pergales ir vieną pralaimėjimą, o „Kauno aerouostas“ tris pergales ir keturis pralaimėjimus. Pirmos šių komandų varžybos buvo pasibaigusios „Kauno aerouosto“ pergale rezultatu 80:77. Pirmoje pirmo kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, bet antroje pusėje „Sabonio mokykla“ žaidė geriau ir įgijo pranašumą (21:12). Antrame ketvirtyje komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai. Sužaidus pusę varžybų priekyje buvo „Sabonio mokykla“ (46:33). Trečią kėlinį geriau žaidė šeimininkai, didinę persvarą, kuri kėlinio pabaigoje jau buvo 23 taškai (69:46). Ketvirtame kėlinyje „Sabonio mokykla“ išsaugojo įgytą pranašumą ir nugalėjo rezultatu 89:70. Tai buvo septinta „Sabonio mokyklos“ pergalė F grupėje, o „Kauno aerouostas“ pralaimėjo penktą kartą.

Nors pirmas varžybose taškus pelnė „Kauno aerouosto“ komandos žaidėjas, netrukus „Sabonio mokykla“ atsakė dviem taikliais dvitaškiais (4:2). Sužaidus tris minutes rezultatu 8:4 pirmavo „Sabonio mokykla“. A.Gulbinas („Kauno aerouostas“) taikliu dvitaškius sumažino šeimininkų pranašumą (8:6). Netrukus D.Sirtautas („Sabonio mokykla“) taikliu tritaškiu vėl padidino šeimininkų persvarą (11:6). „Kauno aerouosto“ krepšininkam vėl pavyko sumažint varžovų pranašumą ir likus trim su puse minutės iki kėlinio pabaigos, komandas skyrė tik vienas taškas (11:10). Paskutinės trys ketvirčio minutės buvo T. Masiulio („Sabonio mokykla“). Jis spėjo pelnyti keturis dvitaškius, pataikė du baudų metimus ir padėjo įgyti „Sabonio mokyklai“ devynių taškų pranašumą (21:12).

Antro ketvirčio pirmą minutę spurtą tęsė „Sabonio mokykla“. Dvitaškį pataikė T.Masiulis („Sabonio mokykla“), tada K. Čepanonis („Kauno aerouostas“) taip pat pataikė du taškus (23:14). Vėliau D.Lubys („Sabonio mokykla“) pataikė tritaškį, T.Masiulis („Sabonio mokykla“) pataikė dar vieną dvitaškį ir šeimininkų pranašumas padidėjo iki 14 taškų (28:14). Sužaidus tris minutes ketvirtyje, komandas skyrė 17 taškų (32:15). Svečiam pavyko spurtuoti rezultatu 2:14. Likus trim su puse minutės iki kėlinio pabaigos, komandas skyrė tik penki taškai (34:29). Lyg vėl prisiminę, kad varžovai pergalės lengvai neatiduos, „Sabonio mokyklos“ krepšininkai laimėjo dviejų minučių atkarpą rezultatu 8:1 ir padidino skirtumą (42:30). Likusį ketvirčio laiką aikštelėje vyko lygi kova. Sužaidus pusę varžybų rezultatu 46:33 pirmavo „Sabonio mokykla“.

Trečio ketvirčio pradžioje iniciatyva priklausė „Kauno aerouostui“. Puikiai pradėję kėlinį, svečiai spurtavo rezultatu 2:7 ir varžovam paliko aštuonių taškų persvarą (48:40). Komandos jau buvo sužaidusios tris minutes šiame kėlinyje. Vėliau trijų minučių atkarpą „Sabonio mokykla“ laimėjo rezultatu 12:2 ir likus trim minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė kol kas didžiausia persvara šios dienos varžybose (60:42). Taikliu dvitaškiu M. Dubrovui („Kauno aerouostas“) pavyko truputį sumažinti „Sabonio mokyklos“ pranašumą (60:44). Paskutines tris kėlinio minutes vėl geriau žaidė šeimininkai. Per jas „Kauno aerouostas“ pelnė tik du taškus, o „Sabonio mokykla“ devynis. Sužaidus tris ketvirčius 23 taškais pirmavo šeimininkai (69:46).

Ketvirto kėlinio pradžioje dvitaškį pataikė „Kauno aerouosto“ žaidėjas E.Kunigonis (69:48). Netrukus dviem taikliais dvitaškiais atsakė D.Rinkevičius („Sabonio mokykla“) (73:48). Komandos šiame ketvirtyje buvo sužaidusios tris minutes. Po šešių „Kauno aerouosto“ taškų iš eilės, svečiam pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 19 taškų (73:54). Sužaidus pusę kėlinio 76:57 pirmavo „Sabonio mokykla“. Vėliau šeimininkai vėl buvo padidinę persvarą iki 22 taškų (79:57), bet iki kėlinio pabaigos svečiam pavyko šiek tiek sumažinti varžovų pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 89:70. Ketvirtame kėlinyje puikiai žaidė „Sabonio mokyklos“ aukštaūgis D.Rinkevičius, pelnęs 12 taškų.

Rungtynes sutiko pakomentuoti „Sabonio mokyklos“ komandoje žaidžiantis gynėjas D.Sirtautas: „Nelengvos buvo varžybos. Varžovai buvo labai užsivedę ir nusiteikę rungtynėm, kovojo iš paskutiniųjų. Tikrai yra didžiulė pagarba komandai, kuri stengiasi kiek gali ir ištikrųjų tai yra didelė didelė garbė varžovui. Varžybose mūsų pranašumas išryškėjo tik antroje pusėje. Nelengvos buvo rungtynės.“

„Sabonio mokykla“: T.Masiulis 22 (10/13 dvitaškių, 14 atk. kam., 34 naudingumo balai), D.Lubys 17 (8 rez. perd.), D.Rinkevičius 14 (14 atk. kam.)
„Kauno aerouostas“: E.Kunigonis 24, M.Dubrovas 20, K.Čeponis 16

"Vaidotėnas" nesunkiai įveikė "Kauno aerouostą" (2010 vasario 15 d., pirmadienis, 21:36 val.)"Sabonio mokyklos" penketukas nesunkiai įveikė "YIT Kaustą" (video) (2010 sausio 08 d., penktadienis, 22:55 val.)"Sabonio mokykla" be didesnio vargo įveikė aštunfinalio barjerą (2010 kovo 16 d., antradienis, 00:08 val.)"Sabonio Mokykla" įveikė "Kauno Švarą & KRG" ekipą (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 22:42 val.)"Sabonio mokykla" gavo skaudžią pamoką nuo "Kauno Aerouosto" (2010 sausio 13 d., trečiadienis, 23:50 val.)Po atkaklios kovos "Kauno tiltai" įveikė "Kauno aerouosto" ekipą (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 21:31 val.)Kauno "Aerouostas" nesunkiai įveikė "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:54 val.)"Sabonio Mokykla" antrą kartą sezone įveikė "Teo & ACME" komandą (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 23:08 val.)"Sabonio Mokykla" puikiai sužaidusi paskutinį kėlinį nugalėjo "YIT Kaustą" (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 22:40 val.)"Celsis & LTC" po dramatiškos kovos įveikė "Kauno aerouosto" komandą (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:02 val.)