KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs KK PERSVARA - 2 (90:37)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 07 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Kauno Technikos Kolegija" šventė daugiau nei užtikrintą pergalę

2013 sausio 07 d., Pirmadienis, 19:29 val., peržiūros: 2924

Pirmadienį, Sausio 7 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių, "Iššūkio" taurės N pogrupio, rungtynės, tarp "Kauno Technikos Kolegijos" (šeimininkai) ir KK "Persvara – 2" (svečiai) ekipų. Rungtynes užtikrintai laimėjo ir pirmąją pergalę antrajame etape iškovojo aikštelės šeimininkai. Rungtynių rezultatas – 90:37 (20:12, 21:12, 26:9, 23:4).

Pirmą kėlinuką keturiais taškais iš eilės pradėjo aikštelės šeimininkai. Vėliau komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis. O po D. Podžiūno tritaškio skirtumas šoktelėjo iki penkių taškų, šeimininkų naudai. Po to sekė dar viena sėkmingesnė šeimininkų žaidimo atkarpa, leidusi jiems dar labiau padidinti persvarą. Rezultatas po kėlinio – 20:12.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Šeimininkai ir toliau po truputį didino savo pranašumą. Svečiams sunkiai sekėsi regzti tikslias atakas, dažniausiai taškus jie rinko baudų metimais. Šiame ketvirtyje jie metė aštuonis baudų metimus. Rezultatas po dviejų kėlinių – 41:24.

Trečio ketvirčio pradžioje šiek tiek geriau sekėsi svečiams, po dviejų E. Bartusevičiaus taiklių baudų metimų skirtumas sumažėjo iki šešiolikos taškų. Tačiau tada šeimininkai surengė spurtą 21:0 ir įgijo jau triuškinamą, trisdešimt septynių taškų persvarą. Daugiausiai prie šio spurto prisidėjo, šešis taškus pelnęs, S.Vaitkus. Paskutinę kėlinio sekundę pataikytas M. Marčenkovo tritaškis svečiams nesuteikė didelė džiaugsmo. Rezultatas po trijų kėlinių – 67:33.

Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas, tačiau ir jame kur kas geriau sekėsi šeimininkams. Svečiai atrodė palūžę po savo varžovų spurto, daug klydo ir leido savo varžovams rengti greitas atakas. Šeimininkų komandoje šiame ketvirtyje geriausiai pasirodė M. Židinavičius pelnęs devynis taškus. Svečiams keturis taškus pelnė E.Bartusevičius. Rezultatas po keturių kėlinių – 90:37.

Šeimininkų komandos trenerė S. Donėlaitė sakė: „Nesitikėjome tokių rungtynių. Galvojau, kad po švenčių bus sunkiau. Esu patenkinta komandos žaidimu šiandien.“

Svečių komandos treneris M.Marčenkovas sakė: „Manau, kad šioje „Iššūkio“ taurėje tikrai galime kovoti, tačiau šiandien nesisekė“.

Šeimininkus į pergalę vedė Gediminas Anuškevičius pelnęs 17 tšk., Donatas Podžiūnas 15 tšk., Sigitas Vaitkus ir Vytautas Dirgėla po 12 tšk.

Svečių komandoje geriausiai pasirodė Edgaras Bartusevičius pelnęs 12 tšk., Marius Marčenkovas pridėjo 11 tšk., Paulius Vaičius 4 tšk.

"Kauno Technikos Kolegija" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:06 val.)"Kauno Technikos Kolegija" šventė pirmąją pergalę (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:59 val.)"Kauno Technikos Kolegija" išbarstė persvarą ir pralaimėjo (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 02:19 val.)"Kauno Technikos Kolegija" pusfinalį pradėjo pergale (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 09:22 val.)"Kauno Technikos Kolegija" palaužė "Ragus" ir keliauja toliau (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:01 val.)"Kaunas" šventė nesunkią pergalę (2012 spalio 24 d., trečiadienis, 23:49 val.)"Kauno technikos kolegija" žengia toliau (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 19:01 val.)"Kauno Technikos Kolegija" įtikinamai įveikė "Ragus" (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 19:15 val.)"Kauno technikos kolegija" įveikė "Baldus jums" (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 19:51 val.)"Kauno technikos kolegija" nugalėjo "Vaišvydavą" (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 21:40 val.)