KTU GALERA vs DUMBLAS (53:68)Kauno Mero taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 spalio 05 d., Penktadienis, 19:15 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

"Dumblas" neturėjo vargo su "KTU Galera"

2012 spalio 05 d., Penktadienis, 22:28 val., peržiūros: 2214

Penktadienį, Spalio 5 dieną, A. Stulginskio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Kauno Mero taurės 2012" rungtynės tarp "KTU Galera" (šeimininkai) ir "Dumblo" (svečiai) ekipų. Jau nuo pirmųjų minučių savo pranašumą ėmė įrodinėti svečių komandos krepšininkai, o pirmos pusės pabaigoje skirtumas pasiekė ir dvidešimt taškų ribą. Ir antroje rungtynių pusėje šeimininkams nesisekė mažinti šio skirtumo, taigi jie turėjo pripažinti savo varžovų pranašumą, rezultatu: 53:68 (14:22, 11:23, 9:11, 19:12).
Pirmą kėlinuką šešiais taškais iš eilės pradėjo svečių komandos krepšininkai. Po A. Grigaro atsako dvitaškiu, L.Steikūnas pridėjo dvitaškį su pražanga ir padidino savo komandos pranašumą iki septynių taškų. Tačiau tada D.Liakauskas pataikė dvi baudas, o J.Grigaras smeigė tritaškį ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų. Bet kėlinio pabaiga, kaip ir pradžia, sėkmingiau susiklostė svečiams, kurie žaidė užtikrinčiau. Pabaigoje jie pelnė penkis taškus be atsako ir padidino savo pranašumą iki aštuonių taškų. Daugiausiai prie to prisidėjo L.Steikūnas, kuris ir pelnė visus penkis taškus kėlinio pabaigoje. Rezultatas po kėlinio – 14:22.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Svečiai diktavo savo sąlygas žaisdami komandinį krepšinį, o šeimininkai vis bandė pralaužti jų gynybą pavieniais veiksmais. Šiame kėlinyje svečius į priekį vedė M.Partikas, skrodęs varžovų gynybą aštriais prasiveržimais bei pelnęs aštuonis taškus. Šeimininkų gretose labiausiai išsiskyrė S.Korolkov pataikęs tritaškį ir pridėjęs vieną dvitaškį. Rezultatas po dviejų kėlinių – 25:45.

Po didžiosios pertraukos svečiai buvo padidinę savo pranašumą iki 26 taškų, tačiau vėliau šeimininkai sugebėjo sumažinti šį skirtumą ir po keturių iš eilės J. Grigaro taškų jis siekė 18 taškų. Bet kėlinio pabaiga vėl sėkmingesnė buvo svečiams, kurie ir vėl padidino persvarą iki 21 taško. Rezultatas po trijų kėlinių – 34:56.

Ketvirtasis kėlinys pasižymėjo nervų karu. Kėliniui artėjant į pabaigą ir rezultatui esant pakankamai aiškiam komandos nusprendė sukelti susistumdymą. J.Grigaras (KTU Galera) ir R. Šumeta (Dumblas) pakilo nuo atsarginių žaidėjų suolo, todėl abu suoleliai buvo nubausti techninėmis pražangomis. O susistumdymą sukėlę žaidėjai A.Grigaras ir L.Steikūnas gavo po asmeninę techninę pražangą. Tačiau rezultato tai neįtakojo ir svečiai šventė pergalę. Rezultatas po rungtynių – 53:68.

Po rungtynių šeimininkų komandos treneris Darius Liakauskas kalbėjo : " Mes vis dar ruošiamės sezonui , bet varžovai šiandien buvo pajėgesni ir greitesni. Šiandien nevisi buvom, trūko pagrindinio centro puolėjo. Sužaidėm pagal galimybes. Aišku scenarijus rungtynių pabaigoje buvo labai įdomus, dar tokio neteko matyti per 15 metų žaidimo mėgėjų lygose. Turim vieną pergalę, tai vis dar yra šansai, kad išeisim toliau.“

Svečių treneris Saulius Steikūnas sakė : " Šiandien vaikinai pasižaidė su nuotaika. Rungtynėmis esu patenkintas, apart šių paskutinių momentų. Sezoną pradėjome neblogai, dviejomis pergalėmis. Šiandien nebuvo kelių lygiaverčių žaidėjų, kurie ateityje duos daug naudos".

"KTU Galera" - Tadas Stonys 13 tšk., Sergej Korolkov 13 tšk., Jonas Grigaras 11 tšk.

"Dumblas" - Deimantas Baltrušis 15 tšk., Lukas Steikūnas 14 tšk., Mantas Partikas 12 tšk.

''Dumblas'' neturėjo vargo su ''Econsul'' (2012 spalio 08 d., pirmadienis, 21:30 val.)Fantastiškas "Sporto Manijos & Amici Pizza & FSM Apskaitos" puolimas ketvirtame kėlinyje lėmė pergalę prieš "KTU Galerą" (2012 spalio 04 d., ketvirtadienis, 00:38 val.)"Energijos Sistemų Servisas" atkaklioje kovoje palaužė "KTU Galerą" ir iškopė į kitą etapą (2012 spalio 15 d., pirmadienis, 22:59 val.)SK „Matas“ be didesnio vargo įveikė „Dumblą“ (2012 spalio 16 d., antradienis, 22:19 val.)"KTU Galera" tvirtu žingsniu žengė į ketrvirtfinalį (2012 spalio 12 d., penktadienis, 21:41 val.)"KTU Galera" nesunkiai įrodė savo pranašumą prieš "Econsul" (2012 rugsėjo 24 d., pirmadienis, 23:20 val.)Lygiaverčių varžovų dvikovoje triumfavo "Dumblas" (2012 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 22:02 val.)