DNC – Sport Fairy vs BC „Sporto fėja“ – Detagama (80:87)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 04 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Negausiomis pajėgomis susirinkusių „fėjų“ akistatoje ‒ „B“ lygos lyderių pergalė

2015 kovo 04 d., Trečiadienis, 23:03 val., peržiūros: 824

Trečiadienį, kovo 4 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, Baltik sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „DNC – Sport Fairy“ (7/6) ir svečių BC „Sporto fėjos – Detagamos“ (14/1) ekipų. Susitikimą kiek geriau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau antrą bei trečią kėlinius rezultatyviau sužaidę BC „Sporto fėjos – Detagamos“ krepšininkai atitolo nuo priešininkų. Vis tik, per anksti patikėję pergale svečiai iššvaistė persvarą, tačiau vis dėlto sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose. 80:87 (22:20, 16:25, 18:25, 24:17).

Susitikimo pradžioje žymiai geriau startavę svečių krepšininkai sugebėjo atitolti nuo priešininkų šešių taškų skirtumu, tačiau ilgai netrukus atsibudo ir „DNC – Sport Fairy“ ekipos snaiperiai, kurių dėka jiems pavyko ne tik pasivyti varžovus, bet ir perimti iniciatyvą į savo rankas. Likus žaisti vos minutei iki pirmojo kėlinuko pabaigos abi komandos žygdarbių nenuveikė, ko pasekoje dviejų taškų pranašumą turėjo aikštės šeimininkai. 22:20.

Jau pačioje antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę BC „Sporto fėjos – Detagamos“ krepšininkai susigrąžino keturių taškų pranašumą, kurį, bėgant minutėms, pamažu tik didino, kol, galiausiai, įpusėjus antram kėlinukui komandas skyrė devyni taškai. Antroje kėlinio pusėje abi komandos apsikeitė trumpomis, tačiau rezultatyviomis atkarpomis, ko pasekoje skirtumas išliko pakitęs labai nežymiai. 38:45.

Po ilgosios pertraukos lyg ant sparnų žaidę BC „Sporto fėjos – Detagamos“ vyrai surengė spurtą, kurio metu pelnė dešimt taškų iš eilės bei įgijo jau keturiolikos taškų pranašumą. Kiek vėliau aikštės šeimininkų snaiperiai dar bandė atsišaudyti, tačiau svečių ekipos toliašaudė artilerija taip pat netylėjo, ko pasekoje skirtumas tarp komandų tik dar labiau išaugo. 56:70.

Paskutinėje rungtynių dalyje intrigos netrūko. Nors pačioje pradžioje abi komandos žaidė labai panašiai, tačiau kiek vėliau spurtavę „DNC – Sport Fairy“ ekipos žaidėjai sumažino atsilikimą iki vienženklio. Toliau žaidimas ir vėl išsilygino, bet pajautę varžovų atsipalaidavimą aikštės šeimininkai surengė dar vieną spurtą, kurio metu surinko dar aštuonis taškus iš eilės ir sumažino deficitą iki keturių taškų. Vis tik, pabaigą užtikrintai sužaidę svečių krepšininkai sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose. 80:87.

Po pergalės, paklaustas, kodėl pabaigą sužaidė taip sunkiai, Darius Gvildys kalbėjo: „Nepasakyčiau gal, kad taip sunkiai, kiek vyrukai pagalvojo, kad visą darbą jau padarė per tris kėlinius, bet, kad ir kaip banalu, tai yra natūralu, tiesiog atsipalaidavo, o varžovai pajuto mūsų atsipalaidavimą, sužaidė kovingai iki galo ir prisivijo. Baigėme teigiamu rezultatu, todėl ir rungtynes vertinu teigiamai, nes tiek jie, tiek mes šiandien buvome gerai nukraujavę ir komandos santykius išsiaiškino nepilnų sudėčių“.

„DNC – Sport Fairy“: Paulius Valentukonis – 18 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 16 tšk. (16 atk. kam.), Ignas Grigaravičius – 14 tšk., Karolis Meiliūnas – 13 tšk. (10 rezult. perd.), Linas Vėlavičius – 11 tšk.

BC „Sporto fėja – Detagama“: Klaidas Jankaitis – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Arūnas Rimas – 24 tšk. (10 atk. kam.), Donatas Gudeliauskas – 17 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Karolis Abramavičius – 11 tšk. (9 rezult. perd.)

„DNC ‒ Sport Fairy“ patiesė BC „Sporto fėją & Detagamą“ ir pasidabino „B“ lygos bronza (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 21:40 val.)Mūšyje negausiomis pajėgomis BC „Sporto Fėja ‒ Detagama“ po itin atkaklios kovos įveikė „Bangą“ (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Negausiai susirinkusi „Banga“ buvo toli nuo revanšo prieš BC „Sporto fėją ‒ Detagamą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:04 val.)Nedraugišku elgesiu ir emocijomis paženklintose rungtynėse „DNC ‒ Sport Fairy“ nutraukė nesėkmių seriją (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:52 val.)BC „Sporto fėja“ ‒ Detagama pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Įspūdingai atsitiesę BC „Sporto fėja“ – Detagama krepšininkai palaužė „Pauliukus“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:25 val.)Antrajame „B“ lygos lyderių susitikime ir vėl pranašesni buvo BC „Sporto Fėjos ‒ Detagamos“ krepšininkai (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:36 val.)Paskutiniame kėlinyje įsišaudžiusi „Voluktė“ palaužė „DNC ‒ Sport Fairy“ šešetuką (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:29 val.)Vos penkiese žaidę „Bangos“ krepšininkai po atkaklios kovos žengė į finalą (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 00:03 val.)BC „Sporto fėja“ – Detagama antroje rungtynių pusėje įveikė „Tornado“ KM – „Bonum signum“ komandą (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:01 val.)