BC STUDENTAI vs VEIVERIŲ AMBERIS (46:69)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 17 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

''Veiverių Amberis'' lengvai įveikė BC ''Studentus''

2013 vasario 18 d., Pirmadienis, 00:19 val., peržiūros: 1557

Vasario 17 dieną, sekmadienį, Santaros gimnazijos mokykloje įvyko "C" lygos "Top Sport" pirmenybių "Iššūkio" taurės dvikova tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusių BC "Studentų" ir "Veiverių Amberio" ekipos. Susitikimo pradžioje aikštės šeimininkams gan sunkiai sekėsi pataikyti į krepšį ir jau po pirmojo kėlinio "Veiverių Amberis" pirmavo 19 taškų skirtumu. Po didžiosios pertraukos svečiai vėl ėmė tolti ir prieš paskutinį kėlinį įgijo 22 taškų pranašumą, kurio paskutiniame ketvirtyje BC "Studentams" panaikinti nepavyko ir įtikinamą pergalę rezultatu 46:69 iškovojo "Veiverių Amberis".

Pirmasis kėlinukas prasidėjo sausa svečių atkarpa 8:0 , šeimininkai pirmus taškus pelnė tik prabėgus 3 minutėm kėlinyje. Toliau žaidimas geriau klostėsi ''Veiverių Amberiui'' kurie jau pirmajame kėlinyje pradėjo triuškinti varžovus , sužaisdami atkarpą 6:19 , po pirmųjų dešimties minučių jau įgijo 19 taškų pranašumą rezultatu 8:27.

Antrasis kėlinukas prasidėjo BC ''Studentų'' keliomis greitomis atakomis , po kurių jie sugebėjo sumažinti savo ekipos atsilikimą iki 15 taškų (12:27). Ilgai laukti nereikėjo ir svečiai surengė dar vieną spurtą 6:0 po kurio įgijo jau 21 taškų pranašumą (12:33). Kėlinio gale scenarijus nesikeitė , šeimininkai sugebėjo įmesti tik vieną tašką , o svečiai atsakė keturiais taškais. Rezultatu 13:37 po antrojo kėlinuko vis dar solidžiu skirtumu priekyje buvo ''Veiverių Amberis''.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino. Didžiąją kėlinio dalį ekipos žaidė taškas į tašką ir svečių ekipos pranašumas nesikeitė , bet pačiame kėlinio gale BC ''Studentai'' sugebėjo pataikyti metimą ir taip sumažinti atsilikimą iki 22 taškų 28:50.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas , verta paminėti , kad komandos šį ketvirti sužaidė vėl apylygiai. Komandos atitinkamai pelnė po 18 ir 19 taškų. Paskutiniam ketvirtį komandų gretose rezultatyviausi buvo : ''Veiverių Amberis'' V.Mocevičius 8 taškai , o BC ''Studentų'' ekipoje M.Judickas 6 taškai. Rezultatu 46:69 susitikimą lengvai laimėjo ''Veiverių Amberis''.

Po rungtynių ''Veiverių Amberio'' ekipos treneris Nerijus Baltrušaitis teigė : ''Rungtynes pradėjom užsivedę , priešingai negu varžovai , po pirmojo kėlinuko susikrovėm solidų pranašumą , kurį išlaikę iki rungtynių galo iškovojom pergalę''.

Po rungtynių BC ''Studentai'' atsisakė komentuoti rungtynes.

BC ''Studentai'' : M.Judickas (16 tšk. 8 atk.kam.) , M.Leknickas (10 tšk. 5 išpr.praž.) , Ovidijus Ašmena (9 tšk. 10 atk.kam.)

''Veiverių Amberis'' : V.Mocevičius (21 tšk. 14 atk.kam.) , G.Žilinskas (13 tšk. 16 atk.kam. 2 blok.met.) , S.Pažera (10 tšk.)

''Sparta'' lengvai nugalėjo ''BC Studentai'' ekipą (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 02:49 val.)"Veiverių Amberis" lengvai įveikė "Green Death" (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 22:25 val.)"Triobet" gana nelengvai įveikė BC "Studentus" (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 21:10 val.)"Darbas" lengvai įveikė BC "Studentai" ekipą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:02 val.)Antrąjį etapą ''Nebajerio'' ekipa užbaigė pergale (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)Veiverių "Amberis" po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:35 val.)BC "Straight" nelengvai įveikė BC "Studentus" (2012 spalio 28 d., sekmadienis, 21:48 val.)"Veiverių Amberis" atkakliose rungtynėse įveikė "Ambi" (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:58 val.)"Veiverių Amberis" lengvai nugalėjo "Robotukų armiją" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 19:15 val.)"Nebajeris" užtikrintai įveikė "BC Studentų" ekipą (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 13:52 val.)