Subaru klubas vs Lietuvos Ford Scorpio Klubas (43:79)Lietuvos autoklubų lyga » Atkrintamosios rungtynės
2008 balandžio 26 d., Šeštadienis, 12:15 val. @ S.Stanevičiaus vidurinė mokykla, S.Stanevičiaus g. 25, Vilnius LT-07133

Ford Scorpio klubas pirmieji pateko į AK lygos pusfinalį

2008 balandžio 27 d., Sekmadienis, 12:17 val., peržiūros: 5929

Šeštadienį sužaistos antrosios tarpusavio serijos rungtynės tarp Ford Scorpio ir Subaru klubų. Rungtynės vyko Vilniuje (Subaru klubo arenoje), šeimininkai atsilikdami serijoje iki dviejų pergalių 0 – 1, nesugebėjo rimčiau pasipriešinti savo kur kas labiau patyrusiems varžovams iš Kauno. Rungtynės, o kartu ir kelialapį į stipriausių komandų ketvertuką gražią pergalę iškovojo svečiai – Ford Scorpio Klubas.

Rungtynių pradžia ir pirmas kėlinukas žadėjo atkaklią kovą nuo pat pradžios. Pirmuosius du taškus pelnė šeimininkai, tačiau FS klubo spurtas rezultatu 7 – 0, privertę Subaru gerbėjus plušėti puolime, kad pasivyti varžovus. Vėliau abiejų komandų žaidimas išsiligino. Pirmą kelinį laimėjo FS klubas 13 – 10.

Antrajame kėlinyje FS klubas pradėjo didinti apsukas kartu su rezultatu. Šeimininkai nespėdavo apsiginti nuo rezultatyvių Ford Scorpio gerbėjų atakų. Pamažu rezultatas didėjo svečių naudai ir antra kelinį jie laimėjo rezultatu 23 – 14.

Trečiajame kėlinyje Ford Scorpio klubas kietos gynybos ir greito bei tikslaus puolimo dėka pribloškę savo varžovus spurtu 18 – 2, ir nulėmę rungtynių baigtį. Subaru klubas nesugebėjo pasipriešinti pralaimėdami kėlinį – 7 – 25.

Ketvirtas kėlinukas buvo formalumas, žaidimas stabilizavosi, abiejų klubų atakos buvo rezultatyvios, tačiau rezultatas ir toliau didėjo svečių naudai. Finaline rungtynių sirena užfiksavo 36 taškų FS klubo pergalę. Galutinis rezultatas buvo 79 – 43.

Po rungtynių nugalėtojų treneris A.Zadorožnyj džiaugęsi kelialapių į kitą etapą (serijos rezultatas 0 – 2). Pasak jo, pergalę nulėmę geresne gynyba bei susikoncentravimas. Teisėjams strategas priekaištų neturėjo ir jų darbą įvertino gerai bei padėkojo savo varžovams už gražias rungtynės, pabrėždamas, kad šį serija vyko ypač korektiškai.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausias buvo: A.Zadorožnyj (32 tšk., 5 atk. k.), R.Baliūnas (17 tšk. 8 rez. p., 5 prm. k ).

Subaru komandoje pasižymėjo R.Butkevičius (15 tšk., 7 atk. k.).

"Lietuvos Ford Scorpio Klubas" puse kojos "Autoklubų" pusfinalyje (2008 balandžio 22 d., antradienis, 22:49 val.)Svarbi "Lietuvos Ford Scorpio Klubas" pergalė (2008 balandžio 13 d., sekmadienis, 15:10 val.)"Lietuvos Ford Scorpio Klubas" žengė tvirtą žingsnį finalo link (2008 gegužės 06 d., antradienis, 23:33 val.)"Lietuvos Ford Scorpio klubas" ir antrą kartą buvo stipresnis už "Peugeot klubą Kaunas" (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:23 val.)"Lietuvos Ford Scorpio Klubas" įveikė "Mitsubishi klubą" (2008 vasario 19 d., antradienis, 22:39 val.)Nelengva "Lietuvos Ford Scorpio Klubo" pergalė (2008 gegužės 18 d., sekmadienis, 16:20 val.)Subaru klubas nugalėjo Peugeot kluba (65-51) Vilniaus pogrupis (2008 kovo 01 d., šeštadienis, 13:48 val.)Po dramatiškos kovos pergalę šventė "Ford Scorpio klubas" (2008 sausio 29 d., antradienis, 22:42 val.)Po atkaklios kovos BMWklubas palaužė Subarukluba (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 20:23 val.)Pragaras "Rasos" gimnazijoje (2008 balandžio 08 d., antradienis, 22:25 val.)