ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs LIETUVOS DUJOS (66:87)B LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 07 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Lietuvos dujos" nesunkiai nugalėjo "Energijos sistemų serviso" komandą

Tomo Reksčio dėjimas iš viršaus
2010 vasario 07 d., Sekmadienis, 22:50 val., peržiūros: 5585
Vasario 7 dieną, Sekmadienį, J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko “B” lygos C grupės susitikimas. Namuose žaidę „Energijos sistemų servisas“ rungtyniavo su svečiais „Lietuvos dujos“.Iki šių varžybų „ESS“ buvo iškovoję vieną pergalę ir patyrę tris pralaimėjimus. „Lietuvos dujos“ buvo laimėję tris susitikimus bei kartą pralaimėję. Pirmas kėlinys vyko lygiai, o jam pasibaigus rezultatas buvo 22:22. Antrame ketvirtyje geriau žaidė „Lietuvos dujos“. Svečiai pamažu didino persvarą, kuri pasibaigus kėliniui buvo 12 taškų (34:46). Trečio ketvirčio pirmoje pusėje „ESS“ neleido varžovam padidinti persvaros, bet vėliau geriau rungtyniavę svečiai persvarą padidino iki 20 taškų (50:70). Ketvirto kėlinio pirmoje pusėje „Lietuvos dujos“ buvo įgyję 29 taškų pranašumą (50:79), bet rungtynių pabaigoje „ESS“ pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 21 taško. Rungtynės baigėsi rezultatu 66:87. „Lietuvos dujos“ iškovojo ketvirtą pergalę „B“ lygos C grupėje.

Rungtynės prasidėjo taikliu E. Sliežausko („ESS“) dvitaškiu (2:0). Netrukus G.Pečiulionis („Lietuvos dujos“) rezultatą išlygino (2:2). Sužaidus dvi minutes, rezultatu 4:7 pirmavo svečiai. Sužaidus tris minutes, po taiklaus D. Budgino („ESS“) tritaškio, rezultatas vėl tapo lygus 7:7. Kėliniui įpusėjus, minimalią persvarą turėjo „ESS“ komanda (11:10). Šeštą varžybų minutę abi komandos pataikė po dvitaškį (13:12). Iki kėlio pabaigos likus dviem minutėm, trim taškais jau pirmavo „Lietuvos dujos“. Tada septynis taškus be atsako pelnė šeimininkai, įgiję keturių taškų pranašumą (22:18). Paskutinę kėlinio minutę geriau sužaidė „Lietuvos dujos“. R.Mačiulaitis („Lietuvos dujos“) pataikė abu mestus baudų metimus ir pataikė dvitaškį. Sužaidus pirmą kėlinį, rezultatas buvo lygus (22:22). Pirmame kėlinyje puikiai žaidė M.Gelažnikas, pelnęs 8 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius. „Lietuvos dujos“ kėlinyje neprasižengė nei karto.

Antrą kėlinį geriau pradėjo „ESS“. Dvitaškį pataikęs G.Naikauskas („ESS“) vėl į priekį išvedė šeimininkus (24:22). Netrukus rezultatą išlygino G.Pečiulionis („Lietuvos dujos“) (24:24). Sužaidus truputį daugiau nei minutę, M.Gelažnikas („ESS“) pataikė dvitaškį (26:24). Trijų minučių atkarpą 2:12 laimėjo „Lietuvos dujos“ ir pirmavo jau aštuoniais taškais (28:36). „ESS“ paprašė minutės pertraukėlės, nenorėdami varžovam leisti dar labiau padidinti persvarą. Po minutės pertraukėlės, dvitaškį pataikė M.Gelažnikas („ESS“), o netrukus ir vieną iš dviejų baudų metimų (31:36). Į tai trim taškais atsakė G.Pečiulionis (31:39). Iki ketvirčio pabaigos buvo likę trys minutės. Aštuntą ir devintą minutėmis, „Lietuvos dujų“ žaidėjai iš šešių mestų baudų metimų pataikė tik tris (31:42). Kėlinio pabaigoje, E.Sliežauskas („ESS“) pataikė tritaškį, o T.Rekstys („Lietuvos dujos“) du dvitaškius. Sužaidus du kėlinius, 34:46 pirmavo „Lietuvos dujos“.

Trečio kėlinio pradžioje vyko lygi kova. Sužaidus tris minutes, 42:52 pirmavo svečiai. Tada sekė devyni be atsako „Lietuvos dujų“ taškai, kas leido svečiam padidinti persvarą iki 19 taškų (42:61). Komandos buvo sužaidusios lygiai pusę kėlinio. Šeštą varžybų minutę „ESS“ pavyko truputį sumažinti varžovų persvarą. T.Gudas („ESS“) pelnė du taškus su pražanga (45:61). Netrukus G.Pečiulionis („Lietuvos dujos“) pataikė dar vieną tritaškį ir vėl padidino svečių persvarą (45:64). Iki ketvirčio pabaigos komandos žaidė lygiai. „Lietuvos dujos“ kėlinio pabaigoje buvo padidinę persvarą iki 22 taškų, bet paskutinis šiame ketvirtyje taškus pelnė M.Gelažnikas („ESS“) ir sumažino varžovų persvarą iki 20 taškų (50:70).

Ketvirtą kėlinį spurtu 0:9 pradėjo „Lietuvos dujos“. Po šio spurto, komandas skyrė 29 taškai (50:79). Komandos buvo sužaidusios keturias minutes. Tada trijų minučių atkarpą, rezultatu 8:0 laimėjo „ESS“ (58:79). Aštuntą ketvirčio minutę komandos pelnė po du taškus. Vėliau T.Rekstys („Lietuvos dujos“) pelnė tris dvitaškius, iš kurių buvo keli efektingi dėjimai iš viršaus (60:87). Paskutines dvi ketvirčio minutes svečiai taškų nepelnė, o „ESS“ pelnė šešis. Varžybos baigėsi rezultatu 66:87.