KAUNO SRC vs KAUNO RAMI (88:60)"Laikinosios sostinės" Didžioji taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gegužės 29 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

"Kauno SRC" nesunkiai nugalėjo "Kauno rami" ekipą

2013 gegužės 30 d., Ketvirtadienis, 02:13 val., peržiūros: 1384

Trečiaidienį, gegužės 29 dieną, Prekybos ir verslo mokyklos sporto salejė įvyko "Laikinosios sostinės" didžiosios taurės rungtynės, kuriose susitiko "Kauno SRC" (šeimininkai) ir "Kauno rami" (svečiai). Jau nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai pradėjo įrodinėti savo pranašumą, kur su kiekvienu ketvirčiu pranašumas tik augo ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu - 88:60.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Kauno rami" įgydami 4 taškų pranašumą, tačiau šeimininkai greitomis atakomis greitai panaikino skirtumą ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 15:8). Po A.Lencevičiaus individualaus pasirodymo "Kauno SRC" ekipa padidino pranašumą iki dviženklio ( 24:13). Besibaigiant ketvirčiui svečiams pavyo sumažinti skirtumą iki 9 taškų - 28:19.

Antram ketvirčiui prasidėjus "Kauno rami" pradėjo lipti ant kulnų varžovams ir komandas skyrė tik 4 taškai (29:25). Toliau tarp ekipų rezultatas nekito, tačiau likus žaisti apie dvi minutes šeimininkai spurtavo kėlinuko pabaigą 6:0 ir padidino pranašumą iki rekordinio – 13 taškų. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 49:36.

Trečiajame ketvirtyje svečiai sumažino skirtumą iki 11 taškų, tačiau "Kauno SRC" pademonstravo nesustabdomą puolimo mašiną, kur laimėjo atkarpą net 16:0 ir pranšumas išaugo iki 27 taškų. Paskutinėmis sekundėmis svečiams tritaškiu metimu pavyko sušvelninti pranašumą iki 24 taškų. Rezultatas -68:44.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus abi komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis, tačiau šeimininkai nežadėjo taip lengvai pabaigti rungtynes ir padidino pranašumą iki 32 taškų ( 86:54). Besibaigiant rungtynėms, kai jau buvo aiškus nugalėtojas, "Kauno rami" dar sugebėjo sumažinti skirtumą iki 25 taškų, tačiau to buvo maža ir triuškinančią pergalę šventė "Kauno SRC" ekipa rezultatu – 88:60.

Po laimėtų rungtynių "Kauno SRC" ekipos žaidėjas, D.Gudeliauskas, teigė:" Manau, šiandien laimėjom, nes pademonstravom komandinį žaidimą ir ,tiesiog, buvome stipresni."

"Kauno SRC": A.Lencevičius ( 33 tšk.), M.Čeponis ( 14 tšk., 12 atk.kam.), D.Gudeliauskas ( 13 tšk.)

"Kauno rami": O.Gelžinis ( 25 tšk.), Š.Petraitis ( 16 tšk.), G.Mikėnas ( 7 tšk.)

"Banga Red" sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose (2013 gegužės 25 d., šeštadienis, 16:48 val.)"Sporto Manija" pasiekė užtikrintą pergale prieš "Kauno Rami" (2013 gegužės 19 d., sekmadienis, 20:27 val.)Kauno "SRC" išplėšė įspūdingą pratęsimą, o jame palaužė "Bangą" RED (2013 gegužės 21 d., antradienis, 23:05 val.)Permainingoje kovoje "Sporto manija" įveikė Kauno "SRC" ekipą (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 23:22 val.)"Banga green" gana nelengvai prasibrovė į pusfinalį (2013 birželio 03 d., pirmadienis, 23:31 val.)