KORYS vs ICE (76:71)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 30 d., Penktadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Korys“ po pratęsimo palaužė „Ice“ ekipą

2012 lapkričio 30 d., Penktadienis, 19:23 val., peržiūros: 3692

Penktadienį (11.30), Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „Top sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Korys“ (šeimininkai) ir „Ice“ (svečiai). Visas rungtynes vyko atkakli ir lygi kova, pirmavo tai viena, tai kita komanda, o skirtumas nei karto nebuvo dviženklis. Šiose rungtynėse nugalėtojui išsiaiškinti neužteko 40 minučių ir teko žaisti pratęsimą. Per papildomas 5 rungtynių minutes „Korio“ ekipos žaidėjai įrodė savo pranašumą prieš „Ice“ ekipą ir laimėjo rungtynes rezultatu 76:71.

Jau pačioje rungtynių pradžioje buvo aišku, jog laukia įtampta ir atkakli kova. Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliais abiejų komandų metimais, po kurių rezultatas tapo lygus (5:5). Įpusėjus pirmajam ketvirčiui „Korio“ ekipos žaidėjai spurtavo 10:2 ir susikrovė sau 8 taškų pranašumą (15:7). „Ice“ ekipos žaidėjai nepasidavė ir kėliniui besibaigiant rezultatą išlygino (19:19).

Antrasis kėlinys buvo lyg „supuoklės“, pirmavo tai viena, tai kita komanda ir nei vienai komandai nepavyko įgyti ženklaus pranašumo. Ketvirčio pabaiga šiek tiek geriau susiklostė „Ice“ komandos žaidėjams, kurie įpusėjus rungtynėms turėjo minimalų pranašumą (34:35).

Situacija aikštėje nesikeitė ir po didžiosios pertraukos bei toliau komandos kovėsi taškas į tašką. Kėlinio viduryje „Ice“ ekipos žaidėjai bandė pabėgti į priekį ir buvo susikrovę 6 taškų pranašumą (38:44), tačiau „Korio“ komandos žaidėjai greitai sumažino skirtumą iki 3 taškų (41:44). Antroje kėlinio dalyje „Ice“ ekipos žaidėjai surengė dar vieną spurtą bei buvo įgiję 7 taškų pranašumą (41:48). Vis dėlto toliau pabėgti į priekį „Ice“ ekipai neleido ketvirčio pabaigoje sėkmingiau rungtyniavę „Korio“ komandos žaidėjai, kurie iki kėlinio pabaigos sumažino deficitą iki 2 taškų (46:48).

Ketvirtasis kėlinys dar kartą patvirtino rungtynių pradžioje susidarytą įspūdį, kad rungtynės bus itin atkaklios. Sužaidus 3 minutes ketvirtajame kėlinyje, po kėlinio pradžios spurto 11:2, į priekį 7 taškais (57:50) išsiveržė „Korio“ ekipa. Įpusėjus ketvirčiui „Korio“ ekipa pirmavo jau 8 taškais (63:55). „Ice“ ekipos žaidėjai nei neketino taip lengvai pasiduoti ir likus žaisti mažiau nei minutę ketvirtajame kėlinyje išlygino rezultatą (63:63). Kėlinio pabaigoje Dainius Balkus pataikė 1 baudos metimą iš dviejų ir išvedė „Korio“ ekipą į priekį 1 taško skirtumu (64:63). „Ice“ ekipos žaidėjai turėjo šansą išplėšti pergalę šiose rungtynėse, bet Darius Kadžionis pataikė tik 1 baudos metimą iš dviejų ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo pradžioje ir dar jo viduryje minimalų pranašumą turėjo „Ice“ ekipa (64:65 ir 69:70), o likus žaisti vieną minutę rezultatas buvo lygus (71:71). Vis dėlto rungtynių pabaigą tiksliau sužaidę „Korio“ komandos žaidėjai iškovojo pergalę rezultatu 76:71.

Po pralaimėtų rungtynių „Ice“ komandos treneris Tomas Jonkus kalbėjo: „Rungtynės susiklostė blogai, pralaimėjimas po pratęsimo nėra gerai, ypač kai turėjome šansą laimėti be pratęsimo. Vis dėlto ketvirtojo kėlinio pabaigą sužaidėm tikrai gerai, kai turėdami 8 taškų deficitą sugebėjome pasivyti varžovus, taikliai atakuodami nuo baudų metimo linijos „ištraukėm“ pratęsimą. Komanda dabar yra psichologinėj duobėj, nes pralaimėjom trečias rungtynes iš eilės ir mums reikia atsigavimo požymių, tokių kaip pergalės. Sekmadienį turėsim sekančias rungtynes (su Birštono „SC-Olimpas“ – aut. past.) ir šioje vietoje reiktų bandyti „kabintis“. Šiaip tai šiandienos varžovai yra patyrusi komanda, pabaigoje gerai atakovo nuo baudų metimo linijos, sužaidė šaltakraujiškai ir tas lėmė mūsų nesėkmę. Jie laimėjo patirtimi, o mes gana chaotiškai sužaidėm rungtynių pabaigą“.

„Korio“ komandos treneris rungtynes komentuoti atsisakė.

„Korys“: Dainius Balkus (17 tšk., 7 atk. kam., 7 išpr. praž., 8 kld., 21 naud. bal.), Paulius Valentukonis (17 tšk., 10 atk. kam., 6 išpr. praž., 5 asm. praž., 17 naud. bal.), Laimis Petraitis (12 tšk., tritaškiai 4/5, 12 naud. bal.).

„Ice“: Kęstutis Petrauskas (24 tšk., 5 atk. kam., 20 naud. bal.), Klaidas Jankaitis (19 tšk., 8 rez. perd., 8 perimt. kam., 9 išpr. praž., 4 kld., 28 naud. bal.), Darius Kadžionis (12 tšk., 8 atk. kam., 8 išpr. praž., 20 naud. bal.).

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2012 gruodžio 02 d., 00:49 val.

Kokie dar šaunuoliai?????! Rupūžės į varžybas nesirenkat, žaidėjai po traumų po 40 min. be keitimo turi kaip niekur nieko atžaist ir tu dar komandą šaunuoliais vadini?????! Po tokių anachronizmų žaidėjai OUT nuo varžybų 3 dienoms kaip minimum

laimis2012 gruodžio 01 d., 10:55 val.

saunuoliai vyrai,saunuolis dainius kad atejai... ir gytis kad patobulejes 4 perimti ... beveik Jaberas

"Kaišiadorys" po dramatiškos, dviejų pratesimų kovos palaužė "Korys" ekipą (2012 lapkričio 26 d., pirmadienis, 00:52 val.)"Korys" tapo paskutiniuoju pusfinalio dalyviu (2013 gegužės 01 d., trečiadienis, 22:55 val.)"Korys" po didžiosios pertraukos palaužė "LSU - Verslas Verslui" dvasią ir žengė į kitą etapą (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 17:46 val.)"BC Sporto fėja" užtikrintai įveikė "ICE" ekipą (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:13 val.)"LSU - Verslas Verslui" komanda tik rungtynių pabaigoje palaužė "Korys" ekipą (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 23:46 val.)"Kolpingo kolegija" rungtynių pabaigoje palaužė "Korį" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:52 val.)"Korys" atlaikė "Darbo" šturmą ir pasiekė nelengvą pergalę (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)Po itin permainingos kovos "Ice" palaužė "Rokų keramika" (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 23:47 val.)"Korys" lengvai įveikė "Lituanicą" (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 18:21 val.)"Korys" aštunfinalį pradėjo triuškinama pergale (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)