Potencialas vs Krepsiniofanai.lt (99:65)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 04 d., Antradienis, 19:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Potencialas“ pasiekė triuškinamą pergalę

2024 birželio 04 d., Antradienis, 21:50 val., peržiūros: 92

Birželio 4 dieną, 19:40 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Vasaros" lygos komandos Potencialas“ (šeimininkai) ir "Krepsiniofanai.lt" (svečiai). Rungtynės buvo be jokios intrigos, šeimininkai atvyko vos šešiese, bet užtikrintai pirmavo viso susitikimo metu, bei pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu 99:65 (26:12, 32:13, 21:15, 20:25).

Jau rungtynių pradžioje "Potencialas" greitai ėmė tolti, o skirtumas augo su kiekviena minute. "Krepsiniofanai.lt" jei patys dar sugebėjo rinkti taškus, tai gynyboje visiškai nefunkcionavo ir leido varžovams žaisti itin rezultatyviai. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 58:25.

Antroje rungtynių dalyje "Potencialo" puolimas sulėtėjo. Abi komandos tarsi suprato, kad rungtynių likimas aiškus, tad atėjo laikas atsipalaidavimui, abi komandos prarado koncentraciją, tad likęs laikas tebuvo formalumas. "Potencialas" laimėjo, nors ir kiek nusivylė, jog nepavyko perkopti 100 taškų ribos. Rungtynės baigėsi rezultatu 99:65.

Rytis Platonovas

„Potencialas“ užtikrintai žengė į finalą (2024 liepos 03 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Potencialas“ laimėjo prieš tryse likusius „Kaunas Mayhem“. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 23:02 val.)Vasaros lygoje BC „Rhino“ iškovojo pirmąją pergalę. (2024 birželio 16 d., sekmadienis, 20:27 val.)Tik po atkaklios kovos „Potencialas“ įveikė „Batniavos seniūnija“ ekipą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Krepsiniofanai.lt“ nesileido triuškinami „KKL NGST“ ekipos (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 22:39 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Potencialas“ pergalė prieš „Šauktiniai“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 19:44 val.)„Batniavos seniūnija“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Krepsiniofanai.lt“ (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:11 val.)„Potencialas“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „RIO ‒ RTZ Motors“ ekipos (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)„Plastena“ pratęsė „Krepsiniofanai.lt“ ekipos pralaimėjimų seriją (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„Vasaros“ lygos čempionais tapo „KKL NGST“ krepšininkai (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)