ISM vs KOLPINGO KOLEGIJA (52:56)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Paskutiniame kėlinuke išplėšta "Kolpingo Kolegijos" pergalė

Aikštėje vyko atkakli kova
2009 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 22:48 val., peržiūros: 5327

Pirmadienį, 20:45 "Kauno švaros" sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės tarp "ISM"(šeim.) bei "Kolpingo kolegijos". Pirmajį kėlinuką minimalia persvarą laimėję svečai antrajame atsipalaidavo, ir "leido" varžovams pasiekti 9 taškų pranašumą. Antroje rungtynių pusėje žaidimas susilygino, tačiau didesnės naudos iš to neturėjo nė viena ekipa, tuo tarpo ketvirtajį kėlinuką "sausai" pradėję "ISM" sukrovė 7 ta6kus be atsako, ir pasiekė 15 taškų pranašumą, tačiau šioje vietoje "ISM" žaidimas pasibaigė – pralaimėta likusi ketvirto kėlinio dalis 21:2 netik eliminavo turėtą jų pranašumą, bet ir suteikė "Kolpingo kolegijai" šansą išsiveržti į priekį, kuriuo pasinaudoję svečiai šventė pergalę rezultatu 52:56.

Rungtynes abi ekipos pradėjo apylygiai, tačiau pirmi antrą bėgį ijungę "ISM" spurtavo, ir po atkarpos 9:0 atitrūko nuo oponentų 7 taškais. Tačiau netrukus į žaidimą įsijungė ir svečiai – jų atsakas 1:9 ne tik ištirpdė varžovų pranašumą, bet ir suteikė "Kolpingo Kolegijai" minimalią persvarą – po pirmo ketvirčio rezultatas buvo 13:14.

Antrame k4linuke iniciatyvą 5 savas rankas perėmę šeimininkai netrukus susirinko 4 taškų pranašumą, o svečiams jį išlyginus – 6 „sausi“ taškai buvo lengvai sumesti į „Kolpingo Kolegijos“ krepšį. Svečių žaidėjams nesugebėjus deramai atsakyti į „ISM“ išpuolį rezultatas dar kartą pasikeitė – likusią atkarpą 6:3 laimėję „ISM“ po dviejų ketvirčių turėjo jau 9 taškų pranašumą ( 32:23 ).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nekito – pirmoji atkarpa 6:2, ir ekipas jau skiria 13 taškų. Žaidimui kiek susilyginus ekipos kelias minutes žaidė koja kojon, tačiau iki kėlinio pabaigos likus 2 minutėms D.Triuko („Kolpingo Kolegija“) reidas 5:0 lėmė, jog po trijų kėlinių ekipas skyrė 8 taškai ( 43:35 ).

Paskutinis kėlinukas „ISM“ ekipai prasidėjo itin entuziastingai – jų pelnyti 7 taškai be atsako iškart padidino šeimininkų pranašumą iki 15 taškų, tačiau visiškai sustojęs žaidimas prasmukdė „ISM“ į gilią duobę. 6 klaidos, 1/9 dvitaškių, 0/4 tritaškių – tokie rodikliai lydėjo ekipą, tuo tarpu „Kolpingo kolegijos“ žaidėjai pamažu rinkdami taškus kas minutė artėjo prie savo varžovų, ir likus žaisti 34 sekundėms rezultatas tapo lygus. Neišnaudoję progos deramai užpulti varžovų krepšį „ISM“ gynyboje buvo nubausti asmenine, o poto ir technine pražangomis, kas lėmė net 4 baudų metimus į jų krepšį. Realizavęs 3 iš jų V.Šiupinys suteikė nemenką šansą savo komandai. Išprovokuota dar viena pražanga svečių ekipos žaidėja nusiuntė mesti dar dviejų baudos metimų, o realizavus vieną iš jų skirtumas ūgtelėjo iki 4 taškų, tačiau „ISM“ dar turėjo laiko. Gavę net dvi progas pelnyti tritaškį metimą jie jomis nepasinaudojo, o laikui greitai ištirpus nuaidėjo galutinis teisėjo švilpukas, skelbiantis „Kolpingo Kolegijos“ pergalę rezultatu 56:52.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų žaidžiantysis treneris A.Daubaras neslėpė džiaugsmo pergale, bei teigė, jog šiandien „Kolpingo Kolegija“ buvo stipresni.

"Ragai" trečiajame kėlinyje įgijo pranašumą ir nugalėjo "Kolpingo kolegiją" (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 20:20 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Kolpingo Kolegija" (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)"Baltvesa" solidžia persvara palaužė "Kolpingo kolegija" ekipą (2010 sausio 23 d., šeštadienis, 17:55 val.)„Sparta“ nepaliko vilčių „Kolpingo kolegijai“. (2010 kovo 04 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)„Sparta“ įveikė „Kolpingo Kolegiją“ (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:19 val.)"Baltvesa" neturėjo vargo su "Kolpingo kolegija" (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 18:59 val.)Užtikrinta "ISM" pergalė (2009 gruodžio 19 d., šeštadienis, 19:54 val.)"Kolpingo kolegija" sugeba laimėti ir 5-iese (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 17:54 val.)Dideliu tempu išsiskyrusiose rungtynėse, "Kauno SRC-2" nugalėjo "Kolpingo kolegija" (2010 vasario 02 d., antradienis, 20:14 val.)"Kolpingo kolegija" nepabūgo "Grizlių" (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)