MAKROFLEX vs BC SPURTAS & LIUKSAS (64:68)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 sausio 23 d., Trečiadienis, 18:50 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

BC "Spurtas & Liuksas" įveikė "Makroflex"

2013 sausio 23 d., Trečiadienis, 23:29 val., peržiūros: 2293

Trečiadienį, Sausio 23 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos "Sport Turas" pirmenybių rungtynės, tarp „Makroflex“ (šeimininkai) ir „BC Spurtas & Liuksas“ (svečiai) ekipų. Visų rungtynių metu vyko atkakli kova, tačiau rungtynių pabaigoje svečiai pasinaudojo varžovų suteiktomis progomis ir iškovojo šią sunkią pergalę. Rungtynių rezultatas – 64:68 (11:20, 18:14, 22:14, 13:20).

Pirmą kėlinuką taškais pradėjo šeimininkų komandos žaidėjas A.Knezys, tačiau svečiai netrukus atsakė spurtu 0:17 ir įgijo penkiolikos taškų pranašumą. Šeimininkai kėlinį užbaigė šiek tiek sėkmingiau ir sugebėjo sumažinti skirtumą. Rezultatas po kėlinio – 11:20.

Antrasis kėlinukas prasidėjo geresnių šeimininkų žaidimu. Kėlinio pradžią jie laimėjo 11:5 ir skirtumas sumažėjo iki penkių taškų. Tačiau svečiai netrukus susigražino dešimties taškų persvarą, bet kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai vėl sužaidė geriau bei sumažino savo atsilikimą iki penkių taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 29:34.
Trečią ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu 6:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Deja, netrukus svečiai vėl sugebėjo susigražinti pranašumą pelnydami penkis taškus be atsako. Vėliau komandos žaidė lygiai, bet kėliniui artėjant į pabaigą A.Knezys smeigė du tritaškius iš eilės ir šeimininkai turėjo keturių taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje svečia dar sumažino skirtumą iki trijų taškų. Rezultatas po trijų kėlinių – 51:48.

Ketvirtą kėlinį šeimininkai pradėjo penkiais iš eilės D. Rimkevičiaus taškais, tai leido jiems įgyti jau aštuonių taškų pranašumą. Tačiau vėliau svečiai pradėjo mažinti skirtumą ir po penkių iš eilės P. Aleksonio taškų skirtumas buvo tik trys taškai. A.Knezys į tai atsakė dvitaškiu ir skirtumas vėl šoktelėjo. Deja vėliau svečiai sužaidė kur kas užtikrinčiau, jie pelnė devynis taškus be atsako ir iškovojo pergalę keturių taškų skirtumu . Rezultatas po keturių kėlinių – 64:68.

Šeimininkų komandos treneris E.Bacevičius sakė: „Šiandien teisėjavimas buvo žemesnio lygio negu iki šiol, tačiau manau tai yra pateisinama, tikriausiai švilpia ne pirmas rungtynes iš eilės. O mes sužaidėm nekaip ir pralošėm.“

Svečių komandos treneris I.Konovalenko sakė: „Esame patenkinti pergale. Gerai sužaidėm rungtynių pradžią. Vėliau truputį atsipalaidavom, bet pabaigoj viskas gavosi gerai.“

Šeimininkų komandoje geriausiai pasirodė Andrius Knezys 20 tšk., Donatas Rimkevičius 13 tšk., Edvinas Bacevičius 10 tšk.

Svečių komandą į pergalę vedė Petras Aleksonis 26 tšk., Igoris Konovalenko 16 tšk., Nerijus Krygeris 11 tšk.

"Spurtas & Liuksas" antroje rungtynių pusėje įveikė "Judam" (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 15:49 val.)BC"Spurtas & Liuksas" iškovojo nesunkią pergalę (2012 lapkričio 24 d., šeštadienis, 14:10 val.)Galinga "Kauno Autobusų" puolimo banga nušlavė "Makroflex" (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 21:34 val.)Išsigelbėjęs paskutinėmis sekundėmis "BC Spurtas & Liuksas" po pratęsimo parklupdė "SLKALDK Akademiją" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 23:56 val.)"Makroflex" po sunkios kovos įveikė "BC Spurtas&Liuksas" (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)BC ''Spurtas & Liuksas'' neatsilaikė prieš ''Šernų'' vyrus (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 17:35 val.)BC ''Spurtas & Liuksas'' svečiuose palaužė ''Sporto manija - Ekodora 30+'' (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Šernai“ po labai atkaklios kovos palaužė BC „Spurtas & Liuksas“ ekipą (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)"Kauno Autobusai" iškovojo eilinę pergalę (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 23:34 val.)Kauno savivaldybė & Policija po dramatiškos kovos vienu tašku palaužė Makroflex (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:55 val.)