Legama vs Kauno oro uostas & KAMS (118:91)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 09 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ Aleksandro Puškino gimnazija, Pagrindinio ugdymo skyrius, V. Krėvės g. 50, Kaunas, LT-50406

„Legama“ įtikinamai įveikė savo konkurentus

2016 sausio 09 d., Šeštadienis, 20:37 val., peržiūros: 1062

Šeštadienį, sausio 9 dieną, A.Puškino gimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės rungtynės tarp E pogrupio komandų – vietos „Legamos“ bei svečių „Kauno oro uosto & KAMS“. Jau nuo pat pirmųjų minučių šeimininkų ekipa pradėjo diktuoti savo sąlygas bei sužaidus pusę kėlinio turėjo jau dviženklį pranašumą. Vėliau pranašumas tik augo, o antroje rungtynių pusėje šeimininkai jau per daug nesistengė didinti pranašumo ir tiesiog žaidė apylygiai.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu šeimininkų ekipos dvitaškiu, bet tuomet tritaškį pataikė svečiai ir tai tebuvo vos vienintelis kartas, kada jie pirmavo šiose rungtynėse. Tuomet „Legama“ pelnė 12 taškų be atsako ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai ir keitėsi sėkmingomis atakomis, bet kėlinio pabaiga vėlgi priklausė „Legamos“ ekipai. Jie laimėjo atkarpėlę 12:6 ir po pirmojo kėlinio turėjo jau nekuklų pranašumą – 32:18. Antrajame kėlinyje vaizdas per daug nesikeitė. Šeimininkai ir toliau tęsė savo dominavimą ir be didesnio vargo užpuldavo varžovų krepšį. Kėlinį jie pradėjo 19:6 spurtu, kuris leido įgyti jau 27 taškų atotrūkį. Kėlinio pabaigą komandos sužaidė apylygiai, bet „Legama“ vis tiek dar labiau padidino savo turėtą persvarą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 63:32.

Trečiajame kėlinyje „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipa pradėjo rodyti šiokius tokius gyvybės ženklus. Jie pagaliau užpuldavo varžovų krepšį ir nepraleisdavo jiems nenaudingų atkarpų. Visą kėlinį komandos žaidė apylygiai, tad skirtumas per daug nekito. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 90:56. Lemiame ketvirtyje jokios intrigos jau nebebuvo jaučiame ir beliko tik užbaigti formulumus. Paskutiniajame ketvirtyje, „Legamos“ ekipa išleido antrąjį penketuką, bet jie vaizdo aikštelėje negadino ir kaip lygūs kovojo su varžovais. Nors šį kėlinį „Kauno oro uostas & KAMS“ ir laimėjo, tačiau tai per daug bendro vaizdo nekeitė. „Legama“ sutriuškino savo varžovus, rezultatu 118:91.

A.Vilpišauskas („Legama“):
„Nesitikėjom lengvos pergalės, galvojom, kad bus kova. Pas juos gal neatėjo keli aukštaūgiai. Pradėjom bėgti, pritaikėm greitą žaidimą, gerai pataikėm, pabėgom, o po to lygiai ir žaidėm“.

T.Ananka („Kauno oro uostas & KAMS“):
„Pritrūko mūsų aukštaūgių. Šiek tiek atsipalaidavę buvom ir jie tiesiog buvo geresni“.

Legama: Martynas Valaitis – 30 tšk., Arminas Šaulys – 25 tšk., Darius Žukauskas – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Artūrs Pelšs – 14 tšk. (12 rezult. perd.)

Kauno oro uostas & KAMS: Darius Kuzmickas – 24 tšk. (11 atk. kam.), Vilius Rudelevičius – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Povilas Grikštas – 18 tšk., Egidijus Pavalkis – 12 tšk.

„Legama“ įveikė „Senukų“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:15 val.)„Legamos“ puolimo mašina tiesiog nušlavė „Kauno švarą“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:01 val.)„Legama“ „Įmonių“ lygos starte parklupdė debiutantus (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Legama“ po atkaklios kovos patiesė „Sanitex“ (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 21:04 val.)Sunkiai įsibėgėjusi „Legama“ susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 19:56 val.)„Legama“ nugalėjo lentelės kaimynus LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:35 val.)Užtikrintą pataikymą rodžiusi Kauno švara įveikė Kauno oro uostas & KAMS (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 03:34 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įtikinamai nugalėjo „Kauno oro uosto & KAMS“ ekipą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ lengvai pasivaikščiojo su „ASS & Endress H“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:37 val.) „Kauno oro uostas & KAMS“ tik ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Omegos“ krepšininkų. (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:41 val.)