KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & COMPENSA vs AGAVA & ASS E+H (84:62)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 06 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

"Kauno energetikos remontas & Compensa" palaužė savo varžovus

2009 lapkričio 06 d., Penktadienis, 22:00 val., peržiūros: 5424

Penktadienio vakarą, lapkričio 6d., "KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & COMPENSA" įveikė savo varžovus "AGAVA & ASS E+H" 84:62 sirgalių akivaizdoje. Tai buvo dar viena jų pergalė, nors priešininkus palaužė tik paskutiniame varžybų kėlinyje. Kol kas komanda zengia be pralaimėjimų.

Nuo pat pirmos minutės aikštelės šeimininkai spaudė varžovus. Pirmąjį rungtynių pusę pradėjo svečiai taikliu tolimu metimu. Nors ir aikštės šeimininkai įmetė 12 taškų be atsako toliau kova vyko apyligi. Abi komandos darė daug klaidų. Visgi sėkmingiau sužaidė "KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & COMPENSA" komanda ir laimėjo 4 taškų skirtumu (20:16), kuriai padėjo sirgaliai nuolat keliantys didžiulį triukšmą.

Antrasis rungtynių ketvirtis buvo labai įtemptas, komandos keitėsi taikliais metimais, kova vyko lygi. Likus žaisti puse kėlinio šeimininkai pilkais marškinėliais paėmė minutės pertraukėlę. Skirtumas buvo tie patys 4 taškai (33:29). Tik paskutine ataka "KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & COMPENSA" sugebėjo padidinti skirtumą taikliu dvitaškio metimu iki 6 ir svečiai dar bandė vytis varžovus tritaškio metimu tačiau jis buvo netaiklus.

"AGAVA & ASS E+H" trečiojo kėlinio pradžioje dar sumažino skirtumą iki 2 ir nuo tada skirtumas pradėjo augti. Komanda neturėjo kuo keisti pavargusius žaidėjus kurie darė vis daugiau klaidų, aikštelėje pasirodė tik 6 komandos nariai tai ir lėmė taškų deficitą išaugusį iki 11. Likus žaisti daugiau nei minutę Tomas Rasburskis gavo nesportinę pražangą.Trečioji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 59:48.

Paskutinis kėlinys nelabai keitėsi nuo trečiojo, skirtumas augo. A.Šalaševičius mesdamas tritaškį išprovokavo pražangą ir sumetė visus tris baudos metimus (59:53). Įpusėjus kėliniui A.Sutkus puldamas sužingsniavo susidurdamas su trijais varžovais ir patyrė traumą. Rungtynes baigė paskutiniai 5 komandos žaidėjai. Suskambėjus rungtynių pabaigos švilpukui rezultatas buvo 84:62 dar nei vieno pralaimėjimo neturinti laimėjo "KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & COMPENSA" komanda.

Rezultatyviausias nugalėtojų ekipoje buvo D.Neverauskas 23 taškai ir J.Paužuolis surinkęs 20.

Pralaimėtojų ekipoje pasižymėjo A.Sutkus surinkęs 16 taškų.

Paklaustas apie rungtynes laimėtojų vadovas sakė: "teisėjai švilpė kiekvieną prisilietimą tai čiut neišsibaudavom, bet kažkaip išsilaikėm", bei linkėjo varžovams sėkmės.

"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" sutrypė savo varžovus (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 22:27 val.)Nesunki "Kauno energetikos remonto & Compensos" pergalė (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" pasiekė nesudėtingą pergalę (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 21:47 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš "Celsis & LTC" (2010 sausio 08 d., penktadienis, 21:08 val.)"Kauno energetikos remontas & Compensa" neturėjo vargo su nepilnos sudėties "E-Start Club" (2010 sausio 29 d., penktadienis, 20:47 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" lengvai laimėjo prieš "S Logistika" (2009 lapkričio 20 d., penktadienis, 20:56 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" namie sutriuškino "Eccua & Furnika" (2010 vasario 12 d., penktadienis, 21:26 val.)"Kauno energetikos remontas & Compensa" be didesnio vargo įveikė "AKS projektų & Argensta" (2009 spalio 30 d., penktadienis, 20:32 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" antrajame kėlinyje atitrūko ir išsaugojo pergalę savo rankose (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 20:28 val.)Po pirmosios kovos "Kauno energetikos remontas & Compensa" turi 4-ių taškų pranašumą (2010 balandžio 09 d., penktadienis, 21:30 val.)