TRYS MEDŽIAI vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP (63:88)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 22 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Trys Medžiai" patyrė triuškinanti pralaimėjimą "Energijos Sistemų Servisui VP"

2008 gruodžio 22 d., Pirmadienis, 22:08 val., peržiūros: 4136

Šiandien, Jurgio Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių +" lygos rungtynės. Jose susikovė "Trys Medžiai"(šeimininkai) ir "Energijos Sistemų Servisas VP"(svečiai). Pastaroji komanda jau pirmajame kėlinyje susikrovė įtikinamą 15 taškų persvarą, kurią iki rungtynių pabaigos tik padidino ir šventė pergalę, 25 taškų skirtumu.63:88.

Svečių atkovoję ginčo kamuolį iškart "griebė jautį už ragų" ir nieko nelaukę pradėjo aktyvų žaidimą ir primetė jiems tinkantį žaidimo tempą. Šiame kėlinyje beveik visi jų metimai iš dviejų taškų zonos buvo taiklūs. Komanda prametė tik 2 dvitaškius iš 13. Puikiai puldami ir gindamiesi jie sugebėjo kėliniui baigiantis susikrauti jau 15 taškų persvarą. Teisėjo švilpukas pries antrąjį ketvirtį paskelbė rezultatą 10:25.

Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo labiau susikaupę ir stengėsi ištaisyti pirmajame padarytas klaidas, aktyviau gindamiesi ir agresyviau puldami, jie neleido varžovams ir šiame kėlinyje jų triuškinti ir viso kėlinio metu puikiai priešinosi varžovų bandymams perimti iniciatyvą.Visas kėlinys vyko "taškas į tašką" ir nė viena komanda neturėjo aiškios persvaros. Prieš ilgąją pertrauką taškų santykis išliko nepasiketęs, 15 taškų pirmavo "ESS VP' ekipa. 32:47.

Trečiasis kėlinys beveik atkartojo pirmąjį, "ESS VP" ekipa nuo pat pradžių tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir aiškiai pirmavo viso kėlinio metu, pamažu vis didindami savo persvarą. Po šios rungtynių atkarpos ,svečių ekipa jau buvo susikrovusi "nepadorią" 29 taškų persvarą ir jau, ko gero, buvo aišku, kas laimės šias rungtynes.Prieš pasukutinįjį kėlinį rezultatas buvo 48:77.

Paskutinįjį, lemiamą, ketvirtį svečiai pradėjo aiškiai atsipalaidavę, neskubėdami rinko taškus, stengėsi žaisti ne tik efektyviai, bet ir efektingai.Šeimininkai, tuo tarpu, irgi jau nebuvo itin motyvuoti, kovoti dėl pergalės, todėl šiame kėlinyje, buvo žaidžiamas lengvas krepšinis ir nors "Trys Medžiai" laimėjo šį kėlinį 4 taškų skirtumu (15:11), tačiau bendram rezultatui tai įtakos neturėjo. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo "Energetikos Sistemų Serviso VP" pergalę 25 taškų skirtumu. 63:88.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė po 24 taškus pelnę Deividas Baika( 10 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokas. 34 naudingumo balai) ir Karolis Meiliūnas (5 rezultatyvūs perdavimai, 3 perimti kamuoliai, 8 išprovokuotos pražangos. 36 naudingumo balai).Jiems puikiai talkino Rokas Seikauskas, surinkęs 14 taškų ir 13 takovotų kamuolių.

Šeimininkų gretose pastebimiausi buvo 19 taškų pelnęs Henrikas Butkus, taip atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavęs 5 varžovų pražangas ir surinkęs 18 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius.

Triuškinanti "Energijos sistemų serviso VP" pergalė (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 20:21 val.)"Lietuvos dujos" išvykoje sutriuškino "Energijos sistemų servisas - VP" ekipą (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:04 val.)Triuškinanti "Energijos sistemų servisas" komandos pergalė (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)"Eltecha" nepasigailėjo "Energijos sistemų serviso" (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:26 val.)"Eltecha"nesunkiai įveikė "Energijos sistemų servisą - VP" (2009 kovo 15 d., sekmadienis, 22:46 val.)"Trys medžiai" tik po pratęsimo palaužė "Sistematika" (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)"Trys Medžiai" atkrintamąsias varžybas pradėjo pergale (2009 kovo 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Šilduva“ sutriuškino „Energijos sistemų serviso“ krepšininkus (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 23:28 val.)"Trys medžiai" nesunkiai įrodė savo pranašumą (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:00 val.)"Trys Medžiai" neturėjo vargo su "PC Reda" (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)