TEO LT vs YIT KAUSTA (92:51)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 28 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas LT 49460

„Teo LT“ sutriuškino savo varžovus

2008 lapkričio 29 d., Šeštadienis, 00:46 val., peržiūros: 4883

Šiandien „Atžalyno“ vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp „Teo LT“ ir „Kaustos“ krepšinio komandos. Susikrovę milžinišką pranašumą ir jį vis didinę „Teo LT“ iškovojo triuškinamą pergalę, rezutatu 92:51.

Pirmąjame kėlinyje sėkmingiau startavo „Kaustos“ komanda, kuri į priekį įsiveržė po taiklaus A.Glebausko dvitaškio metimo. Tačiau varžovai atsakė keliais taikliais metimais ir kėlinio viduryje nutolo jau 16:9. Tik A.Glebauskui karts nuo karto pavykdavo įveikti priešininkų komandos ginybą ir pelnyti taškus, tačiau kaip sakoma, vienas lauke ne karys, todėl pirmąjį kėlinį „Kausta“ pralaimėjo, rezultatu 26:13.

Antrąjame kėlinyje „Teo LT“ varžovai visiškai palūžo, kai A.Šumskis užsvaidė „Kaustos“ komandos krepšį net keturiais taikliais tolimais metimais. Skirtumas staiga išaugo iki 31 taško ir rezultatas tapo 48:17. Jis taip ir augo iki kėlinio pabaigos, o jis baigėsi rezultatu 57:24.

Trečiąjame rungtynių kėlinyje abi komandos pradėjo žymiai daugiau klysti, tai įtakojo ir šio kėlinio rezultatą. Abi komandos atrodė panašiai, todėl „Teo LT“ tik vienu tašku padidino skirtumą ir laimėjo kėlinį 72:38.

Paskutiniame kėlinyje liko tik formalumai. Tačiau „Teo LT“ neatsipalaidavo ir toliau žudė savo varžovų ginybą taikliais metimais, kurių dėka skirtumas perkopė 40 taškų ribą. Rungtynės baigėsi užtikrinta „Teo LT“ pergale, rezultatu 92:51.

"Teo LT" sutriuškino "Kautros" ekipą (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 22:52 val.)"Teo LT" ekipa nušlavusi savo varžovus žengia į finalinį etapą (2009 balandžio 24 d., penktadienis, 22:33 val.)"Teo LT" eliminavo "Mikrovisatą" (2009 kovo 20 d., penktadienis, 20:52 val.)"Teo LT" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 20:54 val.)„YIT Kausta“ neleido būti sutriuškintiems „Vaidotėnas“ ekipos (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 22:34 val.)"Teo LT" iškovojo nesunkią pergalę (2009 kovo 09 d., pirmadienis, 20:52 val.)Sunki „TEO LT“ pergalė (2009 kovo 13 d., penktadienis, 23:11 val.)"Teo LT" nesunkiai įveikė "YIT Kaustą" (2009 sausio 26 d., pirmadienis, 20:01 val.)"YIT Kausta" iškovojo svarbią pergalę (2009 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Teo LT" per paskutinį ketvirtį nebepavijo „Vaidotėno“ krepšininkų (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:36 val.)