MINORDIJA vs S LOGISTIKA (99:40)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 01 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Minordija" be didelių sunkumų sutriuškino "S Logistika"

Krepšį atakuoja nugalėtojų "šefas" Audrius Mackevičius
2009 gruodžio 01 d., Antradienis, 19:14 val., peržiūros: 6091

Šiandien, gruodžio 1d., Kauno Energijos sporto salėje susitiko dvi Įmonių lygos komandos, šeimininkai "Minordija" žaidžiantys žalia apranga ir svečiai "S Logistika" vilkėdama baltais marškinėliais. Nuo pat rungtynių pradžios pirmavo aikštelės šeimininkai triuškindami varžovus. Svečiai niekaip negalėjo rasti savojo žaidimo bei buvo susirinkę tik šešiese. Jau po dviejų kėlinių "Minordija" pirmavo net 40 taškų skirtumu, o kita likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas. Žaidėjai buvo labiau atsipalaidavę, bet likus žaisti paskutines minutes šeimininkai dar bandė pasiekti šimtąjį tašką, tačiau pritrūko laiko ir pasibaigus paskutiniajam kėliniui rezultatu 99:40 (34:3, 21:12, 22:10, 22:15) nugalėjo "Minordijos" ekipa.

Nors tik prasidėjus pirmajam kėliniui kamuolį atkovojo "S Logistika" komanda, bet jiems niekaip nepavyko pelnyti taškų, o aikštelės šeimininkai pasinaudojo šia galimybe ir pelnė 9 sausus taškus. Pirmus taškus svečių komandai pelnė K.Mikėnas kaip ir likusius šio kėlinio komandos taškus, per kurį jo komanda pelnė tik tris. O šeimininkų ekipa toliau smarkiai baudė varžovus. Svečiams niekaip nepavyko pralaužti šeimininkų gynybos ir po jų baudos metimo, aikštelės šeimininkai smaginosi aikštelėse pelnę net 20 taškų be atsako. Visa to dėka buvo greito puolimo, kurio dažniausias taškų autorius buvo E.Šalkauskas, kuris šiame kėlinyje pelnė 13 taškų. Pasibaigus kėliniui rezultatas buvo 34:3 "Minordija" komandos naudai.

Antrasis ketvirtis tęsėsi panašiai, dar prie pirmojo kėlinio 20 taškų spurto pridėjo M.Genys 3 taiklius dvitaškius iš eilės. "S Logistika" komanda truputi susigriebė ir pelnė 4 taškus (40:7). Toliau rungtynės taip ir klostėsi, be didelės įtampos, šeimininkai toliau krovėsi pranašumą, nors ir šis svečiams kėlinys buvo sėkmingesnis. Po tolimo R.Naujoko taiklaus metimo svečiai pagaliau pelnė dviženklį rezultatą (42:10). Į tai atsakė šeimininkai 7 taškais ir padidino skirtumą dar iki 39 taškų. likus žaisti vos minutei, svečiai įmetė dar vieną tritaškio metimą ir kėlinys baigėsi rezultatu 55:15.

Prasidėjus trečiajam kėliniui svečiai pelnė 5 taškus ir kelias minutes neleido varžovams pelnyti taškų. Galėjo atrodyti, jog skirtumas mažės, bet 5 minučių atkarpą puikiai sužaidė "Minordija" komanda pelnydami 14 taškų ir neleisdami varžovamspelnyti nė taško. Tada gerai pasirodė E.Žiedelis pataikęs tolimą metimą ir kitoje atakoje pelnęs du taškus iš po krepšio (71:25). Likus žaisti pusantros minutės dar 6 taškus pridėjo aikštelės šeimininkai ir susikrovė jau 52 taškų pranašumą. Kėlinukas baigėsi rezultatu 77:25.

Ketvirtajame kėlinyje išmetant kamuolį iš užribio staiga jį perėmė K.Mikėnas ir įkrovė į krepšį. Aikštelės šeimininkai stengėsi surinkti šimtąjį tašką, tačiau pritrūko truputi tikslumo. Žaidimas vyko beveik be gynybos, dažnai buvo leidžiama mesti esant nedengiamam, tai komandos keitėsi sėkmingomis atakomis. Įpusėjus paskutinėms rungtynių kėlinio minutėms rezultatas jau siekė 87:36. Dar du taiklius tolimus metimus pridėjo E.Šalkauskas (96:38). Žaidžiant paskutines rungtynių sekundes sunkiai sekėsi abejų komandų žaidėjams pelnyti taškus, bet žaidžiantis "Minordija" komandoje treneris A.Mackevičius įmetė paskutinį tritaškio metimą. Toliau komandoms nepavyko pelnyti taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu 99:40 šeimininklų pergale.

"Minordija": E.Šalkauskas (30 taškų ir 37 naud. b.), M.Genys (17 taškų).

"S Logistika": D.Kerinas (14 taškų), K.Mikėnas (13 taškų).

Po rungtynių šeimininkų komandos treneris geros nuotaikos sakė, kad komandos nebuvo vienodo pajėgumo ir tai buvo lyg lengva treniruotė, jog net pats žaidė.

Svečių komandos žaidėjai juokaudami kalbėjo, kad šį kartą smarkiai gavo ir sveikina varžovus, o kitą kartą atsirevančuos.

"Minordija" sutriuškino dar vienus priešininkus (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 19:26 val.)"Minordija" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Minordija" iškovojo nesunkią pergalę (2010 vasario 11 d., ketvirtadienis, 19:29 val.)"Minordija" vos išnešė sveiką kailį iš po "Kauno tiltų" (2010 sausio 12 d., antradienis, 19:13 val.)"Minordija" Įmonių lygoje toliau skinasi kelią pergalėmis (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 19:28 val.)"Minordija" lengvai nugalėjo "Kauno tiltus" (2010 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)"Minordija" krepšininkai pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 19:28 val.)"Mikrovisata" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" lengvai laimėjo prieš "S Logistika" (2009 lapkričio 20 d., penktadienis, 20:56 val.)"Kauno Švara & KRG" namuose įveikė "S Logistiką" (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 23:12 val.)