Plastena vs BC „Rhino“ (116:64)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 25 d., Antradienis, 21:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Plastena“ be didesnio vargo pasiekė pergalę prieš BC „Rhino“

2024 birželio 25 d., Antradienis, 22:39 val., peržiūros: 114

Birželio 25 d., antradienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Vasaros lygos rungtynės tarp „Plastena“ (4-3) ir BC „Rhino“ (3-4) ekipų.

Rungtynes abi ekipos pradėjo labai rezultatyviai, tačiau dėka šešių pataikytų tritaškių per pirmą kėlinį „Plastena“ įgijo dviženklį pranašumą ir po pirmo kėlinuko buvo priekyje 37:21.

Antrąjį kėlinį BC „Rhino“ pradėjo nedideliu spurtu 0:7 ir artėjo iki 37:28. Bet tada šeimininkai vėl perėmė iniciatyvą, R.Balčius papuošė rungtynes dėjimu, o įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 59:40.

Trečiajame kėlinyje „Plastena“ ir toliau palaikė aktyvų ir greitą žaidimą, kėlinį užbaigė spurtu 10:1, o po trijų kėlinių jau pirmavo 93:59.

Ketvirtą kėlinuką šeimininkai pradėjo trimis tolimais metimais ir dar labiau didino savo persvarą bei užtikrintai laimėjo grupės kaimynų dvikovą. Galutinis susitikimo rezultatas 116:64 (37:21, 22:19, 34:19, 23:5).

6 išpr. praž.

„Plastena“ be didesnio pasipriešinimo iškovojo bronzą (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 19:52 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 11 d., antradienis, 22:06 val.)Vasaros lygoje pergalę iškovojo „Potencialas“. (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 20:06 val.)„Batniavos seniūnija“ užtikrintai įveikė BC „Rhino“ekipą (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 22:52 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Šauktiniai“ (2024 birželio 11 d., antradienis, 21:58 val.)G. Užpalio dvitaškis išplėšė pergalę „Plastenai“ (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ nepasigailėjo „RIO ‒ RTZ Motors“ krepšininkų. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 19:58 val.)Po pratęsimo „RIO ‒ RTZ Motors“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ per kėlinį grįžo iš dvidešimties taškų deficito, bet vis tiek pralaimėjo (2024 birželio 18 d., antradienis, 23:12 val.)„Plastena“ pratęsė „Krepsiniofanai.lt“ ekipos pralaimėjimų seriją (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)