AKS & NEKTURTAS vs a1 ALTERNATYVA (67:62)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 03 d., Trečiadienis, 19:40 val. @ J.Grušo vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas LT-48169

Ne itin rezultatyviose rungtynėse netrūko nervų

Donatas Rimkevičius (AKS - Nekturtas) buvo vienas iš stabilumo ir pergalės garantų
2007 sausio 03 d., Trečiadienis, 22:09 val., peržiūros: 3621
Dar vienos "Įmonių" lygos rungtynės šiandien (01 03) vyko J.Grušo vidurinėje mokykloje, kur vietos "AKS & NEKTURTAS" priėmė "a1 Alternatyva" ekipą. Dramatiškame susitikime ramiau žaidę svečiai neatsilaikė prieš įsikarščiavusius aikštelės šeimininkus ir patyrė nesėkmę 5 taškų persvara. Net gavę 3 technines pražangas ir paskutinį kėlinį žaidę be iš aikštės išvaryto komandos trenerio Egidijaus Vaitkevičiaus "AKS & NEKTURTAS" krepšininkai nenuleido rankų ir parodė ko jie verti.

Jau pirmosios rungtynių akimirkos nežadėjo svečiams "lengvo pasivaikščiojimo" – šeimininkai startavo dviem tolimais metimais ir išsiveržė 6:0. Po dar kelių atakų jie pirmavo jau 11:2 ir G.Ilčiukui teko prašyti pertraukėlės, kad jo ekipos krepšininkai atsigautų po tokio staigaus puolimo. Ir tai padėjo – grįžę į aikštę svečiai atsakė 7 iš eilės taškais ir sumažino skirtumą iki 2, o kėliniui besibaigiant visai išlygino skirtumą 16:16.

Antrasis ketvirtis prasidėjo panašiai –
"AKS & NEKTURTAS" spurtavo 8:2 ir tik tada Remigijus Bardauskas sumažino skirtumą pelnydamas 4 taškus iš eilės (24:22). Šeiminkai vėl atsakė 7 taškais ir įgijo jau 9 taškų pranašumą. 2 tritaškius pataikė Žydrūnas Navickas. Pabaigoje svečiai kiek susiėmė ir didinti persvaros neleido, todėl rungtynėms įpusėjus komandas skyrė 8 taškai 36:28.

Po pertraukos šeimininkams pavyko įgyti didžiausią šių rungtynių pranašumą – 12 taškų (40:28), tačiau tada jiems ėmė nesisekti. Viena po kitos sekė net trys techninės pražangos: viena suoleliui ir dvi komandos lyderiui bei treneriui Egidijui Vaitkevičiui. Po antrosios pražangos E.Vaitkevičiui buvo liepta išeiti iš aikštės, tačiau jis atsisakė tai vykdyti ir pagal oficialias taisykles teisėjai buvo pasirįžę nutraukti rungtynes. Visgi pasitarus lygos vadovybei ir teisėjams šeimininkų treneriui buvo leista stebėti rungtynes nereiškiant savo nuomonės žaidimo bei teisėjų atžvilgiu. Naudodamiesi tokia suirute varžovų ekipoje "a1 Alternatyvos" krepšininkai išlygino rezultatą (50:50) ir paskutiniame kėlinyje kova prasidėjo iš naujo.

Sėkmingiau kaip ir kiekvieną kėlinį taip ir šį pradėjo šeimininkai įgydami 4 taškų pranašumą ir perimdami psichologinę persvarą. Po kelių apsikeitimų taikliais metimais "AKS & NEKTURTAS" padidino persvarą iki 6 taškų ir laikė ją iki pat pabaigos. Likus 24 sekundėms komandas skyrė vis tas pats atstumas (64:58) ir svečiai ėmė stabdyti varžovus pražangomis, tačiau šie iš 4 metimų pataikė 3 ir pelnyti 4 "a1 Alternatyvos" taškai rezultatą sušvelnino minimaliai.

Po rungtynių abejų komandų strategai nebuvo patenkinti. Gintautas Ilčiukas rungtynes pavadino "krepšinio parodija", o Egidijus Vaitkevčius skundėsi teisėjais, kurie jo nuomone nevaldė žaidimo nuo pat pirmųjų minučių.

Nors ir nežaidęs ketvirtajame kėlinyje nugalėtojų gretose rezultatviausias buvo Egidijus Vaitkevičius pelnęs 16 taškų. Po 13 pridėjo Donatas Rimkevičius (16 naud. balų) ir Rytis Ermalis (7 išprovokuotos pražangos).
"a1 Alternatyva" gretose 20 taškų pelnė Remigijus Bardauskas. Edvinas Paškevičius pridėjo 16, o Kęstutis Pulokas 11 taškų.
Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Kauno vandenų" ekipa (2006 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 21:10 val.)Nervingose rungtynėse pranašesni buvo „Kauno Energijos krepšininkai (2006 gruodžio 22 d., penktadienis, 21:55 val.)Užtikrinta "a1 Alternatyvos" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:09 val.)Sunki "a1 Alternatyvos" pergalė (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 20:58 val.)"Iššūkio" taurėje netrūksta aistrų ir įtampos (2007 kovo 14 d., trečiadienis, 22:14 val.)"a1 Alternatyva" reabilitavosi po vakarykštės nesėkmės (2006 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:38 val.)"Kauno vandenys" priešinosi tik pusę rungtynių (2006 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:41 val.)"a1 Alternatyva" po dramatiškos rungtynių pabaigos ir pratęsimo tęsia kovą "Iššūkio" taurėje (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 21:25 val.)"a1 Alternatyva" neatlaikė rungtynių įtampos ir kapituliavo (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 23:30 val.)"a1 Alternatyva" neturėjo didesnių problemų kovoje su "Projektų Gama" (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 21:57 val.)