ŽALVARIS vs FORTO SIENA (81:90)Meras D » Atkrintamosios rungtynės
2007 balandžio 28 d., Šeštadienis, 14:30 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Forto Siena" keliauja į ketvirtfinalį

2007 balandžio 28 d., Šeštadienis, 17:57 val., peržiūros: 4176
Šį šeštadienį "Didžiosios Mero Taurės" aštuntfinalyje "Forto Sieną"" savoje aikštėje priėmė Žalvario" komandą. 35 minutes aikštėje vyko lygi ir atkakli kova. Visgi, paskutinėmis dvikovos minutėmis labiau patyrę šeimininkai sugebėjo atitrūkti nuo varžovų ir iškovojo pergalę rezultatu 81:90.

Susitikimas prasidėjo daugybe nerezultatyvių atakų. "Forto Siena" pirmąsias keturias rungtynių minutes nesugebėjo pelnyti taškų ir tuo pasinaudoję žalvariečiai pelnė 10 taškų be atsako. Šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės, po kurios pagaliau ėmė rinkti tašku ir pamažu tirpdė savo taškų deficitą. Po pirmųjų dešimties minučių keturiais taškais pirmavo svečiai – 16:20.

Antrajame kėlinyje aikštėje vyko lygi, atkakli kova. Po pirmųjų dviejų kėlinių skaičiai švieslentėje puikiai atspindėjo įvykius aikštėje – 39:39.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – kova taškas į tašką. Pirmavo tai viena, tai kita ekipa. Prieš lemiamą ketvirtį "Forto Siena" turėjo minimalią persvarą – 64:63.

Pirmosiomis ketvirtojo kėlinuko minutėmis ir toliau vyko visiškai lygi kova. Ketvirčiui įpusėjus šeimininkai surengė nedidelį spurtą 7:0 ir taip įgijo šioms rungtynėms pakankamai solidų septynių taškų pranašumą. Kad ir kaip "Žalvaris" stengėsi jiems nepavyko panaikinti skirtumo ir šeimininkai išlaikę įgytą persvarą iki dvikovos pabaigos šventė pergalę rezultatu 90:81.

Po susitikimo nugalėtojų treneris Remigijus Zelvaras kalbėjo: "Sunkios rungtynėms, taškas į tašką, susirinko nedaug žaidėjų. Ketvirtam kėliny geriau pasigynėm, o ir patirtis daro savo".

Žalvariečių treneris Vitoldas Masalskis po rungtynių buvo konkretus: "Turėjom laimėt".

"Forto Sienos" gretose 24 taškus pelnė Tomas Martinkus, 23 – Mantas Ručinskas (8 rez. perd.), 16 – Paulius Jacikas (13 atk. kam.), 15 – Robertas Mickevičius.

"Žalvario" ekipoje 19 taškų surinko Deividas Baika, 13 – Rokas Seikauskas, 11 – Arnas Patribavičius.

Šeimininkai susitikimo teisėjams skyrė po 8, svečiai po 10 balų.
Įtikinama "Forto sienos" pergalė (2007 kovo 30 d., penktadienis, 23:08 val.)"Kauno Autobusai" nušlavę "Forto Sieną" važiuoja į pusfinalį (2007 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:21 val.)"Forto siena" iškovojo antrą pergalę "Mero" taurėje (2007 balandžio 18 d., trečiadienis, 21:41 val.)"Žalvaris" iškovojo pirmąją pergalę (2007 balandžio 13 d., penktadienis, 22:48 val.)"Krovinių karavanas" pergalę iškovojo paskutiniame ketvirtyje (2007 kovo 27 d., antradienis, 20:40 val.)"BC Tif" pergalę iškovojo po pratęsimo (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 20:06 val.),,Atletas-2" atkakliose rungtynėse palaužė ,,Žalvario" krepšininkus (2007 balandžio 11 d., trečiadienis, 23:22 val.)