KAUNO KVARCAS vs SK DAINAVA (80:77)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 12 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

“Kauno kvarcas” paskutinėmis minutėmis iškovojo pergalę

2009 gruodžio 12 d., Šeštadienis, 19:27 val., peržiūros: 6002
Šeštadienį (12-12) „Santaros“ gimnazijos sporto salėje susitiko dvi „C“ lygos ekipos , tai „Kauno kvarcas“ (šeimininkai) ir „SK Dainava“ (svečiai). Beveik visas rungtynes pirmavo svečių ekipos krepšininkai. Iki varžybų pabaigos likus apie dvi minutes komandas skyrė dešimt taškų. Nenuleidę rankų ir įgavę antrąjį kvėpavimą „Kauno kvarco“ ekipa sugebėjo kilti į lemiamą šturmą ir laimėti atkarpą 13:0 , bei išplėšti dar vieną pergalę 80:77.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo laimėtu šeimininkų ginčo kamuoliu. Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė „Kauno kvarco“ ekipa. Svečių ekipai pirmoje kėlinio pusėje sekėsi sunkiai atakuoti , bei stabdyti greitą krepšinį demonstruojančius priešininkus.Vaizdas aikštelėje pasikeitė pačioje kėlinio pabaigoje. Iniciatyvą perėmę svečiai sugebėjo persverti rezultatą ir po pirmojo kėlinio turėti penkių taškų persvarą 17:22.

Antrasis kėlinys pademonstravo itin energingą kovą. Šeimininkų ekipai buvo pavykę sumažinti deficitą iki minimumo , tačiau padarę keletą klaidų gynyboje ir neišnaudoję puikių progų pelnyti taškus „Kauno kvarco“ krepšininkai leido varžovams atstatyti penkių taškų persvarą. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 29:34 (12:12).

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą (38:38). Toks rezultatas ilgai neužsibuvo. Sužaidę sėkmingą atkarpą „SK Dainava“ komandos žaidėjai atitolo iki aštuonių taškų. Ketvirčio pabaigoje komandas jau skyrė dviženklis taškų skirtumas , bet užtikrintai pabaigusi kėlinį „Kauno kvarco“ komanda atstatė turėtą deficitą 47:55 (21:18).

Ketvirtasis kėlinys įrodė , kad žaisti reikia visas keturiasdešimt minučių. Pirmoje kėlinio pusę svečiams pavyko išlaikyti dviženklį pranašumą. Ketvirčio viduryje šeimininkams pradėjus spausti varžovus , jų deficitas pradėjo žaibiškai tirpti. Iki kėlinio pabaigos likus dvejoms minutėms puikiai žaidę tiek gynyboje tiek puolime „Kauno kvarco“ žaidėjai sumažino persvarą iki dviejų. Po „SK Dainava“ komandos paprašytos minutės pertraukėlės šeimininkai sugebėjo nuo persvaros nukirpti dar vieną tašką. Atsipalaidavę svečiai padarė keletą klaidų ir tuo pasinaudoję jų varžovai įgijo trijų taškų persvarą. Iki rungtynių pabaigos likus šešioms sekundėms „SK Dainava“ dar turėjo visas galimybes išlyginti rezultatą , bet metimas nepasiekė tikslo ir pergalę šiose rungtynėse iškovojo „Kauno kvarcas“ 80:77 (33:22).

Po varžybų pakalbintas „SK Dainavos“ strategas teigė : „ – Pralaimėjo laimėtas varžybas“.

Nugalėtojų ekipos treneris buvo gerai nusiteikęs ir su šypsena veide sakė : „ – Komanda labai džiaugiasi , kad ir vėl pavyko išsigelbėti“.

„Kauno kvarcas“ : L.Stanislovaitis surinkęs net 54 naudingumo balus (36 taškai ir 20 atkovotų kamuolių).

" SK Dainava" : K.Zarnauskas 25 taškai ir 10 atkovotų kamuolių.

"Kauno kvarcas" Vaišvydavoje iškovojo pirmąją pergalę II ture (2010 vasario 09 d., antradienis, 22:48 val.)“Ragai” iškovojo sunkią pergalę (2009 gruodžio 19 d., šeštadienis, 19:19 val.)"Kauno Kvarcas" parodė charakterį ir pasiekė pergalę (2009 lapkričio 28 d., šeštadienis, 18:36 val.)"SK Dainava" pasiekė nelengvą pergalę (video) (2010 sausio 26 d., antradienis, 22:07 val.)Antroji "Kauno kvarco" pergalė (2009 lapkričio 17 d., antradienis, 22:07 val.)"Kauno Kvarcas" nepasigailėjo "Robotukų Armijos" (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 17:43 val.)"Kauno Kvarcas" turėjo pripažinti "ISM" pranašumą (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:20 val.)"KK Snaiperiai" pasiekė nesunkią pergalę (2010 vasario 28 d., sekmadienis, 18:00 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Kolpingo Kolegija" (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)"SK Dainava" sezoną pradėjo pergalingai (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 17:59 val.)