KAUNO TILTAI vs EKODORA & MC TRANS (74:65)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

Graži "Kauno Tiltai" ekipos pergalė

2008 gruodžio 16 d., Antradienis, 00:05 val., peržiūros: 3532

Šį vakarą Jachtklubo sporto salėje, įvyko "Įmonių" lygos C pogrupio rungtynės tarp "Kauno Tiltai" ir "Ekodora & MC Trans" komandų. Aikštės svečiai visą laiką lipo varžovam ant kulnų, tačiau ne itin sėkmingi antrasis ir ketvirtasis kėliniai sulžulgdė jų viltis laimėti. "Kauno Tiltai" laimėjo rezultatu 74:65.

Rungtynių pradžia nebuvo sklandi nė vienai komandai nesiskė gerai atakuoti,bet kėliniui įpusėjus komandos pradėjo pataikyti. Praėjus daugiau nei pusei kėlinio, svečiai buvo priekija 12:10, tačiau po šeimininkų spurto 8:0 jie išsveržė į prieki ir laimėjo kėlinį 18:12.

Prasidėjus antrajam kėliniui atrodė, jog šeimininkai nenusiteikę lengvai pasiduoti. Aktyviai gindamiesi ir sėkmingai mesdami beveik visus metimus, kurių metė gerokai daugiau nei varžovai, „Kauno Tiltai“ ženkliai padidino pranašumą prieš svečius. Pasibaigus antrojo kėlinuko laikui jie pirmavo rezultatu 36:20. Ir atrodė, kad viskas šiose rungtynėse aišku.

Tačiau trečiame kėlinyje „Ekodora & MC Trans“ iškart ėmėsi rodyti iniciatyvą ir po galingo spurto greitai ėmė mažinti persvarą, skirtumas sumažėjo iki keturių taškų 45:49. Ketvirčiui jau einant į pabaigą svečių komandos žaidėjas pataikė dvitaški metimą. Po kurio suskambus švilpukui rezultatas buvo 49:47 šeimininkų naudai, todėl buvo laukiama idomi kova.

Paskutinysis kėlinys ko gero kainavo aikštės svečiams pergalę. Gausybė klaidų, nesusikaupimas ir labai prastas pataikymas. Vos prasidėjus kėliniui šeimininkai ėmė vadžias i savo rankas ir veržėsi į priekį. Svečiai pamatę, kad jau nebepavyks iškovoti pergalės, todėl atsipalaidavo. 74:65 tokiu rezultatu ir baigėsi šis mačas, sunkiai iškovotą pergalę šventė „Kauno Tiltai“ ekipa.

Šeimininkų komandoje geriausiai atrodė Mindaugas Mažeika pelnęs 34 taškus, atkovojas 10 ir “pavoges” 7 kamuolius. Svečių komandoje labiausiai pasižymėjo Kęstutis Mačiūnas pelnęs 18 taškų.

Po rungtynių svečių komandos treneris buvo geros nuotaikos ir sakė jog jie šiandiena žaidė savo malonumui, be įtampos. Nes jie jau turi kelialapį į kitą etapą. Treneris davė pasireikšti visiems savo komandos žaidėjams.

Nugalėtojų treneris sakė, kad pergalę lėmė šaltakraujiškumas lemiamomis minutėmis ir daugiau išsaugotų jėgų.

Puikiai sužaidę trečiąjį kėlinį "Kauno tiltai" iškovojo pergalę (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 21:06 val.)"Kauno Tiltai" peržengė aštuntfinalio barjerą (2009 kovo 29 d., sekmadienis, 18:54 val.)"Kauno tiltai" tik po sunkios kovos palaužė "Jmi & Florvita" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:46 val.)"Kauno tiltai" įveikė "Mikrovisatą" (2009 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Minimali "Ekodoros & MC Trans" pergalė (2009 kovo 24 d., antradienis, 21:59 val.)Minimali "Kauno tiltų" pergalė didelio džiaugsmo neatnešė (2009 balandžio 15 d., trečiadienis, 22:24 val.)Sunkiai pasiekta "Ekodora & MC Trans" komandos pergalė (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:39 val.)Puikiai sužaistas antrasis kėlinys, leido "Kauno Tiltams" iškovoti dar vieną pergalę (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 23:05 val.)"Kauno tiltai" sutriuškino "Naftelf - Nowaco" ekipą (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:10 val.)"Makroflex" pasiekė nesunkią pergalę (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 19:15 val.)