EKODORA & MC TRANS vs MAKROFLEX (75:79)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 07 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"Makroflex" po sunkios kovos palaužė "Ekodora & MC Trans"

2008 lapkričio 08 d., Šeštadienis, 03:20 val., peržiūros: 4412
Šiandien, 19.15 val., Vydūno vidurinėje mokykloje, susitiko „Įmonių“ lygos komanda „EKODORA & MC TRANS“ prieš „MAKROFLEX“. Visų rungtynių metu vyko įnirtinga kova, kurios baigtis tapo aiški tik rungtynių pabaigoje, kada po sunkios ir atkaklios kovos „MAKROFLEX“ vyrai palaužė priešininkus „EKODORA & MC TRANS“ rezultatu 79:75 ir iškovojo antrąją pergalę šiame sezone.

Visų rungtynių metu vyko įnirtinga ir apylygi kova, kurios metu visą laiką nežymiai pirmavo „MAKROFLEX“ komanda. Varžybų pradžia prasidėjo stipriu ir galingu „EKODORA & MC TRANS“ komandos spurtu, iš eilės pataikant du tolimus metimus. Tačiau priešininkai nesnaudė ir atsakė galingais tolimais metimais. Po pirmo kėlinuko komandas teskyrė du taškai 17:19.

Antras kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant tolimais metimais ir viso kėlinio metu vyko apylygi ir nervinga kova. Kėlinio pabaigoje „EKODORA & MC TRANS“ komandos vyrai sugebėjo įsiveržti į priekį be atsako užpuldami priešininkus 6:0, tačiau šį persvara labai greitai ištirpo ir „MAKROFLEX“ komanda išėjo ilsėtis per didžiąją pertrauką turėdami trijų taškų persvarą. Kėlinį minimaliu tašku skirtumu laimėjo „MAKROFLEX“ 18:19.

Antroje rungtynių pusėje kova išliko tokia pati intriguojanti ir nervinga. Trečiame kėlinyje nei viena komanda negalėjo didesniu skirtumu įsiveržti į priekį. Abiejų komandų vyrai darė daug klaidų, netaikliai atakavo iš visų pozicijų, pramesdami daug metimų. Tačiau nežiūrint į pramestų metimų skaičių, tai buvo rezultatyviausias kėlinys, kuris baigėsi „EKODORA & MC TRANS“ komandos minimaliu pranašumu 24:23.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo „MAKROFLEX“ komandai turint dviejų taškų pranašumą. Kurį kėlinio pradžioje sugebėjo padidinti iki vienuolikos, be atsako pelnydami 11 taškų ir atrodytų susikraudami solidų pranašumą. Tačiau „EKODORA & MC TRANS“ vyrai nenusileido ir pranašumą kėlinio pabaigoje sugebėjo sumažinti iki dviejų taškų, tačiau to nepakako pergalei. „MAKROFLEX“ komanda sunkiai ir garbingai rezultatu 79:75 išplėšė pergalę, daug nervų pareikalavusiose rungtynėse.

„MAKROFLEX“ komandos žaidžiantis treneris džiaugėsi sunkiai iškovota pergale. Gyrė priešininkus, kaip vieną iš stipriausių pogrupio komandų.

„EKODORA & MC TRANS“ treneris rungtynes įvertino patenkinamai, taip apibūdindamas savo komandos žaidimą.
"Ekodora & MC Trans" po sunkios kovos palaužė "Kamesta" (2009 kovo 13 d., penktadienis, 21:27 val.)"Makroflex" palaužė grupės lyderius (2009 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)Minimali "Ekodoros & MC Trans" pergalė (2009 kovo 24 d., antradienis, 21:59 val.)Sunkiai pasiekta "Ekodora & MC Trans" komandos pergalė (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:39 val.)Namų sienos nepadėjo "Kamestai" apsiginti nuo "Ekodora - MC Trans" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)Puiki sezono pradžia "Ekodora & Mc Trans" komandai (2008 spalio 20 d., pirmadienis, 23:30 val.)"Makroflex" pasiekė nesunkią pergalę (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 19:15 val.)"Makroflex" iškovojo pergalę prieš "JMI - Florvita" krepšininkus (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:19 val.)"KER & Lytagra" po sunkios kovos pateko į ketvirtfinalį (2009 balandžio 10 d., penktadienis, 21:37 val.)"Makroflex" II turą pabaigė pergale (2009 kovo 12 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)