CURRUS IR DARIAUS BALDAI & TRUKMĖ vs GB UNITED (71:70)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2010 kovo 12 d., Penktadienis, 17:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Po atkaklios kovos pergalę šventė "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė"

2010 kovo 12 d., Penktadienis, 19:39 val., peržiūros: 3990

Šiandien, penktadienio vakarą, buvo sužaistos vienintelės dienos rungtynės. J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko aštuntfinalio Įmonių lygos komandos. Šeimininkai "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" priėmė svečius "GB United".Tai pirmos šių komandų susitikimas, taigi kova vyko atkakli ir abi komandos buvo bent po kartą atitrūkusi viena nuo kitos, tačiau į rungtynių pabaigą rezultatas išsilygino ir kova vyko itin aštriai. Po dviejų kėlinio komandas skyrė 1 taškas (37:36), o pasibaigus rungtynėms pergalę šventė taip pat vienu tašku šeimininkai rezultatu 71:70 (12:16, 25:20, 12:21, 22:13). Taigi norint tęsti kovą toliau "GB United" turi nugalėti sekančiame susitikime bent 2 taškais.

Pirmasis kėlinys prasidėjo sėkmingiau šeimininkams kurie iškart atitrūko 4 taškais, bet tolimu metimu ir dar 4 taškais į priekį pabėgo svečiai (4:7). Po dviejų taiklių šeimininkų baudos metimų, verždamasis Tadas Žirgulis iš "GB United" ekipos pataikė metimą ir privertė kartu prasižengti varžovą taip atitoldami nuo varžovų 4 taškais. Visgi greit nelaukus rezultatas išsilygino, tačiau taip pat keturiais taškais atsakė ir svečiai. O kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais iš po krepšio ir rezultatu 12:16 išėjo ilsėtis.

Antrąjį kėlinį komandos sužaidė panašiai, nors ir pradžioje sėkmė labiau lydėjo svečius. Jie sužaidus beveik puse kėlinio padidino persvarą iki dviženklio pranašumo po dviejų iš eilės pataikytų G.Seiliaus tolimų metimų 22:33. Bet tada laimė ėmė šypsotis šeimininkams, ši komandą spurtavo 11:0, paskutinius taškus su pražanga pataikė Valdas Vilkuotis, kuris taip pat ir realizavo baudos metimą. Visgi tolimą metimą dar pataikė E.Vaičiulis ir taip įgijo pranašumą, tačiau šeimininkai dar spėjo padaryti sėkmingas dvi atakas ir taip po ilgo laiko įsiveržti minimaliu skirtumu į priekį 37:36.

Trečiąjį kėlinį pradėjo šeimininkai taikliu metimu ir padidino pranašumą iki 3 taškų. Visgi G.Seilius išlygino rezultatą tolimu metimu, o komandos draugas M.Lankutis dar pridėjo du taškus. Tačiau šeimininkų komanda pridėjo dar 6 taškus, kuriuos sunkiai užkovojo, bet svečiai lengvai ištirpdė jų skirtumą tolimais metimais ir įsiveržė į priekį rezultatu 45:47. Po dviejų pramestų baudos šeimininkų metimų, G.Seilius ir toliau sėkmingai atakavo iš toli. Nors ir "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" komandai pavyko priartėti prie varžovų iki minimalaus skirtumo (49:50), tačiau toliau sėkmingai žaidė tik "GB United" krepšininkai. Iki pasibaigus kėlinukui svečiai sužaidė atkarpą 7:0 ir po šio kėlinio rezultatu 49:57 pirmavo svečiai.

Paskutiniame kėlinyje vyko arši kova. šeimininkams reikėjo sumažinti kuo labiau skirtumą, jog jei pralaimėję galėtų atsirevančuoti kuo lengviau. Taigi prasidėjus kėliniui svečiai padidino skirtumą iki dviženklio skaičiaus 49:59. Tačiau greit viską ištirpdė šeimininkai daugiausiai T.Makaro dėka, kuris pelnė svarbius 5 taškus. Komandos ėmė vis dažniau prasižengti, taip stodami prie baudų metimo linijos. po "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" komandos centro puolėjo E.Grinčiko reido po krepšiu komandas skyrė vos vienas taškas 61:69. O dar sužaidus atkarpą 4:1 šeimininkai įsiveržė į priekį dvejais taškais. Dar po vieno taiklaus baudos metimo iš dviejų svečiai tik sumažino skirtumą iki vieno, bet tada T.Makaras šeimininkams galėjo pelnyti tris baudos metimus, tačiau realizavo tik du ir turėjo jau 3 taškų persvarą. Visgi viltis sugrąžino E.Vaičiulis svečiams pataikydamas iš po krepšio ir dar priversdamas varžovus prasižengti ir tada rezultatas tapo lygus. Visgi šeimininkai pelnė du taškus, o svečiai realizavo vieną baudą iš dviejų ir likus žaisti nepilną minutę komandos dar apsikeitė po du taškus ir pergalę šventė šeimininkų ekipa rezultatu 71:70.

Po rungtynių nugalėtojai komentavo:" Smagi pergalė, nors tik galėjome ir didesniu skirtumu nugalėti. Tegyvuoja draugystė!".

O svečiai kalbėjo:" Dėl baudų metimų nepataikymo pralaimėjome, bet viskas dar prieš akis".

Rezultatyviausi "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" komandoje: V.Vilkuotis 19, R.Turskis 17 ir T.Makaras 13 taškų.

rezultatyviausi "GB United" ekipoje: G.Seilius 21, E.Vaičiulis 19 taškų ir T.Žirgulis 15 taškų.

"Club 9 & Bioprojektas" po atkaklios kovos įveikė "Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:47 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" neturėjo vargo su "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" ekipa (2010 vasario 12 d., penktadienis, 20:14 val.)"Eccua & Furnika" begėdiškai sutriuškino "Currus ir Dariaus baldus & Trukmę" (2009 lapkričio 13 d., penktadienis, 19:21 val.)"Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" neįkando "Garliavos Duonos" (2010 vasario 19 d., penktadienis, 19:38 val.)„Currus ir Dariaus baldai & Trukmė“ komandai sezonas baigtas (2010 kovo 26 d., penktadienis, 19:39 val.)"Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" be gailesčio sutriuškino "Tondą" (2010 sausio 22 d., penktadienis, 22:12 val.)"Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" pagaliau atidarė savo pergalių kraitį (2009 gruodžio 04 d., penktadienis, 19:34 val.)Gynybinio tipo rungtynėse pergalę šventė "GB United" (2010 vasario 17 d., trečiadienis, 23:07 val.)"GB United" iškovojo pergalę svečiuose (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 20:27 val.)Po sunkios kovos "GB United" palaužė "Olympic casino" ekipą (2010 vasario 03 d., trečiadienis, 22:46 val.)