Stakliškių vidurinė mokykla vs Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla (77:76)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 11 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ Stakliškių vidurinė mokykla, Prienų 14, Stakliškės LT-59052

Minimali Stakliškių vidurinės mokyklos pergalė

2009 balandžio 11 d., Šeštadienis, 21:08 val., peržiūros: 6571

Šiandien (04.11) Stakliškių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Krepšinis.net" turnyro ekipos Stakliškių vidurinė mokykla (šeimininkai) ir Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinė mokykla (svečiai). Po labai sunkios kovos, tik minimaliu skirtumu, pergalė buvo pasiekta, rezultatu (77:76).

Pirmojo kėlinio pradžioje Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinė mokykla krepšininkai spurtavo atkarpą laimėję (4:0), bet Stakliškių vidurinė mokykla spurtavo atkarpą 10:0 ir jau jie buvo priekyje (10:4). Viduryje kėlinio rezultas buvo minimalus (16:15), bet geriau pabaigę ketvirtį šeimininkai laimėjo jį 6 taškų skirtumu (23:17).

Antrojo kėlinio pradžioje Stakliškių vidurinė mokyklos krepšininkai dar padidino savo persvarą iki 11 taškų skirtumo, bet laimėjo Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinė mokykla krepšininkai spurtavo atkarpą 11:3 ir jau rezultatas nebesiekė 3 taškus (37:34). Bet Stakliškių vidurinė mokyklos centro puolėjo T.Rukevičiaus pastangomis, truputi padidino savo komandos persvarą iki 7 taškų, besibaigiant kėlinukui. To pasekoje 41:34, po antrojo kėlinio vis dar buvo priekyje Stakliškių vidurinė mokykla.

Trečiojo kėlinio dydžiąją pusę, vyravo apyligis, rezultatyvus abiejų komandų krepšinis. Bet geriau sužaidus kėlinio pabaigą, Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinės mokyklos krepšininko T.Bumbulevičiaus pastangomis po šio kėlinio rezultatas tapo minimalus (60:59).

Tik prasidėjus paskutiniajam kėlinukui, T.Bumbulevičiaus 4 taškais iš eilės, savo Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinės mokyklą išvedė po ilgos pertraukos į priekį (60:63), bet Stakliškių vidurinė mokykla nepasidavė, laimėjo atkarpą 10:0 ir jau buvo priekyje. rezultatu 70:63. Po to iš kart ''nesudėjo gynklų'' svečiai, jie išlygino ir persverė dviem taškais savo naudai. Bet Stakliškių vidurinė mokykla išnaudoję savo centro puolėję T.Rukevičių, perserė 1 tašku savo naudai ir laimėjo, minimaliu rezultatu rungtynes (77:76).

Po rungtynių pakalbintas Stakliškių vidurinės mokyklos komandos kapitonas, sakė: ''Kad tik ilgesnis suolelis, mus išgelbėjo nuo pralaimėjimo''.

Lengva „Žiežmarių“ vidurinės mokyklos pergalė (2009 kovo 31 d., antradienis, 18:07 val.)Tik paskutiniosioms sekundėmis Stakliškių vidurinė mokykla įrodė savo pranašumą (2009 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Birštono gimnazija sutriuškino Stakliškių vidurinę mokyklą (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 22:08 val.)Karštas namų sienų palaikymas nepadėjo "Stakliškių vidurinei mokyklai" iškovoti antrosios pergalės iš eilės (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 21:16 val.)Antroji Prienų "Žiburio" pergalė (2009 kovo 24 d., antradienis, 18:41 val.)Kaišiadorių "A.Brazausko vidurinei mokyklai" savos sienos padėjo iškovoti pergalę (2009 kovo 26 d., ketvirtadienis, 18:34 val.)"Žiežmarių vidurinė mokykla" antroje rungtynių pusėje palaužė kaišiadoriečius (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 21:01 val.)Birštono gimnazija užtikrintai įveikė Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinę mokyklą (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 17:42 val.)"Birštono gimnazija" iškovojo nesunkią pergalę (2009 kovo 31 d., antradienis, 20:36 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla palaužė svečius iš Stakliškių (2009 kovo 28 d., šeštadienis, 20:02 val.)